Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Land: Polen
Tilbudsvilkår
Vilkår for indgivelse:
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Bedingungen für die Auftragsvergabe
Bedingungen für die Einreichung:
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Πολωνία
Όροι δημοσίων συμβάσεων
Όροι υποβολής:
397267-2026 - Licitación
Polonia – Material médico fungible – Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – gazy okulistyczne pakiet nr 2 – preparat do barwienia oka pakiet nr 3 – roztwór błękitu pakiet nr 4 – oleje silikonowe pakiet nr 5 – perfuorowęglowodór dziesięciowęglowy pakiet nr 6 - materiały silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Identificador internoZP.2710.10.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – gazy okulistyczne 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości asortymentu w granicach - 30% wartości podstawowej zamówienia, stosownie do potrzeb wynikających ze stanu hospitalizowanych pacjentów. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia
LoteLOT-0002
Título2. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 2 – preparat do barwienia oka 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LoteLOT-0003
Título3. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 3 – roztwór błękitu 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LoteLOT-0004
Título4. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 4 – oleje silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LoteLOT-0005
Título5. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 5 – perfuorowęglowodór dziesięciowęglowy 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LoteLOT-0006
Título6. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 6 - materiały silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
397267-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP.2710.10.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
397267-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP.2710.10.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
Options
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
397267-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.2710.10.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
GrupaLOT-0006
397267-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP.2710.10.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Warunki udzielenia zamówienia
Warunki zgłoszenia:
397267-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Opções
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Locul de executare
Țara: Polonia
Condițiile achiziției publice
Condiții de depunere:
397267-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.2710.10.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Pogoji javnega naročila
Pogoji za predložitev:
397267-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP.2710.10.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006