2. Procedure
Procedure
Titel: Opskrba električnom energijom
Beskrivelse: Opskrba električnom energijom
Intern ID: NVV-9/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Beskrivelse: Predmet nabave je opskrba električnom energijom Naručitelja, sukladno opisu, opsegu i količinama određenim u Popisu obračunskih mjernih mjesta, Troškovniku i Dokumentaciji o nabavi. Naručitelj ima ukupno 159 mjernih mjesta, od čega najmanje 50% od ukupno procijenjene količine električne energije mora biti proizvedeno iz obnovljivih izvora energije sukladno Odluci o provedbi zelene javne nabave (NN 137/24). Kao potvrdu ispunjenja uvjeta o podrijetlu električne energije, odabrani ponuditelj (opskrbljivač) obvezan je po izvršenoj isporuci električne energije dostaviti Naručitelju važeću potvrdu/certifikat iz Registra jamstava podrijetla električne energije hrvatske domene (koji se vodi pri Hrvatskom operatoru tržišta energije d.o.o. (HROTE) iz koje je razvidno da je predmetna količina električne energije isporučena korisnicima u količini (udjelu) navedenoj u kriteriju za odabir ponude. Predmetni certifikat odabrani ponuditelj (opskrbljivač) dužan je predati Naručitelju sukladno Metodologiji utvrđivanja podrijetla električne energije (NN 133/14, 127/19). U slučaju nedostavljanja traženog certifikata, navedeno postupanje smatrat će se povredom ugovornih obveza, temeljem čega Naručitelj zadržava pravo poduzimanja daljnjih aktivnosti sukladno odredbama Dokumentacije o nabavi, te sukladno drugim pozitivnim propisima koji reguliraju predmetno područje.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NVV-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Title: Opskrba električnom energijom
Internal identifier: NVV-9/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Opskrba električnom energijom
Identificador interno: NVV-9/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Opskrba električnom energijom
Sisäinen tunniste: NVV-9/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Opskrba električnom energijom
Cur síos: Opskrba električnom energijom
Aitheantóir inmheánach: NVV-9/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NVV-9/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09310000 Elektra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Apraksts: Opskrba električnom energijom
Iekšējais identifikators: NVV-9/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Opskrba električnom energijom
Identifikatur intern: NVV-9/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09310000 Elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: NVV-9/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09310000 Electricidade
2. Postopek
Postopek
Naslov: Opskrba električnom energijom
Opis: Opskrba električnom energijom
Notranji identifikator: NVV-9/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09310000 Elektrika
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: NVV-9/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000