405685-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Fryseapparatur – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelSkříňový laboratorní hlubokomrazicí box
BeskrivelsePředmětem veřejné zakázky je koupě skříňového laboratorního hlubokomrazicího boxu určeného k dlouhodobému skladování na teplotu citlivých biologických materiálů při stabilní velmi nízké teplotě s jejím minimálním kolísáním. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Intern IDMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 42513100 Fryseapparatur
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
405685-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tiefkühlvorrichtungen – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
405685-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός κατάψυξης – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42513100 Εξοπλισμός κατάψυξης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: MU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42513100 Equipo de congelación
5. Lote
Lote: LOT-0001
405685-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Freezing equipment – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42513100 Freezing equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
405685-2026 - Nadmetanje
Češka – Naprave za zamrzavanje – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 42513100 Naprave za zamrzavanje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405685-2026 - Konkursas
Čekija – Užšaldymo įrenginiai – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42513100 Užšaldymo įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
405685-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42513100 Saldēšanas iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
405685-2026 - Mededinging
Tsjechië – Diepvriesuitrusting – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42513100 Diepvriesuitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: MU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42513100 Urządzenia mrożące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
405685-2026 - Concurso
Chéquia – Equipamento de congelação – Skříňový laboratorní hlubokomrazicí box
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 42513100 Equipamento de congelação
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42513100 Echipamente de congelare
5. Lot
Lot: LOT-0001
405685-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorMU-ZAK/214103/2026/3281515/RMU
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42513100 Mraziace zariadenia
5. Časť
ČasťLOT-0001
405685-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42513100 Naprave za zamrzovanje
5. Sklop
SklopLOT-0001
405685-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42513100 Frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001