396674-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Laboratoriereagenser – Reactivi de imunodiagnostic-pentru sistemul automat vitros XT7600
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelReactivi de imunodiagnostic-pentru sistemul automat vitros XT7600
BeskrivelseReactivi de imunodiagnostic-pentru sistemul automat vitros XT7600 A. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. B. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP. C. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini.
Intern ID4505332192025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
BeskrivelseReactivi de imunodiagnostic-pentru sistemul automat vitros XT7600 Specificatiile tehnice, se regasesc in caietul de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza trimestrial in functie de buetul alocat.
Intern ID1
396674-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka4505332192025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
396674-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4505332192025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
396674-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator4505332192025
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator1