405626-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Transportudstyr og transporthjælpemidler – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Titel„Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
BeskrivelseBeszerzés tárgya: „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése” (árubeszerzés). Az Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás közbeszerzési eljárás keretein belül gépjárműveket kíván beszerezni az alábbi 3 részajánlati körben: 1. rész: Emelhető fülkés ipari gémes rakodógép beszerzése 2. rész: Multilift emelőkaros szállító járművek beszerzése 3. rész: Konténerszállító pótkocsik beszerzése Az elvárt műszaki paramétereket a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum (Excel) tartalmazza. A Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumot – a vonatkozó részek („Megajánlott gépjármű gyártója, típusa, származási helye”, „Megajánlott gépjármű egységára (Ft/db)” t. sorok, valamint „Megajánlott gépjármű paraméterei (Igen/Nem és/vagy számszerűsíthető paraméter, ahol ez releváns)” t. oszlop) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum és szerződéstervezet tartalmazza.
Intern IDEKR001133082026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenNem releváns.
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34000000 Transportudstyr og transporthjælpemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelEmelhető fülkés ipari gémes rakodógép beszerzése
BeskrivelseBeszerzés tárgya: „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése” (árubeszerzés). Az Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás közbeszerzési eljárás keretein belül gépjárműveket kíván beszerezni az alábbi 3 részajánlati körben: 1. rész: Emelhető fülkés ipari gémes rakodógép beszerzése Beszerzendő gépjárművek: - 1 db új emelhető fülkés ipari gémes rakodógép Főbb műszaki paraméterek: Kivitel: - Forgó felsővázas - Súly: min. 12.500 kg - max. 16.500 kg Motor: - Turbó dízel - Környezetvédelmi norma: min. Stage V / Final Tier 4 emissziós norma - Teljesítmény: min. 90 kW Általános feltételek: - A gépek üzembe helyezett állapotban kerüljenek átadásra - Képzés: min. 2 fő betanítását biztosítani kell a gép üzemszerű használatára Az elvárt műszaki paramétereket a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum (Excel) tartalmazza. A Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumot – a vonatkozó részek („Megajánlott gépjármű gyártója, típusa, származási helye”, „Megajánlott gépjármű egységára (Ft/db)” t. sorok, valamint „Megajánlott gépjármű paraméterei (Igen/Nem és/vagy számszerűsíthető paraméter, ahol ez releváns)” t. oszlop) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Mindegyik rész vonatkozásában: Csak és kizárólag új gépjármű ajánlható meg. Ajánlatkérő használt, felújított járművet, munkagépet, tartozékot/felépítményt nem fogad el. Ajánlatkérő új gépjármű alatt az alábbiakat érti: használatban - sem bemutató, illetve próbajárműként – korábban nem volt, valamint - a 2. és 3. rész vonatkozásában - forgalomba helyezve külföldön korábban nem volt és összesen legfeljebb 10 km-t futott. Nyertes Ajánlattevő min. 2 fő max. 10 fő betanítását biztosítja a gép üzemszerű használatára 1 alkalom, 8 óra hosszan. Minden képzésben részt vevő személy oktatása magyar nyelven folyik. Amennyiben az oktató nem beszél folyékonyan magyarul, tolmácsot kell biztosítani. Magyar nyelvű összefoglaló anyagokat kell elkészíteni és kiosztani, melyek segítik az oktatást és a későbbi üzemszerű használatot. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum és szerződéstervezet tartalmazza.
Intern IDEKR001133082026/1
Primær klassifikation (cpv): 42418000 Maskiner til løftning, håndtering, lastning eller losning
DelkontraktLOT-0002
TitelMultilift emelőkaros szállító járművek beszerzése
BeskrivelseBeszerzés tárgya: „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése” (árubeszerzés). Az Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás közbeszerzési eljárás keretein belül gépjárműveket kíván beszerezni az alábbi 3 részajánlati körben: 2. rész: Multilift emelőkaros szállító járművek beszerzése Beszerzendő gépjárművek: - 2 db új multilift emelőkaros szállító jármű A beszerzés magában foglalja a forgalomba helyezés ügyintézését. Főbb műszaki paraméterek: Kialakítás - Hajtásképlet: 6x2 (A tengely kormányzott; B tengely hajtott, C tengely emelhető kormányzott kivitelű) - Dízel motoros meghajtás - Egykaros konténeremelő felépítmény görgős konténerek rakodásához és szállításához Méretek - Tengelytáv az A-B tengelyek között: max. 4700 mm - Tengelytáv a B-C tengelyek között: max. 1400 mm - Jármű maximális szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): 2550 mm Tömeg és terhelhetőség - Hatóságilag megengedett össztömeg: min. 26000 kg - Hatóságilag megengedett össztömeg szerelvényben: min. 40.000 kg - Technikailag megengedett össztömeg a szerelvényben: min. 60.000 kg (COC jóváhagyáson feltüntetve) Általános feltételek: - A gépek üzembe helyezett állapotban kerüljenek átadásra - Képzés: min. 2 fő betanítását biztosítani kell a gép üzemszerű használatára Az elvárt műszaki paramétereket a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum (Excel) tartalmazza. A Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumot – a vonatkozó részek („Megajánlott gépjármű gyártója, típusa, származási helye”, „Megajánlott gépjármű egységára (Ft/db)” t. sorok, valamint „Megajánlott gépjármű paraméterei (Igen/Nem és/vagy számszerűsíthető paraméter, ahol ez releváns)” t. oszlop) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Mindegyik rész vonatkozásában: Csak és kizárólag új gépjármű ajánlható meg. Ajánlatkérő használt, felújított járművet, munkagépet, tartozékot/felépítményt nem fogad el. Ajánlatkérő új gépjármű alatt az alábbiakat érti: használatban - sem bemutató, illetve próbajárműként – korábban nem volt, valamint - a 2. és 3. rész vonatkozásában - forgalomba helyezve külföldön korábban nem volt és összesen legfeljebb 10 km-t futott. Nyertes Ajánlattevő min. 2 fő max. 10 fő betanítását biztosítja a gép üzemszerű használatára 1 alkalom, 8 óra hosszan. Minden képzésben részt vevő személy oktatása magyar nyelven folyik. Amennyiben az oktató nem beszél folyékonyan magyarul, tolmácsot kell biztosítani. Magyar nyelvű összefoglaló anyagokat kell elkészíteni és kiosztani, melyek segítik az oktatást és a későbbi üzemszerű használatot. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum és szerződéstervezet tartalmazza.
Intern IDEKR001133082026/2
Primær klassifikation (cpv): 34144510 Køretøjer til affald
DelkontraktLOT-0003
TitelKonténerszállító pótkocsik beszerzése
BeskrivelseBeszerzés tárgya: „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése” (árubeszerzés). Az Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás közbeszerzési eljárás keretein belül gépjárműveket kíván beszerezni az alábbi 3 részajánlati körben: 3. rész: Konténerszállító pótkocsik beszerzése Beszerzendő gépjárművek: - 2 db új konténerszállító pótkocsi A beszerzés magában foglalja a forgalomba helyezés ügyintézését. Főbb műszaki paraméterek: Típus - Forgózsámolyos - Elölről rakodható DIN 30722 préskonténer szállítására alkalmas változat Méretek - Szállítandó görgős konténerek hossza: 4500–7300 mm DIN 30722 - Össztömeg (műsz./megeng.): 18–20 t, saját tömege maximum 3500 kg-tól Általános feltételek: - A gépek üzembe helyezett állapotban kerüljenek átadásra - Képzés: min. 2 fő betanítását biztosítani kell a gép üzemszerű használatára Az elvárt műszaki paramétereket a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum (Excel) tartalmazza. A Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumot – a vonatkozó részek („Megajánlott gépjármű gyártója, típusa, származási helye”, „Megajánlott gépjármű egységára (Ft/db)” t. sorok, valamint „Megajánlott gépjármű paraméterei (Igen/Nem és/vagy számszerűsíthető paraméter, ahol ez releváns)” t. oszlop) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Mindegyik rész vonatkozásában: Csak és kizárólag új gépjármű ajánlható meg. Ajánlatkérő használt, felújított járművet, munkagépet, tartozékot/felépítményt nem fogad el. Ajánlatkérő új gépjármű alatt az alábbiakat érti: használatban - sem bemutató, illetve próbajárműként – korábban nem volt, valamint - a 2. és 3. rész vonatkozásában - forgalomba helyezve külföldön korábban nem volt és összesen legfeljebb 10 km-t futott. Nyertes Ajánlattevő min. 2 fő max. 10 fő betanítását biztosítja a gép üzemszerű használatára 1 alkalom, 8 óra hosszan. Minden képzésben részt vevő személy oktatása magyar nyelven folyik. Amennyiben az oktató nem beszél folyékonyan magyarul, tolmácsot kell biztosítani. Magyar nyelvű összefoglaló anyagokat kell elkészíteni és kiosztani, melyek segítik az oktatást és a későbbi üzemszerű használatot. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat a Műszaki Szakmai Specifikáció c. dokumentum és szerződéstervezet tartalmazza.
Intern IDEKR001133082026/3
Primær klassifikation (cpv): 34223000 Påhængsvogne og sættevogne
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR001133082026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nem releváns.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001133082026/1
Haupteinstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: EKR001133082026/2
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Los: LOT-0003
Interne Kennung: EKR001133082026/3
Haupteinstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
Internal identifier: EKR001133082026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nem releváns.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001133082026/1
Main classification (cpv): 42418000 Lifting, handling, loading or unloading machinery
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR001133082026/2
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EKR001133082026/3
Main classification (cpv): 34223000 Trailers and semi-trailers
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EKR001133082026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Nem releváns.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR001133082026/1
Clasificación principal (cpv): 42418000 Máquinas de elevación, manipulación, carga o descarga
Lote: LOT-0002
Identificador interno: EKR001133082026/2
Clasificación principal (cpv): 34144510 Vehículos para desperdicios
Lote: LOT-0003
Identificador interno: EKR001133082026/3
Clasificación principal (cpv): 34223000 Remolques y semirremolques
405626-2026 - Hange
Ungari – Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEKR001133082026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusNem releváns.
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34000000 Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEKR001133082026/1
Peamine liigitus (cpv): 42418000 Tõste-, teisaldus-, laadimis- ja mahalaadimismasinad
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusEKR001133082026/2
Peamine liigitus (cpv): 34144510 Prügisõidukid
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusEKR001133082026/3
Peamine liigitus (cpv): 34223000 Haagised ja poolhaagised
405626-2026 - Iomaíocht
An Ungáir – Transport equipment and auxiliary products to transportation – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachEKR001133082026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaNem releváns.
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachEKR001133082026/1
Príomhaicmiú (cpv): 42418000 Lifting, handling, loading or unloading machinery
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachEKR001133082026/2
Príomhaicmiú (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachEKR001133082026/3
Príomhaicmiú (cpv): 34223000 Trailers and semi-trailers
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EKR001133082026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Nem releváns.
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34000000 Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EKR001133082026/1
Glavna klasifikacija (cpv): 42418000 Strojevi za podizanje, rukovanje, ukrcaj ili iskrcaj
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: EKR001133082026/2
Glavna klasifikacija (cpv): 34144510 Vozila za odvoz smeća
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: EKR001133082026/3
Glavna klasifikacija (cpv): 34223000 Prikolice i poluprikolice
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR001133082026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Nem releváns.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34000000 Attrezzature di trasporto e prodotti ausiliari per il trasporto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 42418000 Macchinari di sollevamento, movimentazione, carico e scarico
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 34144510 Autoveicoli per il trasporto di rifiuti
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 34223000 Rimorchi e semirimorchi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001133082026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Nem releváns.
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34000000 Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001133082026/1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42418000 Kėlimo, pernešimo, pakrovimo arba iškrovimo mašinos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: EKR001133082026/2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144510 Transporto priemonės atliekoms vežti
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: EKR001133082026/3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34223000 Priekabos ir puspriekabės
Interne identificatiecode: EKR001133082026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Nem releváns.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001133082026/1
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418000 Lift-, transport-, laad- of loswerktuigen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EKR001133082026/2
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EKR001133082026/3
Belangrijkste classificatie (cpv): 34223000 Aanhangwagens en opleggers
405626-2026 - Concurso
Hungria – Equipamento e produtos auxiliares de transporte – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR001133082026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoNem releváns.
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34000000 Equipamento e produtos auxiliares de transporte
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR001133082026/1
Classificação principal (cpv): 42418000 Máquinas para elevação, movimentação, carga ou descarga
LoteLOT-0002
Identificador internoEKR001133082026/2
Classificação principal (cpv): 34144510 Veículos para resíduos
LoteLOT-0003
Identificador internoEKR001133082026/3
Classificação principal (cpv): 34223000 Reboques e semi-reboques
405626-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001133082026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiNem releváns.
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34000000 Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport
LotLOT-0001
Identificator internEKR001133082026/1
Clasificarea principală (cpv): 42418000 Utilaje de ridicare, de manipulare, de încărcare sau de descărcare
LotLOT-0002
Identificator internEKR001133082026/2
Clasificarea principală (cpv): 34144510 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere
LotLOT-0003
Identificator internEKR001133082026/3
Clasificarea principală (cpv): 34223000 Remorci şi semiremorci
405626-2026 - Súťaž
Maďarsko – Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorEKR001133082026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuNem releváns.
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34000000 Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorEKR001133082026/1
Hlavná klasifikácia (cpv): 42418000 Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorEKR001133082026/2
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144510 Vozidlá na smeti
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorEKR001133082026/3
Hlavná klasifikácia (cpv): 34223000 Prívesy a návesy
405626-2026 - Konkurrensutsättning
Ungern – Transportutrustning och transporthjälpmedel – „Rakodógép, járművek, pótkocsik beszerzése”
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR001133082026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenNem releváns.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEKR001133082026/1
Huvudklassificering (cpv): 42418000 Lyft-, hanterings-, lastnings- eller lossningsmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareEKR001133082026/2
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareEKR001133082026/3
Huvudklassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar