2. Procedure
Procedure
Titel: 21/PN/2026 dostawa i instalacja fabrycznie nowej jednostki kogeneracyjnej o mocy elektrycznej nie mniejszej niż 0,999 MW wraz z przyłączeniem do istniejącej infrastruktury energetycznej bioelektrowni
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja fabrycznie nowej jednostki kogeneracyjnej o mocy elektrycznej nie mniejszej niż 0,999 MW wraz z przyłączeniem do istniejącej infrastruktury energetycznej bioelektrowni zlokalizowanej w bioelektrowni (obiekt nr 600) na terenie Zamawiającego – Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. ul. Jabłoniowa 55, 80-180 Gdańsk. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca opracuje pełną dokumentację projektowo-techniczną, uzyska wszystkie wymagane decyzje administracyjne, uzyska aktualizację koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej i warunków przyłączania, a także zdemontuje istniejącą jednostkę kogeneracyjną, w miejsce której zamontuje dostarczoną jednostkę.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 42111000 Motorer
Supplerende klassifikation (cpv): 50532300 Reparation og vedligeholdelse af generatorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: brak
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42111000 Motoren und Kraftmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42111000 Κινητήρες παραγωγής (μηχανική ενέργεια)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50532300 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης γεννητριών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: brak
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 42111000 Moteurs (puissance motrice)
Nomenclature complémentaire (cpv): 50532300 Services de réparation et d'entretien de générateurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: brak
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 42111000 Motori
Dodatna klasifikacija (cpv): 50532300 Usluge popravaka i održavanja generatora
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: brak
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 42111000 Motori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50532300 Servizi di riparazione e manutenzione di generatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: brak
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42111000 Motorai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50532300 Generatorių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: brak
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50532300 Ģeneratoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: brak
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42111000 Muturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50532300 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ġeneraturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: brak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42111000 Motoren
Aanvullende classificatie (cpv): 50532300 Reparatie en onderhoud van generatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: brak
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 42111000 Mecanismos de motor
Classificação adicional (cpv): 50532300 Serviços de reparação e manutenção de geradores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
Descrição das opções: brak
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 42111000 Motoare (putere motrică)
Clasificare suplimentară (cpv): 50532300 Servicii de reparare şi de întreţinere a generatoarelor
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: brak
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 42111000 Motory a hnacie zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50532300 Opravy a údržba generátorov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: brak