406133-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – El-busser – Zakup 20 sztuk autobusów elektrycznych dwuczłonowych
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelZakup 20 sztuk autobusów elektrycznych dwuczłonowych
BeskrivelseI. Przedmiot zamówienia obejmuje „Zakup 20 sztuk autobusów elektrycznych dwuczłonowych”.. II. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia. III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ IV. Zgodnie z art. 393 ust 1 pkt 4 ustawy, zamawiający odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. V. Uzasadnienie niedokonania podziału zamówienia na części – zgodnie z art. 362 pkt 1 ustawy do udzielania zamówień sektorowych nie ma zastosowania art. 91 ust. 2 ustawy, niemniej jednak uzasadnienie braku podziału zamówienia na części zostało zamieszczone w SWZ. VI. Zamawiający ubiega się o dofinansowanie zamówienia ze środków Unii Europejskiej na realizację przedsięwzięcia pn. Zielony Szczecin – zakup zeroemisyjnego taboru autobusowego na potrzeby komunikacji miejskiej w Gminie Miasto Szczecin” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko, działania FENX.03.01 Transport miejski (nabór konkurencyjny nr FENX.03.01-IP.02-001/26). Zgodnie z art. 257 ustawy zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienie publicznego, jeżeli środki, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane. VII. Na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy, jeżeli wykonawca nie złożył oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu lub są one niekompletne lub zawierają błędy, zamawiający wzywa wykonawcę odpowiednio do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem art. 128 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz ust. 3 ustawy. VIII. Na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 ustawy. IX. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. X. Podmiotowe środki dowodowe potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. XI. Informacje o środkach komunikacji elektrycznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami zostały określone w Rozdziale II SWZ. XII. Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej zostały określone w Rozdziale II SWZ.
Intern IDNr sprawy 9/ZP-SPAK/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34144910 El-busser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePrzedmiot zamówienia obejmuje „Zakup 20 sztuk autobusów elektrycznych dwuczłonowych”.
Intern ID9/ZP-SPAK/2026
406133-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorNr sprawy 9/ZP-SPAK/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144910 Autobusy elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator9/ZP-SPAK/2026
406133-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareNr sprawy 9/ZP-SPAK/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144910 Elbussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare9/ZP-SPAK/2026