2. Procedure
Procedure
Titel: Zajištění služeb řemeslné povahy v objektu NBÚ
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je poskytování odborných řemeslných prací týkajících se oprav či úprav prostor v objektu zadavatele, oprav silnoproudých zařízení a oprav stavebních částí objektů. Na základě této veřejné zakázky bude zadavatel zadávat dodavateli, podle svých aktuálních potřeb, jednotlivé dílčí zakázky na provedení prací formou objednávky. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy na Zajištění služeb řemeslné povahy v objektu NBÚ v příloze č. 3 zadávací dokumentace (dále jen „ZD“) a v příloze č. 5 ZD – Kalkulace nabídkové ceny.
Intern ID: Zajištění služeb řemeslné povahy v objektu NBÚ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50800000 Diverse reparations- og vedligeholdelsestjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 71500000 Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50800000 Servicios varios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 71500000 Servicios relacionados con la construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50800000 Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71500000 Rakentamiseen liittyvät palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Aicmiú breise (cpv): 71500000 Construction-related services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
405360-2026 - Nadmetanje
Češka – Razne usluge popravaka i održavanja – Zajištění služeb řemeslné povahy v objektu NBÚ
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZajištění služeb řemeslné povahy v objektu NBÚ
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50800000 Razne usluge popravaka i održavanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71500000 Usluge povezane s građevinarstvom
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50800000 Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71500000 Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50800000 Servizi di riparazione e manutenzione vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71500000 Servizi connessi alla costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50800000 Įvairios remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71500000 Su statyba susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50800000 Dažādi remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50800000 Servizzi varji ta’ tiswija u tal-manutenzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71500000 Diensten in verband met de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71500000 Usługi związane z budownictwem
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Clasificare suplimentară (cpv): 71500000 Servicii privind construcţiile
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71500000 Služby týkajúce sa výstavby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001