415854-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer – „Осигуряване на логистична подкрепа за провеждане на мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“
Udbudsbekendtgørelse – den lempelige ordning
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Titel„Осигуряване на логистична подкрепа за провеждане на мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“
BeskrivelseЦелта на обществената поръчка е Министерството на труда и социалната политика да сключи договор, след провеждане на обществена поръчка, с който да осигури логистични услуги във връзка с провеждане на събития и мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“, ПРЧР. ОБХВАТ НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ОБЩЕСТВЕНАТА ПОРЪЧКА Предметът на обществената поръчка включва предоставяне на услуги, свързани с организационно-техническа подготовка и логистично обезпечаване при провеждане на събития с различен формат: 102 бр. работни срещи, информационни дни/кампании; 12 бр. обучения, семинари, уърк шоп и др.; 18 бр. кръгли маси, дискусии; 3 бр. форуми/конференции; 3 бр. фестивали. Посоченият брой е индикативен и е възможно възложителят да не заяви събития от всеки вид и в този обем. Различните събития включват изпълнение на различни комбинации от дейности, а именно: настаняване, осигуряване на зала, помещение/открито пространство, осигуряване на техническо/конферентно оборудване, транспорт, кетъринг, подсигуряване с лектори/модератори, както и други дейности съпътстващи услугите. Всички събития се провеждат по заявка на възложителя, в зависимост от възникналите нужди. В заявката възложителят определя конкретните параметри на всяко събитие и предпочитанията си за провеждането му. В заявката може да не са включени всички елементи от техническата спецификация. Забележка: Изпълнителят трябва да обезпечи техническата поддръжка на събитията, както и да осигури за своя сметка представител/и на място за всяко мероприятие /от началния до крайния час на провеждане/.
Intern ID580322
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Hovedpunkterne i procedurenОбществената поръчка ще бъде възложена чрез открита процедура.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelseЦелта на обществената поръчка е Министерството на труда и социалната политика да сключи договор, след провеждане на обществена поръчка, с който да осигури логистични услуги във връзка с провеждане на събития и мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“, ПРЧР. ОБХВАТ НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ОБЩЕСТВЕНАТА ПОРЪЧКА Предметът на обществената поръчка включва предоставяне на услуги, свързани с организационно-техническа подготовка и логистично обезпечаване при провеждане на събития с различен формат: 102 бр. работни срещи, информационни дни/кампании; 12 бр. обучения, семинари, уърк шоп и др.; 18 бр. кръгли маси, дискусии; 3 бр. форуми/конференции; 3 бр. фестивали. Посоченият брой е индикативен и е възможно възложителят да не заяви събития от всеки вид и в този обем.. Различните събития включват изпълнение на различни комбинации от дейности, а именно: настаняване, осигуряване на зала, помещение/открито пространство, осигуряване на техническо/конферентно оборудване, транспорт, кетъринг, подсигуряване с лектори/модератори, както и други дейности съпътстващи услугите. Всички събития се провеждат по заявка на възложителя, в зависимост от възникналите нужди. В заявката възложителят определя конкретните параметри на всяко събитие и предпочитанията си за провеждането му. В заявката може да не са включени всички елементи от техническата спецификация. Забележка: Изпълнителят трябва да обезпечи техническата поддръжка на събитията, както и да осигури за своя сметка представител/и на място за всяко мероприятие /от началния до крайния час на провеждане/.
415854-2026 - Wettbewerb
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung580322
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
415854-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης — απλουστευμένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό580322
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
415854-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
Internal identifier580322
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
LotLOT-0001
415854-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste580322
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
415854-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services d'organisation d'événements – „Осигуряване на логистична подкрепа за провеждане на мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“
Avis de marché – régime assoupli
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne580322
Type de procédureOuverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureОбществената поръчка ще бъде възложена чрез открита процедура.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79952000 Services d'organisation d'événements
415854-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju – blagi režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka580322
Vrsta postupkaOtvoren
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
415854-2026 - Verseny
Eljárást megindító hirdetmény – enyhébb szabályozás
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító580322
Az eljárás típusaNyitott
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
415854-2026 - Gara
Bando di gara – regime alleggerito
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno580322
Tipo di proceduraAperta
Caratteristiche principali della proceduraОбществената поръчка ще бъде възложена чрез открита процедура.
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79952000 Servizi di organizzazione di eventi
5. Lotto
LottoLOT-0001
415854-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators580322
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
415854-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt – reġim ħafif
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern580322
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79952000 Servizzi ta' avvenimenti
5. Lott
LottLOT-0001
415854-2026 - Mededinging
Bulgarije – Diensten voor het organiseren van evenementen – „Осигуряване на логистична подкрепа за провеждане на мероприятия по проект BG05SFPR002-4.002 „Създаване на Национален компетентностен център за социални иновации и насърчаване на социалните иновации в България – Компонент 1“
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecode580322
Type procedureOpenbaar
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
415854-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
Wewnętrzny identyfikator580322
Rodzaj proceduryOtwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
415854-2026 - Javni razpis
Obvestilo o naročilu – enostavnejša ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator580322
Vrsta postopkaOdprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79952000 Storitve, povezane z dogodki
5. Sklop
SklopLOT-0001