See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă
Beskrivelse: Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă- 56 loturi Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov, este o unitate sanitară publică cu personalitate juridică, în subordinea Consiliului Județean Brașov, având ca obiect de activitate furnizarea de servicii medicale de urgență și își desfășoară activitatea în conformitate cu prevederile Legii 95/2006 privind reforma în domeniul sănătății, cu modificările și completările ulterioare. În cadrul acestei proceduri, Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov îndeplinește rolul de Autoritate contractantă, respectiv Autoritate contractantă în cadrul Contractului. Pentru scopul prezentei secțiuni a Documentației de Atribuire, orice activitate descrisă într-un anumit capitol din Caietul de Sarcini și nespecificată explicit în alt capitol, trebuie interpretată ca fiind menționată în toate capitolele unde se consideră de către Ofertant că aceasta trebuia menționată pentru asigurarea îndeplinirii obiectului Contractului. Produsele care fac obiectul acestei achiziții sunt Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă, folosite în cadrul Laboratorului de angiografie si cardiologie intervențională. Având în vedere ca numărul pacienților care necesită tratament este variabil, iar cantitățile de dispozitive ce se vor achiziționa nu se cunosc la acest moment, s-a ales acordul-cadru. Acesta permite autorităţii contractante atribuirea de contracte subsecvente, lunar sau trimestrial, în funcţie de necesitațile concrete de materiale și fondurile care vor fi alocate pentru achiziția acestor materiale sanitare (venituri proprii, programe de sănătate finanțate din bugetul CASJ). Valoarea totală estimată fără TVA este de 77.728.320,00 lei Cantitățile minime si maxime estimative ale acordului cadru se regăsesc în caietul de sarcini la pag.7-10. Cantitățile minime si maxime estimative care fac obiectul acordului cadru, precum și cele care fac obiectul celui mai mare contract subsecvent se regăsesc în caietul de sarcini pct.3.3.1. Cerinţele impuse sunt minimale și obligatorii. Oferta care nu respectă cerințele obligatorii prevăzute în caietul de sarcini va fi considerată neconformă şi va fi respinsă. Specificațiile tehnice care indică un anumit producător, o anumită origine sau un anumit procedeu ori care se referă la mărci, brevete, tipuri, la o origine sau la o producție specifică sau la standarde sunt menționate doar pentru identificarea cu ușurință a caracteristicilor produselor ce urmează a fi achiziționate și NU au ca efect favorizarea sau eliminarea anumitor operatori economici. Aceste specificații vor fi întotdeauna considerate ca având mențiunea « sau echivalent ». Se va încheia acord cadru pe o perioada de 24 luni. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legatura cu documentația de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Intern ID: 4384117202610
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33182210 Pacemaker
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Stimulatoare cardiace monocamerale tip A – stimulare convențională
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace monocamerale tip A – stimulare convențională - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Stimulatoare cardiace bicamerale tip A – stimulare convențională
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace bicamerale tip A – stimulare convențională - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Stimulatoare cardiace monocamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace monocamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Stimulatoare cardiace bicamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace bicamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Stimulatoare cardiace monocamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace monocamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Stimulatoare cardiace bicamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Beskrivelse: OStimulatoare cardiace bicamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Stimulatoare cardiace monocamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace monocamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Stimulatoare cardiace bicamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace bicamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Stimulatoare cardiace bicamerale tip E – stimulare fiziologică completă atrioventriculară fără lumen
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace bicamerale tip E – stimulare fiziologică completă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Kit stimulare fiziologică fără lumen
Beskrivelse: Kit stimulare fiziologică fără lumen- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 10
Primær klassifikation (cpv): 33182240 Dele og tilbehør til pacemakere
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Beskrivelse: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix fix- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Beskrivelse: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip A
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip A - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip B
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip B - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip C – stimulare multipoint
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip C – stimulare multipoint - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip D – LOT-CRT cu sonda fara lumen
Beskrivelse: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip D – LOT-CRT cu sonda fara lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Defibrilatoare cardiace unicamerale RMN
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace unicamerale RMN - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 17
Primær klassifikation (cpv): 33182100 Defibrillator
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Defibrilatoare cardiace bicamerale RMN
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace bicamerale RMN - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip A
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip A - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 68 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip B
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip B - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip C – LOT-CRT cu sonda fara lumen
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip C – LOT-CRT cu sonda fara lumen- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Defibrilatoare cardiace tricamerale RMN Multi Point
Beskrivelse: Defibrilatoare cardiace tricamerale RMN Multi Point - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Defibrilator subcutan
