Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Supplerende klassifikation (cpv): 71322000 Fagmæssig projektering af ingeniørarbejder, 71322500 Ingeniørmæssig projektering i forbindelse med trafikanlæg
Udførelsessted
By: Warszawa
Landsdel (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
Erfüllungsort
Stadt: Warszawa
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71322500 Engineering-design services for traffic installations
Place of performance
Town: Warszawa
Country: Poland
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused, 71322500 Liiklusseadmete tehnilise projekteerimise teenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Warszawa
Riik: Poola
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71322000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu, 71322500 Liikennejärjestelmien tekninen suunnittelu
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Warszawa
Maa: Puola
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Baile: Warszawa
Tír: An Pholainn
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile, 71322500 Servizi di progettazione tecnica di infrastrutture del traffico
Luogo di esecuzione
Località: Warszawa
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos, 71322500 Eismo įrangos inžinerinio projektavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Warszawa
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71322000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 71322500 Servizzi tad-disinn ta' l-inġinerija għal stallazzjonijiet tat-traffiku
Post tal-prestazzjoni
Belt: Warszawa
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken, 71322500 Technische ontwerpen van verkeersinstallaties
Plaats van uitvoering
Stad: Warszawa
413550-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania – Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa ul. Grójeckiej na odc. Pl. Zawiszy – Pl. Narutowicza.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
TytułOpracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa ul. Grójeckiej na odc. Pl. Zawiszy – Pl. Narutowicza.
OpisPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa ul. Grójeckiej na odc. Pl. Zawiszy – Pl. Narutowicza. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) wykonanie prac przygotowawczych, 2) uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu uzyskania możliwości realizacji robót budowlanych, 3) opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych, 4) opracowanie projektu budowlanego, 5) opracowanie projektów wykonawczych, 6) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, 7) opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości, 8) opracowanie przedmiarów robót, 9) wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty, 10) opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego, 11) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych, 12) przeniesienie praw własności intelektualnej, w tym praw autorskich do wykonanych w ramach umowy prac jak też udzielnie wszelkich zgód i upoważnień do ich modyfikacji i wykonywania praw zależnych.
Wewnętrzny identyfikatorRZP/PW/13/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71322500 Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjinie przewidziano
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Clasificare suplimentară (cpv): 71322000 Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice, 71322500 Servicii de proiectare tehnică pentru infrastructura de transport
Locul de executare
Localitate: Warszawa
Țara: Polonia
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71322000 Inžinierske projektovanie pre práce v civilnom stavebnom inžinierstve, 71322500 Inžinierske projektovanie pre dopravné inštalácie
Miesto plnenia
Mesto: Warszawa
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko