2. Procedure
Procedure
Titel: Świadczenie usług przewozu uczniów do i ze szkół na terenie Gminy Miejskiej Kraków w roku szkolnym 2026/2027
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze szkół na terenie Gminy Miejskiej Kraków w dni powszednie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1211) środkami transportu sprawnymi technicznie i przystosowanymi do przewozów pasażerskich. Przewozem objęci będą uczniowie 9 placówek: 1) Szkoły Podstawowej nr 14 w Krakowie, ul. Prof. W.M. Bartla 29; 2) Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie, ul. Podedworze 16; 3) Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie, ul. Skośna 8; 4) Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie, ul. Tyniecka 122; 5) Szkoły Podstawowej nr 74 w Krakowie, ul. Branicka 26; 6) Szkoły Podstawowej nr 80 w Krakowie, os. Na Skarpie 8; 7) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, ul. Skotnicka 86; 8) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Krakowie, ul. Wrony 115; 9) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Krakowie, ul. Prawocheńskiego 7; Opiekę nad przewożonymi uczniami (opiekunów) zapewnia Wykonawca. Dla części 8 (Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 8, ul. Wrony 115) termin realizacji do 30.09.2026 r. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonania przedmiotu umowy w następujących dodatkowych okresach: 1) objętych prawem opcji nr 1 – termin realizacji od 01.10.2026 r. do 31.10.2026 r., 2) objętych prawem opcji nr 2 – termin realizacji od 02.11.2026 r. do 30.11.2026 r., 3) objętych prawem opcji nr 3 – termin realizacji od 01.12.2026 r. do 22.12.2026 r., 4) objętych prawem opcji nr 4 – termin realizacji od 04.01.2027 r. do 12.02.2027 r., 5) objętych prawem opcji nr 5 – termin realizacji od 01.03.2027 r. do 31.03.2027 r., 6) objętych prawem opcji nr 6 – termin realizacji od 01.04.2027 r. do 30.04.2027 r., 7) objętych prawem opcji nr 7 – termin realizacji od 02.05.2027 r. do 31.05.2027 r., 8) objętych prawem opcji nr 8 – termin realizacji od 01.06.2027 r. do 25.06.2027 r.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: Zamawiający korzysta z możliwości skrócenia terminu wskazanej w art. 138 ust. 4 ustawy PZP, zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 (- licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tejże ustawy.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 - Szkoła Podstawowa nr 14 w Krakowie, ul. Prof. W.M. Bartla 29
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 - Szkoła Podstawowa nr 27 w Krakowie, ul. Podedworze 16
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - Szkoła Podstawowa nr 53 w Krakowie, ul. Skośna 8
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4 - Szkoła Podstawowa nr 54 w Krakowie, ul. Tyniecka 122
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część 5 - Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Branicka 26
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część 6 - Szkoła Podstawowa nr 80, os. Na Skarpie 8
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 80, os. Na Skarpie 8 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 7, ul. Skotnicka 86
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część 8 - Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 8, ul. Wrony 115
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie do 30 września 2026 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Krakowie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonania przedmiotu umowy w następujących dodatkowych okresach: 1) objętych prawem opcji nr 1 – termin realizacji od 01.10.2026 r. do 31.10.2026 r. 2) objętych prawem opcji nr 2 – termin realizacji od 02.11.2026 r. do 30.11.2026 r. 3) objętych prawem opcji nr 3 – termin realizacji od 01.12.2026 r. do 22.12.2026 r. 4) objętych prawem opcji nr 4 – termin realizacji od 04.01.2027 r. do 12.02.2027 r. 5) objętych prawem opcji nr 5 – termin realizacji od 01.03.2027 r. do 31.03.2027 r. 6) objętych prawem opcji nr 6 – termin realizacji od 01.04.2027 r. do 30.04.2027 r. 7) objętych prawem opcji nr 7 – termin realizacji od 02.05.2027 r. do 31.05.2027 r. 8) objętych prawem opcji nr 8 – termin realizacji od 01.06.2027 r. do 25.06.2027 r. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonania przedmiotu umowy w następujących dodatkowych okresach: 1) objętych prawem opcji nr 1 – termin realizacji od 01.10.2026 r. do 31.10.2026 r. 2) objętych prawem opcji nr 2 – termin realizacji od 02.11.2026 r. do 30.11.2026 r. 3) objętych prawem opcji nr 3 – termin realizacji od 01.12.2026 r. do 22.12.2026 r. 4) objętych prawem opcji nr 4 – termin realizacji od 04.01.2027 r. do 12.02.2027 r. 5) objętych prawem opcji nr 5 – termin realizacji od 01.03.2027 r. do 31.03.2027 r. 6) objętych prawem opcji nr 6 – termin realizacji od 01.04.2027 r. do 30.04.2027 r. 7) objętych prawem opcji nr 7 – termin realizacji od 02.05.2027 r. do 31.05.2027 r. 8) objętych prawem opcji nr 8 – termin realizacji od 01.06.2027 r. do 25.06.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie lub nieskorzystania w ogóle. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie posiadanie w budżecie środków finansowych na realizację usług oraz potrzeba zapewnienia kontynuacji realizacji usługi. Zamawiający określił maksymalną wartość opcji poprzez określenie liczby dni, w których Wykonawca będzie mógł świadczyć usługi przewozu i stawki za 1 dzień. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 7 dni do dnia zakończenia umowy lub zleconej części opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, w odniesieniu do poszczególnych okresów wskazanych w ust. 3, niezależnie od siebie. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego w całości, co oznacza brak zlecenia do wykonania całości lub części przedmiotu umowy wymienionego w ust. 3 Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na skróceniu obowiązywania niniejszej umowy (zmniejszenia zakresu zamówienia) w sytuacji wcześniejszego (niż 30.09.2026 r.) zakończenia rozbudowy budynku ZSP 8 przy ul. Wrony 115 w Krakowie. Skorzystanie z tej opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji polegającej na skróceniu obowiązywania niniejszej umowy (zmniejszenia zakresu zamówienia) Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia, w szczególności roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia o utracone korzyści z zastrzeżeniem zapisów § 1 ust. 6 umowy. Opcja, o której mowa w zdaniu pierwszym, stanowi uprawnienie kontraktowe Zamawiającego wynikające z ryczałtowego i planowanego charakteru świadczenia.”
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Część 9 - Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 9, ul. Prawocheńskiego 7
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2026 r. do czerwca 2027 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 9 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Intern ID: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
396454-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
LosLOT-0002
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
LosLOT-0003
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
LosLOT-0004
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
LosLOT-0005
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
LosLOT-0006
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
LosLOT-0007
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
LosLOT-0008
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Optionen
LosLOT-0009
Interne KennungMCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Options:
Lot: LOT-0009
Internal identifier: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MCOO/ZP/R/3/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Identifiant interne: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: MCOO/ZP/R/3/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Opciók:
Rész: LOT-0009
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Iespējas:
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
396454-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie transportu drogowego – Świadczenie usług przewozu uczniów do i ze szkół na terenie Gminy Miejskiej Kraków w roku szkolnym 2026/2027
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Opcje
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikatorMCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Opțiuni:
Identificator intern: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60100000 Služby cestnej dopravy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Možnosti:
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9
396454-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorMCOO/ZP/R/3/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
SklopLOT-0006
SklopLOT-0007
SklopLOT-0008
Možnosti
SklopLOT-0009
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 8
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: MCOO/ZP/R/3/26 - Część 9