2. Procedure
Procedure
Titel: Abattage, élagage, entretien des arbres, arbustes et haies pour l’ensemble du patrimoine départemental meusien
Beskrivelse: Abattage, élagage, entretien des arbres, arbustes et haies pour l’ensemble du patrimoine départemental meusien
Intern ID: 2026-049
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211400 Skovning
Supplerende klassifikation (cpv): 77211500 Pleje af træer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-049
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77211400 Puulangetamisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77211500 Puuhooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-049
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211400 Puunkaato
Lisäluokitus (cpv): 77211500 Puiden hoitopalvelut
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-049
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211400 Usluge sječe drveća
Dodatna klasifikacija (cpv): 77211500 Usluge održavanja drveća
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-049
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211400 Favágási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77211500 Faápolási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026-049
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77211500 Audzes uzturēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-049
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-049
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211400 Servicii de tăiere a arborilor
Clasificare suplimentară (cpv): 77211500 Servicii de elagaj
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-049
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211400 Storitve sečnje dreves
Dodatna klasifikacija (cpv): 77211500 Storitve vzdrževanja dreves
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211400 Trädfällning
Ytterligare klassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001