404342-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelFaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
BeskrivelsePředmětem veřejné zakázky je dodávka následujícího laboratorního přístroje pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové: Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Intern IDSpisová značka VZ na profilu zadavatele: UKFaF/414941/2026, v elektronickém nástroji E-ZAK.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenotevřené nadlimitní řízení
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePředmětem veřejné zakázky je dodávka následujícího laboratorního přístroje pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové: Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem.
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerV souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.
404342-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςotevřené nadlimitní řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: otevřené nadlimitní řízení
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
404342-2026 - Nadmetanje
Češka – Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaotevřené nadlimitní řízení
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
404342-2026 - Verseny
Csehország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiotevřené nadlimitní řízení
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: otevřené nadlimitní řízení
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
404342-2026 - Konkurss
Čehija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesotevřené nadlimitní řízení
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: otevřené nadlimitní řízení
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
404342-2026 - Javni razpis
Češka – Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) – FaF UK - Front-end UHPLC systém s binárním čerpadlem
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaotevřené nadlimitní řízení
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti