404465-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Instrumenter til operationsstuer – Dostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i jej integralną część. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia podzielony został na 31 pakietów (części).
Intern IDWSM/DZP/381-1882/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Begrundelse for hasteprocedurenZe względu na stan pilnej konieczności tj. pilny charakter zamówienia na podstawie art. 138 ust. 3 ustawy Pzp postępowanie zostanie ogłoszone w trybie skróconym tj. nie krótszym niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu. Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U.z 2024 poz.1320 z późn. zm.), Zamawiający uzasadnia zastosowanie skróconego terminu składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o wartości przekraczającej progi unijne, którego przedmiotem jest dostawa wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje wyroby medyczne jednorazowego użytku, które są niezbędne do bieżącego funkcjonowania jednostki oraz udzielania świadczeń zdrowotnych, w tym realizacji procedur diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych. Ciągłość ich dostaw ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz prawidłowej organizacji pracy oddziałów szpitalnych. Zamawiający wskazuje, że w wyniku nieprzewidzianego wzrostu zapotrzebowania na świadczenia zdrowotne oraz intensywnego zużycia materiałów medycznych, stany magazynowe uległy znacznemu obniżeniu i osiągnęły poziom zagrażający zachowaniu ciągłości udzielania świadczeń. Przeprowadzenie postępowania z zachowaniem standardowych terminów określonych dla trybu unijnego mogłoby doprowadzić do przerwania ciągłości dostaw i w konsekwencji do ograniczenia lub wstrzymania realizacji świadczeń zdrowotnych. Zaistniała sytuacja stanowi pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której Zamawiający, mimo dochowania należytej staranności, nie mógł wcześniej przewidzieć. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem uzasadnione okolicznościami i konieczne dla zabezpieczenia interesu publicznego, w szczególności ochrony zdrowia i życia pacjentów. Jednocześnie Zamawiający podkreśla, iż zastosowanie skróconego terminu nie narusza zasad uczciwej konkurencji, równego traktowania wykonawców oraz przejrzystości postępowania, a wykonawcy mają zapewniony realny dostęp do zamówienia.
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33162200 Instrumenter til operationsstuer
Supplerende klassifikation (cpv): 33171000 Instrumenter til anæstesi og genoplivning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPakiet 1
BeskrivelseUkład oddechowy- akcesoria do wentylacji mechanicznej
Intern IDPakiet 1
DelkontraktLOT-0002
TitelPakiet 2
BeskrivelseSystem zamknięty dla pacjentów zaintubowanych
Intern IDPakiet 2
DelkontraktLOT-0003
TitelPakiet 3
BeskrivelseSystem do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego
Intern IDPakiet 3
DelkontraktLOT-0004
TitelPakiet 4
BeskrivelseWkłucia centralne wlewy dożylne i akcesoria
Intern IDPakiet 4
DelkontraktLOT-0005
TitelPakiet 5
BeskrivelseAkcesoria urologiczne
Intern IDPakiet 5
DelkontraktLOT-0006
TitelPakiet 6
BeskrivelseAkcesoria do wspomagania oddechu
Intern IDPakiet 6
DelkontraktLOT-0007
TitelPakiet 7
BeskrivelseOsprzęt do aparatury do znieczuleń
Intern IDPakiet 7
DelkontraktLOT-0008
TitelPakiet 8
BeskrivelseRurki ustno gardłowe
Intern IDPakiet 8
DelkontraktLOT-0009
TitelPakiet 9
BeskrivelseZestawy do tracheostomii
Intern IDPakiet 9
DelkontraktLOT-0010
TitelPakiet 10
BeskrivelseZestawy do minitracheostomii
Intern IDPakiet 10
DelkontraktLOT-0011
TitelPakiet 11
BeskrivelseDrenaż opłucnej
Intern IDPakiet 11
DelkontraktLOT-0012
TitelPakiet 12
BeskrivelsePomiar ciśnienia metodą krwawą
Intern IDPakiet 12
DelkontraktLOT-0013
TitelPakiet 13
BeskrivelseCewniki dializacyjne
Intern IDPakiet 13
DelkontraktLOT-0015
TitelPakiet 14
BeskrivelsePompy elastomerowe
Intern IDPakiet 14
DelkontraktLOT-0016
TitelPakiet 15
BeskrivelsePompy elastomerowe II
Intern IDPakiet 15
DelkontraktLOT-0017
TitelPakiet 16
BeskrivelseIgły
Intern IDPakiet 16
DelkontraktLOT-0018
TitelPakiet 17
BeskrivelseMaski twarzowe
Intern IDPakiet 17
DelkontraktLOT-0019
TitelPakiet 18
BeskrivelseCewniki do żył centralnych
Intern IDPakiet 18
DelkontraktLOT-0020
TitelPakiet 19
BeskrivelseJednorazowe obwody oddechowe
Intern IDPakiet 19
DelkontraktLOT-0021
TitelPakiet 20
BeskrivelseAkcesoria do kaniul do wlewów dożylnych
Intern IDPakiet 20
DelkontraktLOT-0022
TitelPakiet 21
BeskrivelseZestaw trzykomorowy
Intern IDPakiet 21
DelkontraktLOT-0023
TitelPakiet 22
BeskrivelseProwadnica z ruchomą końcówką
Intern IDPakiet 22
DelkontraktLOT-0024
TitelPakiet 23
BeskrivelseKońcówka typu Yankauer
Intern IDPakiet 23
DelkontraktLOT-0025
TitelPakiet 24
BeskrivelseIgły do pobierania i rozpuszczania leków
Intern IDPakiet 24
DelkontraktLOT-0026
TitelPakiet 25
BeskrivelseMaska nadkrtaniowa
Intern IDPakiet 25
DelkontraktLOT-0027
TitelPakiet 26
