413987-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Anlægsarbejde: kørestrømsanlæg – Szombathely-Kőszeg vasútvonal villamosítása
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
TitelSzombathely-Kőszeg vasútvonal villamosítása
BeskrivelseSzombathely-Kőszeg vasútvonal villamosítás építési munkáinak teljes körű elvégzése és kapcsolódó feladatok ellátása. A részleteket a kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Intern IDEKR000386892026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenAjánlatkérő az ajánlatokat a „legjobb ár-érték arány” szempontja szerint értékeli a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja szerint. Értékelés során adható pontszám: 0 -100, módszer: minőségi értékelési szempont esetében egyenes arányosítás, ár értékelési szempont esetében fordított arányosítás KH 2025.05.29-i útmutatója szerint . Valamennyi minőségi szempont tekintetében a megajánlás legkedvezőbb szintje 24 hónap. Az értékelésre vonatkozó további szabályokat a további KD tartalmazza.
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45234160 Anlægsarbejde: kørestrømsanlæg
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelseSzombathely-Kőszeg országos jelentőségű vasútvonal villamosítása Ellátandó főbb feladatok: • Építési engedélyhez kötött váltakozóáramú egyfázisú vasúti felsővezetéki rendszer építése a következők szerint: a 18. sz. vasútvonalon cca. 17 vkm hosszban egyvágányú mellékvonali vasúti pálya villamosítása, 25 kV, 50 Hz rendszerű (váltakozóáramú) egyfázisú vasúti felsővezetéki rendszer építése, 80 km/h engedélyezett sebességre; • 15 db vasúti útátjárót biztosító sorompóberendezés, (vonali) biztosítóberendezés átépítése, és villamosítás miatti átalakítási munkái, beleértve a vasúti pálya szükséges átalakítása; • A GYSEV biztosítóberendezéseinek, forgalomirányító rendszereinek (KÖFE, KÖFI), továbbá a vasúti térvilágítási és vasúti távközlési létesítmény szükséges mértékű módosítása, bővítése; • Szombathely állomás meglévő 25kV – 50 Hz vasúti felsővezetéki rendszer módosításával a 18. vonal vasúti felsővezetéki rendszerének betáplálásának kiépítése; • A GYSEV FET rendszerébe történő beillesztéshez szükséges tervek (felsővezeték, térvilágítás); • Kőszeg állomáson 1 db 100 kVA oszloptranszformátor létesítése; • Nem vasúti célú távközlési és erősáramú hálózatokban a villamosítás miatti átalakítások teljeskörű elvégzése 16 helyszínen; • a munkák átjárhatósági műszaki előírásoknak (ÁME) történő megfeleltetése; • kivitelezéshez szükséges tervezés és ideiglenes létesítmények tervezése; • megvalósulási tervek elkészítése; Tárgyi eljárás építési engedélyköteles tevékenységeket tartalmaz a KD-ban foglaltak szerint. A részletes feladatleírást a KD tartalmazza.
Intern IDEKR000386892026/1
Supplerende klassifikation (cpv): 45231600 Arbejder i forbindelse med kommunikationsledninger, 45232332 Følgearbejder i forbindelse med telekommunikationsnet, 45233292 Installation af sikkerhedsudstyr, 45234116 Sporlægningsarbejder, 45314000 Installation af telekommunikationsudstyr, 71300000 Ingeniørvirksomhed, 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Mængde17 kilometer
413987-2026 - Licitación
Hungría – Trabajos de construcción de catenarias – Szombathely-Kőszeg vasútvonal villamosítása
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEKR000386892026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45234160 Trabajos de construcción de catenarias
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR000386892026/1
Clasificación adicional (cpv): 45231600 Trabajos de construcción de líneas de comunicación, 45232332 Obras auxiliares para telecomunicaciones, 45233292 Instalación de equipo de seguridad, 45234116 Trabajos de construcción de vías férreas, 45314000 Instalación de equipo de telecomunicaciones, 71300000 Servicios de ingeniería, 71320000 Servicios de diseño técnico
Cantidad17 kilómetros
413987-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Xogħlijiet ta' kostruzzjoni ta' pont imdendel (katenarju) – Szombathely-Kőszeg vasútvonal villamosítása
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR000386892026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45234160 Xogħlijiet ta' kostruzzjoni ta' pont imdendel (katenarju)
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internEKR000386892026/1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231600 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-komunikazzjoni, 45232332 Xogħol anċillari għat-telekomunikazzjoni, 45233292 Stallazzjoni ta’ apparat tas-sigurtà, 45234116 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-binarji, 45314000 Stallazzjoni ta’ apparat tat-telekommunikazzjoni, 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Kwantità17 kilometri