Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44111000 Byggematerialer
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Ełcki (PL623)
Land: Polen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych, sanitarnych i elektrycznych z podziałem na 3 zadania.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawierają załączniki 1.1., 1.2. i 1.3. opis/zestawienia cenowe dla danego zadania, zasady realizacji zawarte są w projektach umów załącznik 4 i 5. 2.O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp. 3.O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, wobec których nie zachodzą przesłanki lub okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 poz. 835). oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1) dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. nr L 111 z 8.4.2022 str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576.
Interne Kennung: 48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 dostawa materiałów budowlanych
Beschreibung: zadanie 1 dostawa materiałów budowlanych
Interne Kennung: zadanie 1 dostawa materiałów budowlanych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zakres opcji określony jest w zestawieniu cenowym tabela - zamówienie opcjonalne dla danego zadania. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 dostawa materiałów sanitarnych
Beschreibung: zadanie 2 dostawa materiałów sanitarnych
Interne Kennung: zadanie 2 dostawa materiałów sanitarnych
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 dostawa materiałów elektrycznych
Beschreibung: zadanie 3 dostawa materiałów elektrycznych
Interne Kennung: zadanie 3 dostawa materiałów elektrycznych
Haupteinstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44111000 Οικοδομικά υλικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44411000 Είδη εγκαταστάσεων υγιεινής
Παρτίδα: LOT-0003
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31682000 Υλικά παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 48/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44111000 Materiales para obras de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Clasificación principal (cpv): 44411000 Aparatos sanitarios
Lote: LOT-0003
Clasificación principal (cpv): 31682000 Artículos eléctricos
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 48/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44111000 Matériaux de bâtiment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Nomenclature principale (cpv): 44411000 Appareils sanitaires
Lot: LOT-0003
Nomenclature principale (cpv): 31682000 Approvisionnement en électricité
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 48/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44111000 Building materials
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Príomhaicmiú (cpv): 44411000 Sanitary ware
Luchtóg: LOT-0003
Príomhaicmiú (cpv): 31682000 Electricity supplies
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 48/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44111000 Építőanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 44411000 Szaniteráruk
Rész: LOT-0003
Fő osztályozás (cpv): 31682000 Villamossági kellékek
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 48/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44111000 Materiali da costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 44411000 Articoli sanitari
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 31682000 Articoli elettrici
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 48/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44111000 Statybinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44411000 Higienos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31682000 Elektros šaltiniai
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 48/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44111000 Bouwmaterialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 31682000 Elektriciteitsbenodigdheden
Wewnętrzny identyfikator: 48/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44111000 Materiały budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 44411000 Wyroby sanitarne
Część zamówienia: LOT-0003
Główna klasyfikacja (cpv): 31682000 Wyroby elektryczne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44111000 Materiais para edifícios
Opções:
Classificação principal (cpv): 44411000 Louça sanitária
Classificação principal (cpv): 31682000 Material para electricidade
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 48/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44111000 Materiale pentru lucrări de construcţii
Opțiuni:
Clasificarea principală (cpv): 44411000 Articole sanitare
Clasificarea principală (cpv): 31682000 Surse de energie electrică
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 48/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44111000 Gradbeni materiali
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44411000 Sanitarni izdelki
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31682000 Potrebščine za oskrbo z elektriko
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 48/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 31682000 Elektricitetsmateriel