414229-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelИзвънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
BeskrivelseИзвънгаранционната сервизна поддръжка на медицинска апаратура включва сервизно обслужване с включен труд, резервни части и консумативи след направена заявка за ремонт или профилактика от Възложителя. Трудът по отстраняване на проблеми в работата на апарата включва: диагностика на повредата, отстраняване на повредата и подмяната на необходимите резервни части, специални компоненти и др. Подмяна на резервни части и консумативи се извършва след тяхното предварително одобрение от Възложителя. Влаганите резервни части и консумативи трябва да отговарят на всички необходими стандарти за качество, да бъдат нови (неупотребявани и нерециклирани), да съответстват на марката и модела на съответната техника и да отговарят на нормативно приетите изисквания за произход и качество в ЕС. За ремонтните дейности, за извършването на които е необходимо влагане на резервни части и/или ремонтът ще отнеме повече от 2 (два) работни часа време, следва да се уведоми представител на Възложителя. При необходимост – настройка и тестване на системата след ремонта. Възложителят поставя изискване за комплексност на офертата. Участниците оферират цялата обособената позиция, по която участват. Извънгаранционната сервизна поддръжка на медицинска апаратура включва сервизно обслужване с включен труд, резервни части и консумативи след направена заявка за ремонт или профилактика от Възложителя.
Intern ID590469
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenПри разглеждане на офертите назначената комисия ще приложи т.нар. „обърнат ред“ на основание чл. 104, ал. 2 ЗОП. Оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще се извърши преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор. Ценовите предложения от офертите на участниците ще бъдат отворени и оповестени след декриптиране на генерирания ключ. Съгласно на чл. 107 от ЗОП, Възложителят отстранява от участие: • участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществена поръчка или в документацията; • участник, който е представил оферта, която не отговаря на: - предварително обявените условия за изпълнение на поръчката; - правила и изисквания, свързани с опазване на околната среда, социалното и трудовото право, приложими колективни споразумения и/или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, които са изброени в Приложение № 10 към чл. 115 от ЗОП; • участник, който не е представил в срок обосновката по чл. 72, ал. 1 от ЗОП или чиято обосновка не е приета съгласно чл. 72, ал. 3÷5 от ЗОП; • участници, които са свързани лица. Възложителя изисква от участника, избран за изпълнител на всяка обособена позиция да предостави гаранция за изпълнение в размер на 3% от общата стойност на съответния договор без ДДС. Условията за усвояване и освобождаване на гаранцията са детайлно регламентирани в проекта на договор.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelОперационен микроскоп Haag-Streit
BeskrivelseИзвънгаранционната сервизна поддръжка на медицинска апаратура включва сервизно обслужване с включен труд, резервни части и консумативи след направена заявка за ремонт или профилактика от Възложителя. Трудът по отстраняване на проблеми в работата на апарата включва: диагностика на повредата, отстраняване на повредата и подмяната на необходимите резервни части, специални компоненти и др. Подмяна на резервни части и консумативи се извършва след тяхното предварително одобрение от Възложителя. Влаганите резервни части и консумативи трябва да отговарят на всички необходими стандарти за качество, да бъдат нови (неупотребявани и нерециклирани), да съответстват на марката и модела на съответната техника и да отговарят на нормативно приетите изисквания за произход и качество в ЕС. За ремонтните дейности, за извършването на които е необходимо влагане на резервни части и/или ремонтът ще отнеме повече от 2 (два) работни часа време, следва да се уведоми представител на Възложителя. При необходимост – настройка и тестване на системата след ремонта. Възложителят поставя изискване за комплексност на офертата. Участниците оферират цялата обособената позиция, по която участват.
Intern ID590477
DelkontraktLOT-0002
TitelВъздушна Флуидна Терапевтина система-Легло
Intern ID590481
DelkontraktLOT-0003
TitelФлуидно легло
Intern ID590482
DelkontraktLOT-0004
TitelАнтидекубитален матрак Alpha
Intern ID590486
DelkontraktLOT-0005
TitelАнтидекубитален дюшек Hico 370 с вкл. покривен калъф
Intern ID590491
414229-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno590469
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloОперационен микроскоп Haag-Streit
Identificador interno590477
LoteLOT-0002
Identificador interno590481
LoteLOT-0003
TítuloФлуидно легло
Identificador interno590482
LoteLOT-0004
TítuloАнтидекубитален матрак Alpha
Identificador interno590486
LoteLOT-0005
Identificador interno590491
414229-2026 - Hange
Bulgaaria – Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus590469
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriОперационен микроскоп Haag-Streit
Sisemine tunnus590477
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus590481
OsaLOT-0003
PealkiriФлуидно легло
Sisemine tunnus590482
OsaLOT-0004
PealkiriАнтидекубитален матрак Alpha
Sisemine tunnus590486
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus590491
414229-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach590469
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach590477
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach590481
LuchtógLOT-0003
TeidealФлуидно легло
Aitheantóir inmheánach590482
LuchtógLOT-0004
TeidealАнтидекубитален матрак Alpha
Aitheantóir inmheánach590486
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach590491
414229-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka590469
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovОперационен микроскоп Haag-Streit
Interna identifikacijska oznaka590477
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka590481
GrupaLOT-0003
NaslovФлуидно легло
Interna identifikacijska oznaka590482
GrupaLOT-0004
NaslovАнтидекубитален матрак Alpha
Interna identifikacijska oznaka590486
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka590491
414229-2026 - Verseny
Bulgária – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító590469
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
CímОперационен микроскоп Haag-Streit
Belső azonosító590477
RészLOT-0002
Belső azonosító590481
RészLOT-0003
CímФлуидно легло
Belső azonosító590482
RészLOT-0004
CímАнтидекубитален матрак Alpha
Belső azonosító590486
RészLOT-0005
Belső azonosító590491
414229-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno590469
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloОперационен микроскоп Haag-Streit
Identificativo interno590477
LottoLOT-0002
Identificativo interno590481
LottoLOT-0003
TitoloФлуидно легло
Identificativo interno590482
LottoLOT-0004
TitoloАнтидекубитален матрак Alpha
Identificativo interno590486
LottoLOT-0005
Identificativo interno590491
414229-2026 - Konkurss
Bulgārija – Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators590469
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators590477
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators590481
DaļaLOT-0003
NosaukumsФлуидно легло
Iekšējais identifikators590482
DaļaLOT-0004
NosaukumsАнтидекубитален матрак Alpha
Iekšējais identifikators590486
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators590491
414229-2026 - Mededinging
Bulgarije – Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode590469
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode590477
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode590481
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode590482
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode590486
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode590491
414229-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão – Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 6
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão