414667-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Ansvarsforsikring for motorkøretøjer – Acord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelAcord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
BeskrivelseObiectul acordului cadru îl constituie achiziţia de servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru autovehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene pentru perioada 01.08.2026-31.07.2027, structurat pe 19 loturi. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu cel putin 11 zile inainte de termenul limita de depunere a candidaturilor/ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor – 18 .
Intern IDA1-3671 din 22.05.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66516100 Ansvarsforsikring for motorkøretøjer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelAsigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă: între 51-75 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă: între 51-75 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 528 luni Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 792 luni Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 luni Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 528 luni Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 94205,76 lei
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
TitelAsigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între 76-100 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 76-100 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 2232 luni Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 3348 luni Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 luni Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 2232 luni Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 398233,44 lei
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
TitelAsigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 101-125 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA Autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 101-125 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 252 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 396 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 252 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 52703,28 lei
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
TitelAsigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 126-150 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 126-150 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 456 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 684 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 456 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 114670,32 lei
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
TitelAsigurare RCA pentru autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 151-200 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA autoturisme, autoturisme de teren şi automobile mixte cu puterea cuprinsă între: 151-200 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 60; Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 96; Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12; Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 60. Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 15269,40 lei
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată: până la (exclusiv) 3500 kg
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată: până la (exclusiv) 3500 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 564 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 852 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 564 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 238357,68 lei
Intern ID6
DelkontraktLOT-0007
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată între: 3500-15999 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată între: 3500-15999 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 2124 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 3192 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 1650 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 697323,00 lei
Intern ID7
DelkontraktLOT-0008
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată: între 16000-20999 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată: între 16000-20999 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 660 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 996 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 560 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 683071,20 lei
Intern ID8
DelkontraktLOT-0009
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată cuprinsă: peste 21000 kg
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA autovehicule destinate transportului de marfă cu masa maximă autorizată: peste 21000 kg Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 3912 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 5868 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 870 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 689779,50 lei
Intern ID9
DelkontraktLOT-0010
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule de transport de persoane (microbuze, autobuze, autocare, autovehicule speciale, altele similare) avand nr. total de locuri între 18-40 locuri.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru autovehicule de transport de persoane (microbuze, autobuze, autocare, autovehicule speciale, altele similare) avand nr. total de locuri între 18-40 locuri. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 636 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 960 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 636 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 247664,76 lei
Intern ID10
DelkontraktLOT-0011
TitelAsigurare RCA pentru autovehicule de transport de persoane (microbuze, autobuze, autocare, autovehicule speciale, altele similare) avand nr total de locuri peste 40 locuri.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru autovehicule de transport de persoane (microbuze, autobuze, autocare, autovehicule speciale, altele similare) avand nr total de locuri peste 40 locuri. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 768 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 1152 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 768 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 627924,48 lei
Intern ID11
DelkontraktLOT-0012
TitelAsigurare RCA pentru tractoare rutiere având puterea motorului peste 40 kW.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru tractoare rutiere având puterea motorului peste 40 kW. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 84 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 132 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 1 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 84 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 4478,88 lei
Intern ID12
DelkontraktLOT-0013
TitelAsigurare RCA pentru Alte vehicule – Vehicule speciale.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru Alte vehicule – Vehicule speciale. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 1560 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 2340 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 1560 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 292702,80 lei
Intern ID13
DelkontraktLOT-0014
TitelAsigurare RCA pentru Alte vehicule – Utilaje
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru Alte vehicule – Utilaje. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 96 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 144 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 96 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 18012,48 lei
Intern ID14
DelkontraktLOT-0015
TitelAsigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: pâna la (inclusiv) 750 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: pâna la (inclusiv) 750 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 24 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 48 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 24 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 405,84 lei
Intern ID15
DelkontraktLOT-0016
TitelAsigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: între 751-3500 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: între 751-3500 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 1128 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 1692 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 1128 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 19074,48 lei
Intern ID16
DelkontraktLOT-0017
TitelAsigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: între 3501-10000 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: între 3501-10000 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 876 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 1320 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 876 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 47680,68 lei
Intern ID17
DelkontraktLOT-0018
TitelAsigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: peste 10000 kg.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru remorci, semiremorci cu masă maximă autorizată: peste 10000 kg. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 780 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 1176 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 780 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 42455,40 lei
Intern ID18
DelkontraktLOT-0019
TitelAsigurare RCA pentru Motociclete, motoscutere, motorete și ATV-uri, cu sau fără ataș, având capacitatea cilindrică peste 50 cmc.
BeskrivelseIncheierea unui acord-cadru cu durata de 12 luni de prestării servicii de asigurare RCA pentru Motociclete, motoscutere, motorete și ATV-uri, cu sau fără ataș, având capacitatea cilindrică peste 50 cmc. Cantitate minimă a acordului –cadru de luni asigurate = 12 Cantitate maxima a acordului –cadru de luni asigurate = 24 Cantitate minimă a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 1 Cantitate maxima a celui mai mare contract subsecvent de luni asigurate = 12 Valoarea celui mai mare contract subsecvent estimat a fi atribuit este de = 840,48 lei
Intern ID19
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: A1-3671 din 22.05.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516100 Ασφάλεια αστικής ευθύνης μηχανοκίνητων οχημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Internal identifier: A1-3671 din 22.05.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: A1-3671 din 22.05.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516100 Servicios de seguros de responsabilidad civil de automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
414667-2026 - Hange
Rumeenia – Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused – Acord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusA1-3671 din 22.05.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 66516100 Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
Sisemine tunnus16
OsaLOT-0017
Sisemine tunnus17
OsaLOT-0018
Sisemine tunnus18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnus19
414667-2026 - Verseny
Románia – Gépjármű-felelősségbiztosítási szolgáltatások – Acord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóA1-3671 din 22.05.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66516100 Gépjármű-felelősségbiztosítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Belső azonosító2
RészLOT-0003
Belső azonosító3
RészLOT-0004
Belső azonosító4
RészLOT-0005
Belső azonosító5
RészLOT-0006
Belső azonosító6
RészLOT-0007
Belső azonosító7
RészLOT-0008
Belső azonosító8
RészLOT-0009
Belső azonosító9
RészLOT-0010
Belső azonosító10
RészLOT-0011
Belső azonosító11
RészLOT-0012
Belső azonosító12
RészLOT-0013
Belső azonosító13
RészLOT-0014
Belső azonosító14
RészLOT-0015
Belső azonosító15
RészLOT-0016
Belső azonosító16
RészLOT-0017
Belső azonosító17
RészLOT-0018
Belső azonosító18
RészLOT-0019
Belső azonosító19
414667-2026 - Gara
Romania – Servizi di assicurazione di responsabilità civile autoveicoli – Acord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoA1-3671 din 22.05.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 66516100 Servizi di assicurazione di responsabilità civile autoveicoli
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
Identificativo interno9
LottoLOT-0010
Identificativo interno10
LottoLOT-0011
Identificativo interno11
LottoLOT-0012
Identificativo interno12
LottoLOT-0013
Identificativo interno13
LottoLOT-0014
Identificativo interno14
LottoLOT-0015
Identificativo interno15
LottoLOT-0016
Identificativo interno16
LottoLOT-0017
Identificativo interno17
LottoLOT-0018
Identificativo interno18
LottoLOT-0019
Identificativo interno19
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: A1-3671 din 22.05.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66516100 Motorinių transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Iekšējais identifikators: A1-3671 din 22.05.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
414667-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni – Acord-cadru Servicii de asigurare de răspundere civilă auto pentru vehiculele aparţinînd unitatilor subordonate Statului Major al Fortelor Aeriene
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internA1-3671 din 22.05.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
Identifikatur intern6
LottLOT-0007
Identifikatur intern7
LottLOT-0008
Identifikatur intern8
LottLOT-0009
Identifikatur intern9
LottLOT-0010
Identifikatur intern10
LottLOT-0011
Identifikatur intern11
LottLOT-0012
Identifikatur intern12
LottLOT-0013
Identifikatur intern13
LottLOT-0014
Identifikatur intern14
LottLOT-0015
Identifikatur intern15
LottLOT-0016
Identifikatur intern16
LottLOT-0017
Identifikatur intern17
LottLOT-0018
Identifikatur intern18
LottLOT-0019
Identifikatur intern19
Interne identificatiecode: A1-3671 din 22.05.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Wewnętrzny identyfikator: A1-3671 din 22.05.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66516100 Serviços de seguros de responsabilidade civil para automóveis
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: A1-3671 din 22.05.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66516100 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19