BeskrivelseCewnik z trokarem o ostrym końcu
Intern IDPakiet 26
DelkontraktLOT-0028
TitelPakiet 27
BeskrivelseUkład oddechowy do zastosowania w MRI
Intern IDPakiet 27
DelkontraktLOT-0029
TitelPakiet 28
BeskrivelseAkcesoria do intubacji (rurki, prowadnice)
Intern IDPakiet 28
DelkontraktLOT-0030
TitelPakiet 29
BeskrivelseEndoskopy jednorazowe
Intern IDPakiet 29
DelkontraktLOT-0031
TitelPakiet 30
BeskrivelseIgły specjalistyczne do podawania leków podskórnie
Intern IDPakiet 30
DelkontraktLOT-0032
TitelPakiet 31
BeskrivelseDrenaż klatki piersiowej i otrzewnej, przezskórna tracheostomia
Intern IDPakiet 31
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: WSM/DZP/381-1882/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33162200 Εργαλεία χειρουργείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33171000 Διατάξεις αναισθησίας και ανάνηψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet 5
Περιγραφή: Akcesoria urologiczne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet 8
Περιγραφή: Rurki ustno gardłowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet 9
Περιγραφή: Zestawy do tracheostomii
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet 10
Περιγραφή: Zestawy do minitracheostomii
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet 11
Περιγραφή: Drenaż opłucnej
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet 13
Περιγραφή: Cewniki dializacyjne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 13
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet 14
Περιγραφή: Pompy elastomerowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 14
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet 15
Περιγραφή: Pompy elastomerowe II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 15
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Pakiet 16
Περιγραφή: Igły
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 16
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Pakiet 17
Περιγραφή: Maski twarzowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 17
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Pakiet 18
Περιγραφή: Cewniki do żył centralnych
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 18
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Pakiet 19
Περιγραφή: Jednorazowe obwody oddechowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 19
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Pakiet 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 20
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Pakiet 21
Περιγραφή: Zestaw trzykomorowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 21
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Pakiet 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 22
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Pakiet 23
Περιγραφή: Końcówka typu Yankauer
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 23
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Pakiet 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 24
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Pakiet 25
Περιγραφή: Maska nadkrtaniowa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 25
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Pakiet 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 26
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Pakiet 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 27
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Pakiet 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 28
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Pakiet 29
Περιγραφή: Endoskopy jednorazowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 29
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Pakiet 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 30
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Pakiet 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 31
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: WSM/DZP/381-1882/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33162200 Operatsioonisaali instrumendid
Täiendav liigitus (cpv): 33171000 Narkoosi ja taaselustuse instrumendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet 1
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 2
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet 3
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet 4
Sisemine tunnus: Pakiet 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet 5
Kirjeldus: Akcesoria urologiczne
Sisemine tunnus: Pakiet 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet 6
Sisemine tunnus: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet 7
Sisemine tunnus: Pakiet 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet 8
Kirjeldus: Rurki ustno gardłowe
Sisemine tunnus: Pakiet 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet 9
Kirjeldus: Zestawy do tracheostomii
Sisemine tunnus: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet 10
Kirjeldus: Zestawy do minitracheostomii
