2. Procedure
Procedure
Titel: I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Beskrivelse: Realizace stavby „I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat“. Na základě Smlouvy o společném zadávání bude součástí stavby samotná stavba komunikace „I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat“, jejímž investorem je ŘSD s. p., a společně s ní i souběžná sdružená stezka pro pěší a cyklisty „CS jihovýchodní obchvat – Dražkovice – Pardubičky – Černá za Bory“, jejímž investorem je statutární město Pardubice. Celková délka stavby je 3100 m.
Intern ID: 11PT-005555
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 11PT-005555
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 11PT-005555
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233120 Teeehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
415945-2026 - Verseny
Csehország – Közút építése – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
CímI/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Belső azonosító11PT-005555
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 11PT-005555
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
415945-2026 - Mededinging
Tsjechië – Wegenbouwwerken – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
Interne identificatiecode11PT-005555
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 11PT-005555
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
415945-2026 - Concurso
Chéquia – Construção de estradas – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno11PT-005555
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
LoteLOT-0001