414622-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Elektronrastermikroskoper – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
BeskrivelsePředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístroje - rastrovací elektronový mikroskop pro analýzu mikrofosilií.
Intern IDVZ/26/516
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38511100 Elektronrastermikroskoper
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
414622-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Rasterelektronenmikroskope – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungVZ/26/516
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511100 Rasterelektronenmikroskope
5. Los
LosLOT-0001
414622-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Microscopes électroniques à balayage – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneVZ/26/516
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38511100 Microscopes électroniques à balayage
5. Lot
LotLOT-0001
414622-2026 - Konkursas
Čekija – Nuskaitantys elektroniniai mikroskopai – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusVZ/26/516
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38511100 Nuskaitantys elektroniniai mikroskopai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38511100 Skenējošie elektronmikroskopi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Valsts: Čehija
Papildu informācija: Albertov 6, Praha 2 – Nové Město, PSČ 128 00
Paredzamais ilgums
414622-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Skanujące mikroskopy elektronowe – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorVZ/26/516
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38511100 Skanujące mikroskopy elektronowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
414622-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Microscoape electronice cu scanare – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ/26/516
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38511100 Microscoape electronice cu scanare
414622-2026 - Súťaž
Česko – Skenovacie elektrónové mikroskopy – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorVZ/26/516
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38511100 Skenovacie elektrónové mikroskopy
5. Časť
ČasťLOT-0001
414622-2026 - Javni razpis
Češka – Vrstični elektronski mikroskopi – ERDFIII_Nákup rastrovacího elektronového mikroskopu
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ/26/516
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38511100 Vrstični elektronski mikroskopi
5. Sklop
SklopLOT-0001