395979-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Persontransport, ikke rutekørsel – Dowóz uczniów z terenu miasta i gminy Skawina do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelDowóz uczniów z terenu miasta i gminy Skawina do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków przedszkoli z terenu miasta i gminy Skawina do szkół podstawowych i przedszkoli w okresie roku szkolnego 2026/2027, do 7 placówek na terenie Gminy Skawina oraz, w razie potrzeby dowóz uczniów ze Szkoły Podstawowej w Radziszowie na basen Camena w Skawinie. Szczegółowy opis zamówienia oraz wykaz placówek, do których dowożeni będą uczniowie zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Intern IDCUW.2710.7.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i proceduren1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60140000 Persontransport, ikke rutekørsel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający nie przewiduje opcji.
395979-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachCUW.2710.7.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaZamawiający nie przewiduje opcji.
395979-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaCUW.2710.7.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60140000 Izvanredni putnički prijevoz
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
395979-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCUW.2710.7.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60140000 Nereguliarus keleivinis transportas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasZamawiający nie przewiduje opcji.
395979-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsCUW.2710.7.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60140000 Neregulāri pasažieru pārvadājumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
395979-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeCUW.2710.7.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesZamawiający nie przewiduje opcji.
395979-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorCUW.2710.7.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60140000 Nieregularny transport osób
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
395979-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareCUW.2710.7.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje opcji.