395087-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Databasesystemer – System do zarządzania dla potrzeb ochrony ekosystemów leśnych i nieleśnych, prowadzenia monitoringu przyrodniczego i badań naukowych
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelSystem do zarządzania dla potrzeb ochrony ekosystemów leśnych i nieleśnych, prowadzenia monitoringu przyrodniczego i badań naukowych
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, uruchomienie i wdrożenie systemu do zarządzania dla potrzeb ochrony ekosystemów leśnych i nieleśnych, prowadzenia monitoringu przyrodniczego i badań naukowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmować będzie w szczególności system wspomagania zarządzania zadaniami ochronnymi w parku narodowym wraz z monitoringiem przyrodniczym. W ramach wdrożenia Wykonawca dostarczy sprzęt komputerowy (serwer systemu, komputery przenośne) oraz system informatyczny obejmujący: 1) zarządzanie stanem posiadania; 2) zarządzanie planowaniem i wykonaniem zadań ochronnych na terenie parku; 3) prowadzenie monitoringu przyrodniczego. - szczegółowy zakres i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie wykonywane jest w ramach realizowanego przez Zamawiającego przedsięwzięcia na podstawie umowy nr EIZ.271.5.17.2026 dofinansowanego ze środków Funduszu Leśnego.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 48610000 Databasesystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 48612000 System til databasestyring, 48614000 Dataregistreringssystem, 72212900 Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer, 30213000 Pc'er, 30213100 Bærbare datamater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, uruchomienie i wdrożenie systemu do zarządzania dla potrzeb ochrony ekosystemów leśnych i nieleśnych, prowadzenia monitoringu przyrodniczego i badań naukowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmować będzie w szczególności system wspomagania zarządzania zadaniami ochronnymi w parku narodowym wraz z monitoringiem przyrodniczym. W ramach wdrożenia Wykonawca dostarczy sprzęt komputerowy (serwer systemu, komputery przenośne) oraz system informatyczny obejmujący: 1) zarządzanie stanem posiadania; 2) zarządzanie planowaniem i wykonaniem zadań ochronnych na terenie parku; 3) prowadzenie monitoringu przyrodniczego - szczegółowy zakres i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie wykonywane jest w ramach realizowanego przez Zamawiającego przedsięwzięcia na podstawie umowy nr EIZ.271.5.17.2026 dofinansowanego ze środków Funduszu Leśnego.
Supplerende klassifikation (cpv): 48612000 System til databasestyring, 48614000 Dataregistreringssystem, 30213100 Bærbare datamater, 30213000 Pc'er, 72212900 Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer
395087-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48614000 Datenerfassungssystem, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48614000 Datenerfassungssystem, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme
395087-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48610000 Database systems
Additional classification (cpv): 48612000 Database-management system, 48614000 Data-acquisition system, 72212900 Miscellaneous software development services and computer systems, 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 48612000 Database-management system, 48614000 Data-acquisition system, 30213100 Portable computers, 30213000 Personal computers, 72212900 Miscellaneous software development services and computer systems
395087-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48610000 Sistemas de bases de datos
Clasificación adicional (cpv): 48612000 Sistema de gestión de base de datos, 48614000 Sistema de recopilación de datos, 72212900 Servicios de desarrollo de software y sistemas informáticos diversos, 30213000 Ordenadores personales, 30213100 Ordenadores portátiles
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 48612000 Sistema de gestión de base de datos, 48614000 Sistema de recopilación de datos, 30213100 Ordenadores portátiles, 30213000 Ordenadores personales, 72212900 Servicios de desarrollo de software y sistemas informáticos diversos
395087-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48610000 Tietokantajärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48612000 Tietokannan hallintajärjestelmä, 48614000 Tiedonkeruujärjestelmä, 72212900 Erilaiset ohjelmistojen ja tietokonejärjestelmien kehittämispalvelut, 30213000 PC:t, 30213100 Kannettavat tietokoneet
5. Osa
OsaLOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 48612000 Tietokannan hallintajärjestelmä, 48614000 Tiedonkeruujärjestelmä, 30213100 Kannettavat tietokoneet, 30213000 PC:t, 72212900 Erilaiset ohjelmistojen ja tietokonejärjestelmien kehittämispalvelut
395087-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 48610000 Systèmes de bases de données
Nomenclature complémentaire (cpv): 48612000 Système de gestion de bases de données, 48614000 Système de saisie de données, 72212900 Services de développement de logiciels divers et systèmes informatiques, 30213000 Ordinateurs personnels, 30213100 Ordinateurs portables
Nomenclature complémentaire (cpv): 48612000 Système de gestion de bases de données, 48614000 Système de saisie de données, 30213100 Ordinateurs portables, 30213000 Ordinateurs personnels, 72212900 Services de développement de logiciels divers et systèmes informatiques
395087-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
395087-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48610000 Sustavi podatkovnih baza
Dodatna klasifikacija (cpv): 48612000 Sustav upravljanja podatkovnom bazom, 48614000 Sustav dobivanja podataka, 72212900 Usluge razvoja razne programske podrške i razni računalni sustavi, 30213000 Osobna računala, 30213100 Prenosiva računala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 48612000 Sustav upravljanja podatkovnom bazom, 48614000 Sustav dobivanja podataka, 30213100 Prenosiva računala, 30213000 Osobna računala, 72212900 Usluge razvoja razne programske podrške i razni računalni sustavi
395087-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48610000 Adatbázisrendszerek
További osztályozás (cpv): 48612000 Adatbázis-kezelési rendszerek, 48614000 Adatgyűjtő rendszerek, 72212900 Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek, 30213000 Személyi számítógépek, 30213100 Hordozható számítógépek
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 48612000 Adatbázis-kezelési rendszerek, 48614000 Adatgyűjtő rendszerek, 30213100 Hordozható számítógépek, 30213000 Személyi számítógépek, 72212900 Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek
395087-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48610000 Duomenų bazių sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48612000 Duomenų bazių valdymo sistema, 48614000 Duomenų rinkimo sistema, 72212900 Įvairios programinės įrangos kūrimo paslaugos ir kompiuterių sistemos, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48612000 Duomenų bazių valdymo sistema, 48614000 Duomenų rinkimo sistema, 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 72212900 Įvairios programinės įrangos kūrimo paslaugos ir kompiuterių sistemos
395087-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48610000 Datu bāzu sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 48612000 Datu bāzu pārvaldības sistēma, 48614000 Datu iegūšanas sistēma, 72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas, 30213000 Personālie datori, 30213100 Portatīvie datori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 48612000 Datu bāzu pārvaldības sistēma, 48614000 Datu iegūšanas sistēma, 30213100 Portatīvie datori, 30213000 Personālie datori, 72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas
395087-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48610000 Databasesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48612000 Databasebeheerssysteem, 48614000 Gegevensregistratiesysteem, 72212900 Diensten voor ontwikkeling van diverse software en computersystemen, 30213000 Personal computers, 30213100 Draagbare computers
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 48612000 Databasebeheerssysteem, 48614000 Gegevensregistratiesysteem, 30213100 Draagbare computers, 30213000 Personal computers, 72212900 Diensten voor ontwikkeling van diverse software en computersystemen
395087-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48610000 Databázové systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48612000 Systémy riadenia databáz, 48614000 Systémy zberu údajov, 72212900 Služby na vývoj rôzneho softvéru a počítačových systémov, 30213000 Osobné počítače, 30213100 Prenosné počítače
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48612000 Systémy riadenia databáz, 48614000 Systémy zberu údajov, 30213100 Prenosné počítače, 30213000 Osobné počítače, 72212900 Služby na vývoj rôzneho softvéru a počítačových systémov
395087-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48610000 Sistemi podatkovnih baz
Dodatna klasifikacija (cpv): 48612000 Sistem za upravljanje podatkovnih baz, 48614000 Sistem za pridobivanje podatkov, 72212900 Storitve razvoja razne programske opreme in razni računalniški sistemi, 30213000 Osebni računalniki, 30213100 Prenosni računalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 48612000 Sistem za upravljanje podatkovnih baz, 48614000 Sistem za pridobivanje podatkov, 30213100 Prenosni računalniki, 30213000 Osebni računalniki, 72212900 Storitve razvoja razne programske opreme in razni računalniški sistemi
395087-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48610000 Databassystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48612000 Databashanteringssystem, 48614000 Datainsamlingssystem, 72212900 Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem, 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 48612000 Databashanteringssystem, 48614000 Datainsamlingssystem, 30213100 Bärbara datorer, 30213000 Persondatorer, 72212900 Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem