406086-2026 - Konkurrencevilkår
Nederlandene – Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed – Re-integratiedienstverlening
Udbudsbekendtgørelse – den lempelige ordning
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelRe-integratiedienstverlening
BeskrivelseDe gemeente richt zich op het vergroten van arbeidsparticipatie en maatschappelijke deelname voor inwoners binnen de Participatiewet. Omdat steeds meer klanten te maken hebben met multiproblematiek, wordt gewerkt met een integrale aanpak op zeven leefgebieden. Door aan te sluiten bij motivatie, talenten en mogelijkheden wordt gewerkt aan meer zelfredzaamheid en deelname naar vermogen. De overeenkomst heeft over de looptijd van zes jaar een totaal geraamde hoeveelheid van 390 opdrachttrajecten. Dit aantal is voor alle vier de percelen samen. Per perceel is de geraamde hoeveelheid opdrachttrajecten als volgt: Perceel 1, Individuele coaching: 80 opdrachttrajecten over 6 jaar; Perceel 2, Werk- en activeringstraject: 60 opdrachttrajecten over 6 jaar; Perceel 3, Werktaalstage: 150 opdrachttrajecten over 6 jaar; Perceel 4, Jobcoaching: 100 opdrachttrajecten over 6 jaar. Deze raming dient ter indicatie van de omvang en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Om tot de maximale opdrachthoeveelheid te komen verhoogd Aanbestedende Dienst de totaal geraamde opdrachttrajecten van 390 met 50%, om te komen tot een maximale opdrachttrajecten van 585 opdrachttrajecten. Dit in overeenstemming met vigerende jurisprudentie (ECLI:NL:GHDHA:2013:5247).
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Hovedpunkterne i procedurenWij (gemeente Tytsjerksteradiel) nodigen jullie (inschrijver) van harte uit om mee te doen met deze Europese openbare aanbesteding voor de re-integratiedienstverlening. Alle ondernemers die voldoen aan de gestelde eisen in de aanbestedingsdocumenten worden uitgenodigd om een inschrijving in te dienen
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85300000 Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 79611000 Jobsøgningstjenester, 85312310 Vejledning, 85320000 Socialt arbejde
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelIndividuele coaching
BeskrivelseIndividuele coaching richt zich op klanten met problemen op meerdere leefgebieden bij het vinden van school, participatie of werk. Denk bijvoorbeeld aan psychische, sociale, financiële en/of huisvestingsproblematiek. De coaching is maatwerk en daarmee afgestemd op de individuele behoeften van een klant. Uiteindelijk moet de coaching leiden tot duurzame participatie: in eerste instantie gericht op uitstoom naar werk. Perceel 1, Individuele coaching: 80 opdrachttrajecten over 6 jaar. Zie voor een nadere omschrijving de inschrijvingsleidraad.
Intern ID1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optioner-
DelkontraktLOT-0002
TitelWerk- en activeringstraject
BeskrivelseHet werk- en activeringstraject richt zich op klanten met een grote afstand tot de arbeidsmarkt en bereid hen voor op uitstroom naar werk of een vervolgtraject. Het doel is om werkritme op te bouwen, sociale en werknemersvaardigheden te ontwikkelen en de zelfredzaamheid van de klant te vergroten. Perceel 2, Werk- en activeringstraject: 60 opdrachttrajecten over 6 jaar; Zie voor een nadere omschrijving de inschrijvingsleidraad.
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
TitelWerktaalstage
BeskrivelseDe werktaalstage is bedoeld voor klanten met een inburgeringsplicht. In onze gemeente kiezen we voor een duaal traject: integratie en participatie worden daarbij met elkaar gecombineerd. Voor de inburgering moeten klanten verplicht een aantal participatie-uren maken (minimaal 40 uur en maximaal 800 uur). Deze vullen zij in door het doen van een werktaalstage. De werktaalstage ondersteunt klanten met een inburgeringsplicht bij het opbouwen van werkritme, het ontwikkelen van sociale en werknemersvaardigheden en het versterken van zelfredzaamheid in combinatie met intensieve taaloefening. Het doel is om deze klanten met behoud van uitkering naast hun taallessen arbeidsritme op te doen en te laten participeren en integreren in onze samenleving. Perceel 3, Werktaalstage: 150 opdrachttrajecten over 6 jaar; Zie voor een nadere omschrijving de inschrijvingsleidraad.
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
TitelJobcoaching
BeskrivelseJobcoaching wordt ingezet bij de start van een werkervaringsplaats, proefplaatsing of arbeidsovereenkomst. De jobcoach begeleidt een kandidaat bij het verrichten van zijn of haar taken op de werkplek. Perceel 4, Jobcoaching: 100 opdrachttrajecten over 6 jaar. Zie voor een nadere omschrijving de inschrijvingsleidraad.
Intern ID4
406086-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Re-integratiedienstverlening
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste, 85312310 Orientierungsdienste, 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen-
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Interne Kennung4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Re-integratiedienstverlening
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85300000 Υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας και συναφείς υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79611000 Παροχή υπηρεσιών για την ανεύρεση εργασίας, 85312310 Υπηρεσίες καθοδήγησης, 85320000 Κοινωνικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Individuele coaching
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: -
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Werk- en activeringstraject
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Werktaalstage
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Jobcoaching
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Title: Re-integratiedienstverlening
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 79611000 Job search services, 85312310 Guidance services, 85320000 Social services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Individuele coaching
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Title: Werk- en activeringstraject
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Werktaalstage
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Jobcoaching
Internal identifier: 4
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Re-integratiedienstverlening
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85300000 Sotsiaaltöö ja vastavad teenused
Täiendav liigitus (cpv): 79611000 Töökoha otsinguteenused, 85312310 Juhendusteenused, 85320000 Sotsiaalteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Individuele coaching
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: -
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Werk- en activeringstraject
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Werktaalstage
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Jobcoaching
Sisemine tunnus: 4
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Re-integratiedienstverlening
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85300000 Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 79611000 Työnhakupalvelut, 85312310 Ohjauspalvelut, 85320000 Sosiaalipalvelut
Ilmoituksen nimi: Individuele coaching
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: -
Ilmoituksen nimi: Werk- en activeringstraject
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: Werktaalstage
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: Jobcoaching
Sisäinen tunniste: 4
406086-2026 - Verseny
Hollandia – Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások – Re-integratiedienstverlening
Eljárást megindító hirdetmény – enyhébb szabályozás
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímRe-integratiedienstverlening
Az eljárás típusaNyitott
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85300000 Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79611000 Munkaerő-közvetítői szolgáltatások, 85312310 Életvezetési szolgáltatások, 85320000 Szociális szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
CímIndividuele coaching
Belső azonosító1
Opciók
A lehetőségek leírása-
RészLOT-0002
CímWerk- en activeringstraject
Belső azonosító2
RészLOT-0003
CímWerktaalstage
Belső azonosító3
RészLOT-0004
CímJobcoaching
Belső azonosító4
2. Procedura
Procedura
Titolo: Re-integratiedienstverlening
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85300000 Servizi di assistenza sociale e servizi affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79611000 Servizi di ricerca lavoro, 85312310 Servizi di orientamento, 85320000 Servizi sociali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Individuele coaching
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: -
Lotto: LOT-0002
Titolo: Werk- en activeringstraject
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Werktaalstage
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Jobcoaching
Identificativo interno: 4
406086-2026 - Konkurss
Nīderlande – Sociālie pakalpojumi un saistītie pakalpojumi – Re-integratiedienstverlening
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsRe-integratiedienstverlening
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85300000 Sociālie pakalpojumi un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79611000 Darba meklēšanas pakalpojumi, 85312310 Virzības pakalpojumi, 85320000 Sociālie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsIndividuele coaching
Iekšējais identifikators1
Iespējas
Opciju apraksts-
DaļaLOT-0002
NosaukumsWerk- en activeringstraject
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
NosaukumsWerktaalstage
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
NosaukumsJobcoaching
Iekšējais identifikators4
406086-2026 - Kompetizzjoni
In-Netherlands – Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati – Re-integratiedienstverlening
Avviż tal-kuntratt – reġim ħafif
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
TitluRe-integratiedienstverlening
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85300000 Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79611000 Servizzi tat-tfittix għax-xogħol, 85312310 Servizzi ta' konsulenza, 85320000 Servizzi soċjali
5. Lott
LottLOT-0001
TitluIndividuele coaching
Identifikatur intern1
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażliet-
LottLOT-0002
TitluWerk- en activeringstraject
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
TitluWerktaalstage
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
TitluJobcoaching
Identifikatur intern4
Titel: Re-integratiedienstverlening
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding, 85312310 Diensten voor begeleiding, 85320000 Sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Individuele coaching
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Werk- en activeringstraject
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Werktaalstage
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Jobcoaching
Interne identificatiecode: 4
2. Procedură
Procedură
Titlu: Re-integratiedienstverlening
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85300000 Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 79611000 Servicii de căutare de locuri de muncă, 85312310 Servicii de orientare, 85320000 Servicii sociale
Titlu: Individuele coaching
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: -
Titlu: Werk- en activeringstraject
Identificator intern: 2
Titlu: Werktaalstage
Identificator intern: 3
Titlu: Jobcoaching
Identificator intern: 4