404011-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Solcellemoduler – Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku realizowanego w ramach projektu pn. „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer - Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku realizowanego w ramach projektu pn. „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”
Beskrivelse1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku realizowanego w ramach projektu pn. „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państwa członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno – gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz budżetu państwa w ramach Polsko – Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, tj. 1)Część nr I – Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 1, ul. Gen. Andersa 4 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 28 szt. paneli o mocy 15,96 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 2)Część II - Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 2, al. 3-go Maja 78 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 24 szt. paneli o mocy 13,68 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 3) Część III - Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 3, ul. Ignacego Łukasiewicza 4 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 24 szt. paneli o mocy 13,68 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. 3.Ilekroć w dokumentach zamówienia określono dokładnie wymiary urządzeń, przyjmuje się tolerancję ±5% w stosunku do oferowanego urządzenia. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany za pomocą dokumentów zamówienia m.in. opisu przedmiotu zamówienia (Części nr I - Załącznik nr 11a do SWZ, dla Części nr II – załącznik nr 11b do SWZ, dla Części nr III – Załącznik nr 11c do SWZ) i dokumentacji projektowej pn. 1)Część I - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 1 w Słupsku”, 2)Część II - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 2 w Słupsku”, 3)Część III - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 3 w Słupsku”, oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych zwanej dalej „STWiOR", które stanowią załącznik nr 10 do SWZ. Na realizację niniejszego zamówienia uzyskano dofinansowanie ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast. Nazwa Projektu: „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”. Zamawiający nie przewiduje możliwości wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji. Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Wewnętrzny numer identyfikacyjny zamówienia: ZP.261.25.2026.ZP3
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 09331200 Solcellemoduler
Supplerende klassifikation (cpv): 09332000 Solenergianlæg, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45315100 Elektrotekniske installationsarbejder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelDostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 1, ul. Gen. Andersa 4 w Słupsku
Beskrivelse1.Część nr I – Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 1, ul. Gen. Andersa 4 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 28 szt. paneli o mocy 15,96 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 2.Ilekroć w dokumentach zamówienia określono dokładnie wymiary urządzeń, przyjmuje się tolerancję ±5% w stosunku do oferowanego urządzenia. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany za pomocą dokumentów zamówienia m.in. opisu przedmiotu zamówienia (Części nr I - Załącznik nr 11a) i dokumentacji projektowej pn. Część I - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 1 w Słupsku”. Wewnętrzny identyfikator zamówienia ZP.261.25.2026.ZP3
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
DelkontraktLOT-0002
TitelDostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 2, al. 3-go Maja 78 w Słupsku
Beskrivelse1. Część II - Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 2, al. 3-go Maja 78 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 24 szt. paneli o mocy 13,68 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 2.Ilekroć w dokumentach zamówienia określono dokładnie wymiary urządzeń, przyjmuje się tolerancję ±5% w stosunku do oferowanego urządzenia. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany za pomocą dokumentów zamówienia m.in. opisu przedmiotu zamówienia (Części nr II - Załącznik nr 11b) i dokumentacji projektowej pn. Część II - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 2 w Słupsku”. Wewnętrzny identyfikator zamówienia ZP.261.25.2026.ZP3
DelkontraktLOT-0003
TitelDostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 3, ul. Ignacego Łukasiewicza 4 w Słupsku
Beskrivelse1. Część III - Dostawa z rozmieszczeniem i instalacją mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka nr 3, ul. Ignacego Łukasiewicza 4 w Słupsku: a)instalację fotowoltaiczną składającą się z 24 szt. paneli o mocy 13,68 kWp należy zamontować na dachu budynku. Panele fotowoltaiczne należy zamontować na konstrukcji wsporczej balastowej i podłączyć instalację fotowoltaiczną do istniejącego przyłącza elektroenergetycznego, b)należy zamontować inteligentny system monitoringu zużycia energii elektrycznej; 2.Ilekroć w dokumentach zamówienia określono dokładnie wymiary urządzeń, przyjmuje się tolerancję ±5% w stosunku do oferowanego urządzenia. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany za pomocą dokumentów zamówienia m.in. opisu przedmiotu zamówienia (Części nr III - Załącznik nr 11c) i dokumentacji projektowej pn. Część III - „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku żłobka nr 3 w Słupsku”. Wewnętrzny identyfikator zamówienia ZP.261.25.2026.ZP3
404011-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09331200 Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09332000 Ηλιακές εγκαταστάσεις, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45315100 Εργασίες τοποθέτησης ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
404011-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 45300000 Building installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45315100 Electrical engineering installation works
5. Lot
LotLOT-0001
Options
LotLOT-0002
LotLOT-0003
404011-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Clasificación adicional (cpv): 09332000 Instalación solar, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
404011-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Radovi
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 09331200 Solarni fotonaponski moduli
Dodatna klasifikacija (cpv): 09332000 Solarne instalacije, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45315100 Elektrotehničke instalacije
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
404011-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09332000 Instalacje słoneczne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
404011-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse - Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
Clasificare suplimentară (cpv): 09332000 Instalaţie solară, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45315100 Instalaţii electrotehnice
Opțiuni