414588-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – E-læringstjenester – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelUsługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
BeskrivelseSzczegółowy opis przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 4 do SWZ - Parametry techniczno-funkcjonalne.
Intern IDKCO/PN/69/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Begrundelse for hasteprocedurenPrzedmiot zamówienia był objęty uprzednio prowadzonymi postępowaniami, które zakończyły się bez wyboru wykonawcy tj. postępowanie KCO/PN/25/2026, KCO/PN/58/2026 Zakres przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne oraz warunki realizacji były w poprzednich postępowaniach tożsame z obecnym postępowaniem i znane potencjalnym wykonawcom i podmiotom funkcjonującym na rynku dostaw tego typu przedmiotem zamówienia. Niniejsze postępowanie jest częścią projektu współfinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w Katowickim Centrum Onkologii” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25, dla którego ostateczne rozliczenie rzeczowe musi nastąpić w terminie 15.07.2026 r. Niedotrzymanie tego terminu będzie skutkować utratą przyznanego dofinansowania, koniecznością zwrotu środków oraz zagrożeniem realizacji całości zadania inwestycyjnego. Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, doszedł do wniosku, iż rozstrzygnięcie w/w postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem dotychczasowego terminu może powodować ryzyko jego niewykonania, ze względu na ostateczny termin rozliczenia rzeczowego. Niestety drugie postępowanie również nie zakończyło się zawarciem umowy, stąd okoliczności faktyczne i prawne skłoniły Zamawiającego do powzięcia decyzji o skrócenia terminu co jest również podyktowane ważnym interesem Zamawiającego, który mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia”. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w postępowaniu. Skrócenie terminu składania ofert jest zgodnie z uprawnieniem przyznanym na mocy art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, a jego konieczność wynika z sytuacji niezależnej od Zamawiającego, na którą Zamawiający nie miał wpływu. W sytuacji, w której Szpital obecnie się znalazł – wystąpiła zarówno przesłanka pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikająca z obiektywnych wyżej wskazanych okoliczności, jak i uzasadnienie skrócenia terminu do składania ofert. Potencjalni wykonawcy mieli świadomość zarówno o przedmiocie toczącego się postępowania jak i wystąpienia czynników obiektywnych w postaci konieczności wykonania i terminów wynikających z umów finansowania w ramach Projektu.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 80420000 E-læringstjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
414588-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungKCO/PN/69/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KCO/PN/69/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80420000 Υπηρεσίες ηλεκτρονικής μάθησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
414588-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteKCO/PN/69/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80420000 Verkko-opiskelupalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
414588-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services d'enseignement par voie électronique – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneKCO/PN/69/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 80420000 Services d'enseignement par voie électronique
5. Lot
LotLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KCO/PN/69/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80420000 Servzzi ta' tagħlim elettroniku
5. Lott
Lott: LOT-0001
414588-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeKCO/PN/69/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80420000 Diensten voor e-leren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
414588-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internKCO/PN/69/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 80420000 Servicii de e-învăţare (e-learning)
414588-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorKCO/PN/69/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80420000 Storitve e-učenja
5. Sklop
SklopLOT-0001