2. Procedure
Procedure
Titel: Προμήθεια για την βελτίωση προσβασιμότητας σε θαλάσσιους προορισμούς Δήμου Τριφυλίας
Beskrivelse: Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμών που αφορούν στη βελτίωση της προσβασιμότητας ατόμων με κινητικές αναπηρίες ή περιορισμένη κινητικότητα.
Intern ID: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Hovedpunkterne i proceduren: Διαδικασία ανάθεσης άρθρου 27 ν.4412/16 (άρθρο 27 της Οδηγίας 2014/24/ΕΕ)
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33196200 Hjælpemidler til handicappede
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμών που αφορούν στη βελτίωση της προσβασιμότητας ατόμων με κινητικές αναπηρίες ή περιορισμένη κινητικότητα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33196200 Εξοπλισμός για άτομα με ειδικές ανάγκες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33196200 Aparatos para minusválidos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33196200 Seadmed puudega isikutele
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Perustelu nopeutetun menettelyn käytölle: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33196200 Vammaisille tarkoitetut laitteet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Justification de la procédure accélérée: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Διαδικασία ανάθεσης άρθρου 27 ν.4412/16 (άρθρο 27 της Οδηγίας 2014/24/ΕΕ)
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33196200 Équipement pour handicapés
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33196200 Naprave za invalide
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33196200 Ausili per disabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Pagreitintos procedūros pagrindimas: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33196200 Įrenginiai neįgaliesiems
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196200 Palīgierīces invalīdiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Ġustifikazzjoni għall-proċedura aċċellerata: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33196200 Apparati għal nies diżabilitati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ. 8232./09.06.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Λήξη προθεσμίας χρηματοδότησης
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33196200 Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33196200 Equipamento para pessoas com deficiência