Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79710000 Sikkerhedstjenester
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Dubrovačko-neretvanska županija (HR037)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Zračna luka Ruđer Bošković
Fornyelse
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79710000 Υπηρεσίες ασφάλειας
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Πρόσθετες πληροφορίες: Zračna luka Ruđer Bošković
Εκτιμώμενη διάρκεια
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Place of performance
Country: Croatia
Additional information: Zračna luka Ruđer Bošković
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Lugar de ejecución
País: Croacia
Información complementaria: Zračna luka Ruđer Bošković
Duración estimada
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79710000 Turvateenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Lisateave: Zračna luka Ruđer Bošković
Uuendamine
415862-2026 - Kilpailu
Kroatia – Turvallisuuspalvelut – Zaštitni pregledi i kontrola pristupa
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiZaštitni pregledi i kontrola pristupa
KuvausPredmet nabave je pružanje usluga zaštitnih pregleda putnika i ručne prtljage, poslove kontrole pristupa osoba i vozila, poslove zaštitnog pregleda osoba koje nisu putnici i predmeta koje nose sa sobom, poslove zaštitnog pregleda vozila, poslove zaštitnog pregleda kompanijske pošte i kompanijskog materijala, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke.
Sisäinen tunnisteZZP-02/26-VV
Menettelyn tyyppiAvoin
Menettelyn tärkeimmät piirteetOtvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79710000 Turvallisuuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0000
KuvausPredmet nabave je pružanje usluga zaštitnih pregleda putnika i ručne prtljage, poslove kontrole pristupa osoba i vozila, poslove zaštitnog pregleda osoba koje nisu putnici i predmeta koje nose sa sobom, poslove zaštitnog pregleda vozila, poslove zaštitnog pregleda kompanijske pošte i kompanijskog materijala, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke, a sve sukladno propisanim zahtjevima Nacionalnog programa zaštite civilnog zračnog prometa (travanj 2024), Tehničkim specifikacija (Prilog 1) i Troškovniku (Prilog 2) ove Dokumentacije o nabavi.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79710000 Services de sécurité
Lieu d’exécution
Pays: Croatie
Informations complémentaires: Zračna luka Ruđer Bošković
Durée estimée
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79710000 Usluge na području sigurnosti
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Dodatne informacije: Zračna luka Ruđer Bošković
Očekivano trajanje
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79710000 Biztonsági szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
További információk: Zračna luka Ruđer Bošković
Becsült időtartam
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79710000 Servizi di sicurezza
Luogo di esecuzione
Paese: Croazia
Informazioni supplementari: Zračna luka Ruđer Bošković
Durata stimata
415862-2026 - Konkurss
Horvātija – Apsardzes pakalpojumi – Zaštitni pregledi i kontrola pristupa
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZZP-02/26-VV
Procedūras veidsAtklāta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZZP-02/26-VV
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79710000 Servizzi tas-sigurtà
5. Lott
Lott: LOT-0000
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Aanvullende informatie: Zračna luka Ruđer Bošković
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Szacowany okres obowiązywania
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79710000 Serviços de segurança
Local de execução
País: Croácia
Informações adicionais: Zračna luka Ruđer Bošković
Duração estimada
415862-2026 - Javni razpis
Hrvaška – Varovalne storitve – Zaštitni pregledi i kontrola pristupa
Obvestilo o naročilu – enostavnejša ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZZP-02/26-VV
Vrsta postopkaOdprti postopek
Glavne značilnosti postopkaOtvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79710000 Varovalne storitve
5. Sklop
SklopLOT-0000
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Leveransplats
Förlängning