Beskrivelse: Defibrilator subcutan - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Defibrilator extravascular
Beskrivelse: Defibrilator extravascular - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Stimulatoare leadless monocamerale cu fixare pasivă
Beskrivelse: Stimulatoare leadless monocamerale cu fixare pasivă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Stimulatoare leadless ventriculare cu fixare activă
Beskrivelse: Stimulatoare leadless ventriculare cu fixare activă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Stimulatoare leadless bicamerale cu fixare pasivă
Beskrivelse: Stimulatoare leadless bicamerale cu fixare pasivă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 68 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Stimulatoare leadless atriale cu fixare activă
Beskrivelse: Stimulatoare leadless atriale cu fixare activă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Sonde de stimulare cardiacă endocardică
Beskrivelse: Sonde de stimulare cardiacă endocardică - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 29
Primær klassifikation (cpv): 33124130 Diagnostiske artikler
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-1
Beskrivelse: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-1 - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 6 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 6 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-4
Beskrivelse: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-4 - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Sonde implantabile de defibrilare
Beskrivelse: Sonde implantabile de defibrilare - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Kit introducător de sinus coronar
Beskrivelse: Kit introducător de sinus coronar - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Kit introducător peel-away bazal
Beskrivelse: Kit introducător peel-away bazal - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Kit introducător peel-away anatomie dificilă
Beskrivelse: Kit introducător peel-away anatomie dificilă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Sistem de monitorizare pe termen lung a ritmului cardiac de tip ILR
Beskrivelse: Sistem de monitorizare pe termen lung a ritmului cardiac de tip ILR - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Dispozitiv de închidere urechiușa stângă bazal
Beskrivelse: Dispozitiv de închidere urechiușa stângă bazal - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 37
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Set pentru închidere transcateter a apendicelui atrial stâng avansat
Beskrivelse: Set pentru închidere transcateter a apendicelui atrial stâng avansat - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Cateter de ablație în câmp pulsat, irigat, cu senzor de contact și vârf flexibil
Beskrivelse: Cateter de ablație în câmp pulsat, irigat, cu senzor de contact și vârf flexibil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 39
Primær klassifikation (cpv): 33141200 Katetre
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: -Cateter pentru ablație în câmp pulsat de tip balon
Beskrivelse: -Cateter pentru ablație în câmp pulsat de tip balon - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Balon de crioablație
Beskrivelse: Balon de crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 41
Primær klassifikation (cpv): 33141210 Ballonkatetre
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Teacă introducătoare pentru balonul de crioablație
Beskrivelse: Teacă introducătoare pentru balonul de crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Cateter de mapping pentru crioablație
Beskrivelse: Cateter de mapping pentru crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Cablu conector pentru crioablație
Beskrivelse: Cablu conector pentru crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Cablu umbilical steril pentru conexiunea între cateterul de crioablație și consolă
Beskrivelse: Cablu umbilical steril pentru conexiunea între cateterul de crioablație și consolă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Cateter de crioablație focală
Beskrivelse: Cateter de crioablație focală - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Încărcare butelie refrigerant
Beskrivelse: Încărcare butelie refrigerant - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Cateter pentru ablație focală PFA
Beskrivelse: Cateter pentru ablație focală PFA - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 48
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: Cateter de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi
Beskrivelse: Cateter de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi la generatorul de ablatie cu radiofrecventa si la generatorul de electroporatie
Beskrivelse: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi la generatorul de ablatie cu radiofrecventa si la generatorul de electroporatie - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Kit de patch-uri de impedanță pentru localizarea cateterului de ablație cu electroporație și cu radiofrecvență cu vârf tip plasă cu nouă mini-electrozi cu ajutorul sistemului de cartografiere
Beskrivelse: Kit de patch-uri de impedanță pentru localizarea cateterului de ablație cu electroporație și cu radiofrecvență cu vârf tip plasă cu nouă mini-electrozi cu ajutorul sistemului de cartografiere - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 51
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Cateter de ablație cu electroporație de tip plasă expandabilă de nitinol cu doisprezece mini-electrozi folosit pentru ablatarea venelor pulmonare
Beskrivelse: Cateter de ablație cu electroporație de tip plasă expandabilă de nitinol cu doisprezece mini-electrozi folosit pentru ablatarea venelor pulmonare - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 52
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Cablu electric prelungitor pentru cateter de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila
Beskrivelse: Cablu electric prelungitor pentru cateter de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 106 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila la generatorul de electroporatie
Beskrivelse: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila la generatorul de electroporatie - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 54
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Sondă de ecografie intracardiacă
Beskrivelse: Sondă de ecografie intracardiacă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 55
Primær klassifikation (cpv): 33141641 Sonder
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: Cateter pentru recuperarea stimulatorului leadless
Beskrivelse: Cateter pentru recuperarea stimulatorului leadless - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Intern ID: 56
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4384117202610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0038
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41
Haupteinstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: 55
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0056
Interne Kennung: 56
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4384117202610
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182210 Βηματοδότες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182240 Μέρη και εξαρτήματα για βηματοδότες
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182100 Απινιδωτής
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Defibrilator subcutan
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Defibrilator extravascular
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33124130 Προμήθειες συσκευών διαγνωστικής
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Kit introducător peel-away bazal
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141200 Καθετήρες
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Balon de crioablație
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141210 Καθετήρες με μπαλονάκι
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Cateter de crioablație focală
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Încărcare butelie refrigerant
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: Sondă de ecografie intracardiacă
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141641 Καθετήρες παροχέτευσης
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Internal identifier: 4384117202610
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Main classification (cpv): 33182240 Parts and accessories for pacemakers
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Defibrilator subcutan
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Defibrilator extravascular
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Kit introducător peel-away bazal
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 37
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 39
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Balon de crioablație
Internal identifier: 41
Main classification (cpv): 33141210 Balloon catheters
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Cateter de crioablație focală
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Încărcare butelie refrigerant
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Sondă de ecografie intracardiacă
Internal identifier: 55
Main classification (cpv): 33141641 Probes
Lot: LOT-0056
Internal identifier: 56
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4384117202610
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33182210 Marcapasos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Clasificación principal (cpv): 33182240 Partes y accesorios de marcapasos
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Clasificación principal (cpv): 33182100 Desfibrilador
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: Defibrilator subcutan
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: Defibrilator extravascular
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Clasificación principal (cpv): 33124130 Material para diagnóstico
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 37
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: 39
Clasificación principal (cpv): 33141200 Catéteres
Lote: LOT-0040
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: Balon de crioablație
Identificador interno: 41
Clasificación principal (cpv): 33141210 Catéteres de balón
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Título: Cateter de crioablație focală
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: Încărcare butelie refrigerant
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: 55
Clasificación principal (cpv): 33141641 Sondas
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 56
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4384117202610
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33182210 Südamestimulaatorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Peamine liigitus (cpv): 33182240 Südamestimulaatori osad ja lisaseadmed
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Peamine liigitus (cpv): 33182100 Defibrillaatorid
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Defibrilator subcutan
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Defibrilator extravascular
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Peamine liigitus (cpv): 33124130 Diagnostikatarvikud
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 37
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 39
Peamine liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Balon de crioablație
Sisemine tunnus: 41
Peamine liigitus (cpv): 33141210 Balloonkateetrid
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 42
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 44
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: 45
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Cateter de crioablație focală
Sisemine tunnus: 46
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Încărcare butelie refrigerant
Sisemine tunnus: 47
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: 48
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: 49
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: 50
Osa: LOT-0051
Sisemine tunnus: 51
Osa: LOT-0052
Sisemine tunnus: 52
Osa: LOT-0053
Sisemine tunnus: 53
Osa: LOT-0054
Sisemine tunnus: 54
Osa: LOT-0055
Sisemine tunnus: 55
Peamine liigitus (cpv): 33141641 Sondid
Osa: LOT-0056
Sisemine tunnus: 56
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4384117202610
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33182210 Stimolatori cardiaci
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Classificazione principale (cpv): 33182240 Parti ed accessori per stimolatori cardiaci
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Classificazione principale (cpv): 33182100 Defibrillatore cardiaco
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Defibrilator subcutan
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Defibrilator extravascular
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 29
Classificazione principale (cpv): 33124130 Presidi diagnostici
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: 37
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: 39
Classificazione principale (cpv): 33141200 Cateteri
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: Balon de crioablație
Identificativo interno: 41
Classificazione principale (cpv): 33141210 Cateteri a pallone
Lotto: LOT-0042
Identificativo interno: 42
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: 43
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Identificativo interno: 45
Lotto: LOT-0046
Titolo: Cateter de crioablație focală
Identificativo interno: 46
Lotto: LOT-0047
Titolo: Încărcare butelie refrigerant
Identificativo interno: 47
Lotto: LOT-0048
Identificativo interno: 48
Lotto: LOT-0049
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Identificativo interno: 51
Lotto: LOT-0052
Identificativo interno: 52
Lotto: LOT-0053
Identificativo interno: 53
Lotto: LOT-0054
Identificativo interno: 54
Lotto: LOT-0055
Identificativo interno: 55
Classificazione principale (cpv): 33141641 Sonde
Lotto: LOT-0056
Identificativo interno: 56
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4384117202610
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182210 Širdies stimuliatorius
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182240 Širdies stimuliatorių dalys ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182100 Defibriliatorius
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Defibrilator subcutan
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Defibrilator extravascular
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 29
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33124130 Diagnostikos medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: 37
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: 39
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141200 Kateteriai
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: Balon de crioablație
Vidaus identifikatorius: 41
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141210 Balioniniai kateteriai
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Vidaus identifikatorius: 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Vidaus identifikatorius: 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Cateter de crioablație focală
Vidaus identifikatorius: 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Încărcare butelie refrigerant
Vidaus identifikatorius: 47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: 49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Vidaus identifikatorius: 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Vidaus identifikatorius: 52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Vidaus identifikatorius: 53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Vidaus identifikatorius: 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Vidaus identifikatorius: 55
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141641 Mėginiai
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: 56
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33182210 Estimulador cardíaco (pacemaker)
Classificação principal (cpv): 33182240 Peças e acessórios para estimuladores cardíacos (pacemakers)
Classificação principal (cpv): 33182100 Desfibrilhador
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação principal (cpv): 33141200 Cateteres
Classificação principal (cpv): 33141210 Cateteres de balão
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4384117202610
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33182210 Stimulator cardiac
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Clasificarea principală (cpv): 33182240 Piese şi accesorii pentru stimulatoare cardiace
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Clasificarea principală (cpv): 33182100 Defibrilator
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Identificator intern: 22
Titlu: Defibrilator subcutan
Identificator intern: 23
Titlu: Defibrilator extravascular
Identificator intern: 24
Identificator intern: 25
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Identificator intern: 28
Identificator intern: 29
Clasificarea principală (cpv): 33124130 Accesorii de diagnosticare
Identificator intern: 30
Identificator intern: 31
Identificator intern: 32
Identificator intern: 33
Titlu: Kit introducător peel-away bazal
Identificator intern: 34
Identificator intern: 35
Identificator intern: 36
Identificator intern: 37
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: 38
Identificator intern: 39
Clasificarea principală (cpv): 33141200 Catetere
Identificator intern: 40
Titlu: Balon de crioablație
Identificator intern: 41
Clasificarea principală (cpv): 33141210 Catetere cu balon
Identificator intern: 42
Identificator intern: 43
Identificator intern: 44
Identificator intern: 45
Titlu: Cateter de crioablație focală
Identificator intern: 46
Titlu: Încărcare butelie refrigerant
Identificator intern: 47
Identificator intern: 48
Identificator intern: 49
Identificator intern: 50
Identificator intern: 51
Identificator intern: 52
Identificator intern: 53
Identificator intern: 54
Titlu: Sondă de ecografie intracardiacă
Identificator intern: 55
Clasificarea principală (cpv): 33141641 Sonde
Identificator intern: 56
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 4384117202610
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182210 Srdcové stimulátory
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182240 Časti a príslušenstvo srdcových stimulátorov
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182100 Defribrilátory
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Názov: Defibrilator subcutan
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: Defibrilator extravascular
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 29
Hlavná klasifikácia (cpv): 33124130 Diagnostický spotrebný materiál
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Názov: Kit introducător peel-away bazal
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Interný identifikátor: 37
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0038
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Interný identifikátor: 39
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre
Časť: LOT-0040
Interný identifikátor: 40
Časť: LOT-0041
Názov: Balon de crioablație
Interný identifikátor: 41
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141210 Balónikové katétre
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 42
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 43
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 44
Časť: LOT-0045
Interný identifikátor: 45
Časť: LOT-0046
Názov: Cateter de crioablație focală
Interný identifikátor: 46
Časť: LOT-0047
Názov: Încărcare butelie refrigerant
Interný identifikátor: 47
Časť: LOT-0048
Interný identifikátor: 48
Časť: LOT-0049
Interný identifikátor: 49
Časť: LOT-0050
Interný identifikátor: 50
Časť: LOT-0051
Interný identifikátor: 51
Časť: LOT-0052
Interný identifikátor: 52
Časť: LOT-0053
Interný identifikátor: 53
Časť: LOT-0054
Interný identifikátor: 54
Časť: LOT-0055
Názov: Sondă de ecografie intracardiacă
Interný identifikátor: 55
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141641 Sondy
Časť: LOT-0056
Interný identifikátor: 56