2. Procedure
Procedure
Titel: FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je dodávka automatického systému CO₂ eutanazie určeného pro humánní eutanazii malých hlodavců pro Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy. Technická specifikace předmětu plnění je stanovena Přílohou č. 2 Technická specifikace předmětu plnění.
Intern ID: UKFaF/412925/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: UKFaF/412925/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
406149-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Εσωτερικό αναγνωριστικόUKFaF/412925/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
406149-2026 - Competition
Czechia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
TitleFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Internal identifierUKFaF/412925/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0001
Options
406149-2026 - Hange
Tšehhi – Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Sisemine tunnusUKFaF/412925/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Sisäinen tunniste: UKFaF/412925/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Aitheantóir inmheánach: UKFaF/412925/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
406149-2026 - Gara
Cechia – Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Identificativo internoUKFaF/412925/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
406149-2026 - Konkursas
Čekija – Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusUKFaF/412925/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Iespējas:
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Královéhradecký kraj (CZ052)
Valsts: Čehija
406149-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Identifikatur internUKFaF/412925/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
406149-2026 - Mededinging
Tsjechië – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Interne identificatiecodeUKFaF/412925/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
406149-2026 - Concurso
Chéquia – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – FAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloFAF UK – dodávka CO2 Eutanazie
Identificador internoUKFaF/412925/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções