414821-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelOpracowanie dokumentacji projektowych dla Zadania 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa oraz Zadania 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa w ramach Projektu: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - dokumentacja projektowa Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin, Zadanie 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice"
Beskrivelse2.1. Przedmiotem Zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowych dla Zadania 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa oraz Zadania 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa w ramach Projektu: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie – Będzin dokumentacja projektowa - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin, Zadanie 2 Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice” – w podziale na 2 Części. Część 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa”. Zakres podstawowy Części 1 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji niezbędnych do zrealizowania robót budowlanych. Prawo opcji dla Części 1 obejmuje pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych. Część 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa”. Zakres podstawowy Części 2 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji niezbędnych do zrealizowania robót budowlanych. Prawo opcji dla Części 2 obejmuje pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych. Wykonawcy mogą składać oferty w zakresie Części 1, Części 2 lub obu Części. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Tom III SWZ.
Intern ID9090/IREZA4/01206/01321/26/P
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71322000 Fagmæssig projektering af ingeniørarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation, 71311230 Ingeniørarbejder i forbindelse med jernbaner, 71300000 Ingeniørvirksomhed, 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa”
BeskrivelseOpracowanie dokumentacji projektowych dla Zadania 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa oraz Zadania 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa w ramach Projektu: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie – Będzin dokumentacja projektowa - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin, Zadanie 2 Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice”. Część 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Tom III SWZ.
Intern ID9090/IREZA4/01206/01321/26/P - Część 1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerPełnienie nadzoru autorskiego. Wykonawca zobowiązuje się do pełnienia nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlano-montażowych, prowadzonych na podstawie dokumentacji projektowej, stanowiącej przedmiot Umowy, w ramach wynagrodzenia określonego w § 4 ust. 1 lit. b) Umowy. Zakres pełnionego przez Wykonawcę nadzoru autorskiego określają odpowiednie przepisy ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.) oraz postanowienia OPZ. Autorzy dokumentacji projektowej, o której mowa powyżej, będą uczestniczyć w nadzorze autorskim na każde wezwanie Zamawiającego. Zasady wezwań, potwierdzania Pobytów/Konsultacji oraz zatwierdzania dostarczonych rozwiązań problemów określone są w pkt 7.1 OPZ. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Tomie II SWZ § 7.
DelkontraktLOT-0002
TitelCzęść 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa”
BeskrivelseOpracowanie dokumentacji projektowych dla Zadania 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin – dokumentacja projektowa oraz Zadania 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa w ramach Projektu: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie – Będzin dokumentacja projektowa - Zadanie 1: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin, Zadanie 2 Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice”. Część 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Zawiercie - Będzin - Zadanie 2: Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – dokumentacja projektowa”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Tom III SWZ.
Intern ID9090/IREZA4/01206/01321/26/P - Część 2
414821-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71322000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών για την κατασκευή έργων πολιτικού μηχανικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση, 71311230 Υπηρεσίες μηχανικού σχετιζόμενες με την κατασκευή σιδηροδρόμων, 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Internal identifier: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71311230 Railway engineering services, 71300000 Engineering services, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
414821-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve, 71311230 Raudteealased insener-tehnilised teenused, 71300000 Insener-tehnilised teenused, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
414821-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71322000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta, 71311230 Rautatien rakennustekniset palvelut, 71300000 Insinööripalvelut, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Optiot
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71322000 Services de conception technique pour la construction d'ouvrages de génie civil
Nomenclature complémentaire (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation, 71311230 Services d'ingénierie ferroviaire, 71300000 Services d'ingénierie, 71320000 Services de conception technique
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció, 71311230 Vasútmérnöki szolgáltatások, 71300000 Mérnöki szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione, 71311230 Servizi di ingegneria ferroviaria, 71300000 Servizi di ingegneria, 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra, 71311230 Geležinkelių inžinerijos paslaugos, 71300000 Inžinerijos paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71322000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība, 71311230 Dzelzceļu inženiertehniskie pakalpojumi, 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P - Część 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P - Część 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71322000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni, 71311230 Servizzi ta' inġinerija tal-ferroviji, 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71311230 Dienstverlening voor spoorwegenbouwtechniek, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
414821-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71322000 Serviços de concepção técnica para a construção de obras de engenharia civil
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação, 71311230 Serviços de construção ferroviária, 71300000 Serviços de engenharia, 71320000 Serviços de concepção técnica
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
LoteLOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71322000 Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare, 71311230 Servicii de inginerie feroviară, 71300000 Servicii de inginerie, 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Opțiuni:
414821-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71322000 Inžinierske projektovanie pre práce v civilnom stavebnom inžinierstve
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou, 71311230 Inžinierske služby pre oblasť železníc, 71300000 Inžinierske služby, 71320000 Inžinierske projektovanie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
ČasťLOT-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 9090/IREZA4/01206/01321/26/P
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71322000 Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije, 71311230 Storitve na področju gradnje železnic, 71300000 Inženirske storitve, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Sklop: LOT-0002