2. Procedure
Procedure
Titel: Dobava in montaža notranje opreme za OŠ in vrtec Franceta Prešerna - PŠ Kokrica, z upoštevanjem okoljskih vidikov – 1. faza - ponovitev
Beskrivelse: Predmet javnega naročila obsega dobavo in montažo notranje opreme za Osnovno šolo in vrtec Franceta Prešerna - PŠ Kokrica z upoštevanjem okoljskih vidikov.
Intern ID: 26-00378
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 39100000 Møbler, 39160000 Skolemøbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 489852
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26-00378
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39000000 Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα, 39160000 Σχολικά έπιπλα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489852
Internal identifier: 26-00378
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 489852
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26-00378
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 39100000 Mobiliario, 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 489852
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26-00378
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39000000 Huonekalut (myös toimistokalusteet), sisustustavarat, kodinkoneet ja laitteet (valaistusta lukuun ottamatta) ja puhdistustuotteet
Lisäluokitus (cpv): 39100000 Huonekalut, 39160000 Koulukalusteet
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 489852
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26-00378
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 39100000 Mobilier, 39160000 Mobilier scolaire
Identifiant interne: 489852
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26-00378
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj, 39160000 Školski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 489852
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26-00378
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39000000 Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39100000 Mobili, 39160000 Arredo scolastico
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 489852
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26-00378
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39000000 Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39100000 Baldai, 39160000 Mokykliniai baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 489852
Iekšējais identifikators: 26-00378
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles, 39160000 Mēbeles skolām
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 489852
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26-00378
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
Clasificare suplimentară (cpv): 39100000 Mobilier, 39160000 Mobilier şcolar
Identificator intern: 489852
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26-00378
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39000000 Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok, 39160000 Školský nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 489852
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26-00378
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler, 39160000 Skolmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 489852