Sisemine tunnus: Pakiet 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet 11
Kirjeldus: Drenaż opłucnej
Sisemine tunnus: Pakiet 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet 12
Sisemine tunnus: Pakiet 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet 13
Kirjeldus: Cewniki dializacyjne
Sisemine tunnus: Pakiet 13
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet 14
Kirjeldus: Pompy elastomerowe
Sisemine tunnus: Pakiet 14
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet 15
Kirjeldus: Pompy elastomerowe II
Sisemine tunnus: Pakiet 15
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet 16
Kirjeldus: Igły
Sisemine tunnus: Pakiet 16
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet 17
Kirjeldus: Maski twarzowe
Sisemine tunnus: Pakiet 17
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet 18
Kirjeldus: Cewniki do żył centralnych
Sisemine tunnus: Pakiet 18
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet 19
Kirjeldus: Jednorazowe obwody oddechowe
Sisemine tunnus: Pakiet 19
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Pakiet 20
Sisemine tunnus: Pakiet 20
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Pakiet 21
Kirjeldus: Zestaw trzykomorowy
Sisemine tunnus: Pakiet 21
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Pakiet 22
Sisemine tunnus: Pakiet 22
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Pakiet 23
Kirjeldus: Końcówka typu Yankauer
Sisemine tunnus: Pakiet 23
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Pakiet 24
Sisemine tunnus: Pakiet 24
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Pakiet 25
Kirjeldus: Maska nadkrtaniowa
Sisemine tunnus: Pakiet 25
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Pakiet 26
Sisemine tunnus: Pakiet 26
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Pakiet 27
Sisemine tunnus: Pakiet 27
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Pakiet 28
Sisemine tunnus: Pakiet 28
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Pakiet 29
Kirjeldus: Endoskopy jednorazowe
Sisemine tunnus: Pakiet 29
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Pakiet 30
Sisemine tunnus: Pakiet 30
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Pakiet 31
Sisemine tunnus: Pakiet 31
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: WSM/DZP/381-1882/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske sale
Dodatna klasifikacija (cpv): 33171000 Instrumenti za anesteziju i reanimaciju
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 2
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet 3
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet 4
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet 5
Opis: Akcesoria urologiczne
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet 6
Opis: Akcesoria do wspomagania oddechu
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet 7
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet 8
Opis: Rurki ustno gardłowe
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet 9
Opis: Zestawy do tracheostomii
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet 10
Opis: Zestawy do minitracheostomii
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet 11
Opis: Drenaż opłucnej
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet 12
Opis: Pomiar ciśnienia metodą krwawą
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet 13
Opis: Cewniki dializacyjne
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 13
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet 14
Opis: Pompy elastomerowe
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 14
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet 15
Opis: Pompy elastomerowe II
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 15
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet 16
Opis: Igły
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 16
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet 17
Opis: Maski twarzowe
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 17
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet 18
Opis: Cewniki do żył centralnych
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 18
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet 19
Opis: Jednorazowe obwody oddechowe
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 19
Grupa: LOT-0021
Naslov: Pakiet 20
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 20
Grupa: LOT-0022
Naslov: Pakiet 21
Opis: Zestaw trzykomorowy
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 21
Grupa: LOT-0023
Naslov: Pakiet 22
Opis: Prowadnica z ruchomą końcówką
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 22
Grupa: LOT-0024
Naslov: Pakiet 23
Opis: Końcówka typu Yankauer
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 23
Grupa: LOT-0025
Naslov: Pakiet 24
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 24
Grupa: LOT-0026
Naslov: Pakiet 25
Opis: Maska nadkrtaniowa
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 25
Grupa: LOT-0027
Naslov: Pakiet 26
Opis: Cewnik z trokarem o ostrym końcu
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 26
Grupa: LOT-0028
Naslov: Pakiet 27
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 27
Grupa: LOT-0029
Naslov: Pakiet 28
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 28
Grupa: LOT-0030
Naslov: Pakiet 29
Opis: Endoskopy jednorazowe
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 29
Grupa: LOT-0031
Naslov: Pakiet 30
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 30
Grupa: LOT-0032
Naslov: Pakiet 31
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 31
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WSM/DZP/381-1882/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33162200 Műtőtermi műszerek
További osztályozás (cpv): 33171000 Anesztéziai és újraélesztési műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet 1
Belső azonosító: Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet 2
Belső azonosító: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet 3
Belső azonosító: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet 4
Belső azonosító: Pakiet 4
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet 5
Leírás: Akcesoria urologiczne
Belső azonosító: Pakiet 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet 6
Belső azonosító: Pakiet 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet 7
Belső azonosító: Pakiet 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet 8
Leírás: Rurki ustno gardłowe
Belső azonosító: Pakiet 8
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet 9
Leírás: Zestawy do tracheostomii
Belső azonosító: Pakiet 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet 10
Leírás: Zestawy do minitracheostomii
Belső azonosító: Pakiet 10
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet 11
Leírás: Drenaż opłucnej
Belső azonosító: Pakiet 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet 12
Leírás: Pomiar ciśnienia metodą krwawą
Belső azonosító: Pakiet 12
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet 13
Leírás: Cewniki dializacyjne
Belső azonosító: Pakiet 13
Rész: LOT-0015
Cím: Pakiet 14
Leírás: Pompy elastomerowe
Belső azonosító: Pakiet 14
Rész: LOT-0016
Cím: Pakiet 15
Leírás: Pompy elastomerowe II
Belső azonosító: Pakiet 15
Rész: LOT-0017
Cím: Pakiet 16
Leírás: Igły
Belső azonosító: Pakiet 16
Rész: LOT-0018
Cím: Pakiet 17
Leírás: Maski twarzowe
Belső azonosító: Pakiet 17
Rész: LOT-0019
Cím: Pakiet 18
Leírás: Cewniki do żył centralnych
Belső azonosító: Pakiet 18
Rész: LOT-0020
Cím: Pakiet 19
Leírás: Jednorazowe obwody oddechowe
Belső azonosító: Pakiet 19
Rész: LOT-0021
Cím: Pakiet 20
Belső azonosító: Pakiet 20
Rész: LOT-0022
Cím: Pakiet 21
Leírás: Zestaw trzykomorowy
Belső azonosító: Pakiet 21
Rész: LOT-0023
Cím: Pakiet 22
Leírás: Prowadnica z ruchomą końcówką
Belső azonosító: Pakiet 22
Rész: LOT-0024
Cím: Pakiet 23
Leírás: Końcówka typu Yankauer
Belső azonosító: Pakiet 23
Rész: LOT-0025
Cím: Pakiet 24
Belső azonosító: Pakiet 24
Rész: LOT-0026
Cím: Pakiet 25
Leírás: Maska nadkrtaniowa
Belső azonosító: Pakiet 25
Rész: LOT-0027
Cím: Pakiet 26
Belső azonosító: Pakiet 26
Rész: LOT-0028
Cím: Pakiet 27
Belső azonosító: Pakiet 27
Rész: LOT-0029
Cím: Pakiet 28
Belső azonosító: Pakiet 28
Rész: LOT-0030
Cím: Pakiet 29
Leírás: Endoskopy jednorazowe
Belső azonosító: Pakiet 29
Rész: LOT-0031
Cím: Pakiet 30
Belső azonosító: Pakiet 30
Rész: LOT-0032
Cím: Pakiet 31
Belső azonosító: Pakiet 31
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: WSM/DZP/381-1882/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33162200 Operāciju zāles instrumenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33171000 Anestēzijas un reanimācijas instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet 1
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet 2
Iekšējais identifikators: Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet 3
Iekšējais identifikators: Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet 4
Iekšējais identifikators: Pakiet 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet 5
Apraksts: Akcesoria urologiczne
Iekšējais identifikators: Pakiet 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet 6
Iekšējais identifikators: Pakiet 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet 7
Iekšējais identifikators: Pakiet 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet 8
Apraksts: Rurki ustno gardłowe
Iekšējais identifikators: Pakiet 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet 9
Apraksts: Zestawy do tracheostomii
Iekšējais identifikators: Pakiet 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet 10
Apraksts: Zestawy do minitracheostomii
Iekšējais identifikators: Pakiet 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet 11
Apraksts: Drenaż opłucnej
Iekšējais identifikators: Pakiet 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet 12
Iekšējais identifikators: Pakiet 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet 13
Apraksts: Cewniki dializacyjne
Iekšējais identifikators: Pakiet 13
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet 14
Apraksts: Pompy elastomerowe
Iekšējais identifikators: Pakiet 14
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet 15
Apraksts: Pompy elastomerowe II
Iekšējais identifikators: Pakiet 15
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Pakiet 16
Apraksts: Igły
Iekšējais identifikators: Pakiet 16
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Pakiet 17
Apraksts: Maski twarzowe
Iekšējais identifikators: Pakiet 17
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Pakiet 18
Apraksts: Cewniki do żył centralnych
Iekšējais identifikators: Pakiet 18
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pakiet 19
Apraksts: Jednorazowe obwody oddechowe
Iekšējais identifikators: Pakiet 19
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Pakiet 20
Iekšējais identifikators: Pakiet 20
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Pakiet 21
Apraksts: Zestaw trzykomorowy
Iekšējais identifikators: Pakiet 21
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Pakiet 22
Apraksts: Prowadnica z ruchomą końcówką
Iekšējais identifikators: Pakiet 22
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Pakiet 23
Apraksts: Końcówka typu Yankauer
Iekšējais identifikators: Pakiet 23
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Pakiet 24
Iekšējais identifikators: Pakiet 24
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Pakiet 25
Apraksts: Maska nadkrtaniowa
Iekšējais identifikators: Pakiet 25
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Pakiet 26
Iekšējais identifikators: Pakiet 26
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Pakiet 27
Iekšējais identifikators: Pakiet 27
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Pakiet 28
Iekšējais identifikators: Pakiet 28
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Pakiet 29
Apraksts: Endoskopy jednorazowe
Iekšējais identifikators: Pakiet 29
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Pakiet 30
Iekšējais identifikators: Pakiet 30
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Pakiet 31
Iekšējais identifikators: Pakiet 31
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: WSM/DZP/381-1882/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33162200 Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33171000 Strumenti għall-anastesija u risuxxitazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet 1
Identifikatur intern: Pakiet 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet 2
Identifikatur intern: Pakiet 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet 3
Identifikatur intern: Pakiet 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Pakiet 4
Identifikatur intern: Pakiet 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Pakiet 5
Deskrizzjoni: Akcesoria urologiczne
Identifikatur intern: Pakiet 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Pakiet 6
Identifikatur intern: Pakiet 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Pakiet 7
Identifikatur intern: Pakiet 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Pakiet 8
Deskrizzjoni: Rurki ustno gardłowe
Identifikatur intern: Pakiet 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Pakiet 9
Deskrizzjoni: Zestawy do tracheostomii
Identifikatur intern: Pakiet 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Pakiet 10
Deskrizzjoni: Zestawy do minitracheostomii
Identifikatur intern: Pakiet 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Pakiet 11
Deskrizzjoni: Drenaż opłucnej
Identifikatur intern: Pakiet 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Pakiet 12
Identifikatur intern: Pakiet 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Pakiet 13
Deskrizzjoni: Cewniki dializacyjne
Identifikatur intern: Pakiet 13
Lott: LOT-0015
Titlu: Pakiet 14
Deskrizzjoni: Pompy elastomerowe
Identifikatur intern: Pakiet 14
Lott: LOT-0016
Titlu: Pakiet 15
Deskrizzjoni: Pompy elastomerowe II
Identifikatur intern: Pakiet 15
Lott: LOT-0017
Titlu: Pakiet 16
Deskrizzjoni: Igły
Identifikatur intern: Pakiet 16
Lott: LOT-0018
Titlu: Pakiet 17
Deskrizzjoni: Maski twarzowe
Identifikatur intern: Pakiet 17
Lott: LOT-0019
Titlu: Pakiet 18
Deskrizzjoni: Cewniki do żył centralnych
Identifikatur intern: Pakiet 18
Lott: LOT-0020
Titlu: Pakiet 19
Deskrizzjoni: Jednorazowe obwody oddechowe
Identifikatur intern: Pakiet 19
Lott: LOT-0021
Titlu: Pakiet 20
Identifikatur intern: Pakiet 20
Lott: LOT-0022
Titlu: Pakiet 21
Deskrizzjoni: Zestaw trzykomorowy
Identifikatur intern: Pakiet 21
Lott: LOT-0023
Titlu: Pakiet 22
Identifikatur intern: Pakiet 22
Lott: LOT-0024
Titlu: Pakiet 23
Deskrizzjoni: Końcówka typu Yankauer
Identifikatur intern: Pakiet 23
Lott: LOT-0025
Titlu: Pakiet 24
Identifikatur intern: Pakiet 24
Lott: LOT-0026
Titlu: Pakiet 25
Deskrizzjoni: Maska nadkrtaniowa
Identifikatur intern: Pakiet 25
Lott: LOT-0027
Titlu: Pakiet 26
Identifikatur intern: Pakiet 26
Lott: LOT-0028
Titlu: Pakiet 27
Identifikatur intern: Pakiet 27
Lott: LOT-0029
Titlu: Pakiet 28
Identifikatur intern: Pakiet 28
Lott: LOT-0030
Titlu: Pakiet 29
Deskrizzjoni: Endoskopy jednorazowe
Identifikatur intern: Pakiet 29
Lott: LOT-0031
Titlu: Pakiet 30
Identifikatur intern: Pakiet 30
Lott: LOT-0032
Titlu: Pakiet 31
Identifikatur intern: Pakiet 31
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WSM/DZP/381-1882/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 7
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 8
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 9
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 10
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 11
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 12
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 13
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 14
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 15
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 16
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet 17
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Pakiet 20
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Pakiet 21
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Pakiet 22
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Pakiet 23
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Pakiet 24
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Pakiet 25
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 25
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Pakiet 26
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Pakiet 27
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 27
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Pakiet 28
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 28
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Pakiet 29
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 29
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Pakiet 30
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 30
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Pakiet 31
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 31
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: WSM/DZP/381-1882/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33162200 Nástroje operačnej sály
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33171000 Nástroje na anestéziu a resuscitáciu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet 1
Interný identifikátor: Pakiet 1
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet 2
Interný identifikátor: Pakiet 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet 3
Interný identifikátor: Pakiet 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet 4
Interný identifikátor: Pakiet 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet 5
Interný identifikátor: Pakiet 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet 6
Interný identifikátor: Pakiet 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet 7
Interný identifikátor: Pakiet 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet 8
Interný identifikátor: Pakiet 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet 9
Interný identifikátor: Pakiet 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet 10
Interný identifikátor: Pakiet 10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet 11
Interný identifikátor: Pakiet 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet 12
Interný identifikátor: Pakiet 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet 13
Interný identifikátor: Pakiet 13
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet 14
Interný identifikátor: Pakiet 14
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet 15
Interný identifikátor: Pakiet 15
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet 16
Interný identifikátor: Pakiet 16
Časť: LOT-0018
Názov: Pakiet 17
Interný identifikátor: Pakiet 17
Časť: LOT-0019
Názov: Pakiet 18
Interný identifikátor: Pakiet 18
Časť: LOT-0020
Názov: Pakiet 19
Interný identifikátor: Pakiet 19
Časť: LOT-0021
Názov: Pakiet 20
Interný identifikátor: Pakiet 20
Časť: LOT-0022
Názov: Pakiet 21
Interný identifikátor: Pakiet 21
Časť: LOT-0023
Názov: Pakiet 22
Interný identifikátor: Pakiet 22
Časť: LOT-0024
Názov: Pakiet 23
Interný identifikátor: Pakiet 23
Časť: LOT-0025
Názov: Pakiet 24
Interný identifikátor: Pakiet 24
Časť: LOT-0026
Názov: Pakiet 25
Interný identifikátor: Pakiet 25
Časť: LOT-0027
Názov: Pakiet 26
Interný identifikátor: Pakiet 26
Časť: LOT-0028
Názov: Pakiet 27
Interný identifikátor: Pakiet 27
Časť: LOT-0029
Názov: Pakiet 28
Interný identifikátor: Pakiet 28
Časť: LOT-0030
Názov: Pakiet 29
Interný identifikátor: Pakiet 29
Časť: LOT-0031
Názov: Pakiet 30
Interný identifikátor: Pakiet 30
Časť: LOT-0032
Názov: Pakiet 31
Interný identifikátor: Pakiet 31
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske dvorane
Dodatna klasifikacija (cpv): 33171000 Instrumenti za anestezijo in reanimacijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Pakiet 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Pakiet 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Pakiet 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Pakiet 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Pakiet 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Pakiet 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Pakiet 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Pakiet 13
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Pakiet 14
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Pakiet 15
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Pakiet 16
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Pakiet 17
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Pakiet 18
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Pakiet 19
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Pakiet 20
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Pakiet 21
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Pakiet 22
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Pakiet 23
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Pakiet 24
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Pakiet 25
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Pakiet 26
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: Pakiet 27
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: Pakiet 28
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: Pakiet 29
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: Pakiet 30
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: Pakiet 31
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: WSM/DZP/381-1882/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33162200 Operationsinstrument
Ytterligare klassificering (cpv): 33171000 Instrument för anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Intern identifierare: Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Intern identifierare: Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Intern identifierare: Pakiet 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Intern identifierare: Pakiet 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beskrivning: Akcesoria urologiczne
Intern identifierare: Pakiet 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Intern identifierare: Pakiet 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Intern identifierare: Pakiet 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beskrivning: Rurki ustno gardłowe
Intern identifierare: Pakiet 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beskrivning: Zestawy do tracheostomii
Intern identifierare: Pakiet 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Intern identifierare: Pakiet 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beskrivning: Drenaż opłucnej
Intern identifierare: Pakiet 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Intern identifierare: Pakiet 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beskrivning: Cewniki dializacyjne
Intern identifierare: Pakiet 13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Pakiet 14
Beskrivning: Pompy elastomerowe
Intern identifierare: Pakiet 14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Pakiet 15
Beskrivning: Pompy elastomerowe II
Intern identifierare: Pakiet 15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Pakiet 16
Beskrivning: Igły
Intern identifierare: Pakiet 16
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Pakiet 17
Beskrivning: Maski twarzowe
Intern identifierare: Pakiet 17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Pakiet 18
Beskrivning: Cewniki do żył centralnych
Intern identifierare: Pakiet 18
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Pakiet 19
Intern identifierare: Pakiet 19
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Pakiet 20
Intern identifierare: Pakiet 20
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Pakiet 21
Beskrivning: Zestaw trzykomorowy
Intern identifierare: Pakiet 21
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Pakiet 22
Intern identifierare: Pakiet 22
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Pakiet 23
Beskrivning: Końcówka typu Yankauer
Intern identifierare: Pakiet 23
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Pakiet 24
Intern identifierare: Pakiet 24
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Pakiet 25
Beskrivning: Maska nadkrtaniowa
Intern identifierare: Pakiet 25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Pakiet 26
Intern identifierare: Pakiet 26
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Pakiet 27
Intern identifierare: Pakiet 27
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Pakiet 28
Intern identifierare: Pakiet 28
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Pakiet 29
Beskrivning: Endoskopy jednorazowe
Intern identifierare: Pakiet 29
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Pakiet 30
Intern identifierare: Pakiet 30
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Pakiet 31
Intern identifierare: Pakiet 31