2. Procedure
Procedure
Titel: Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Beskrivelse: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace lokálního biokoridoru LBK 14 na parcelách č. 440 a 439 v k.ú. Všeliby, na celkové ploše 0,93 ha. Celkem bude vysazeno 113 stromů a 457 keřů. Součástí plnění je následná 3letá péče o porost. Lokální biokoridor LBK 14 bude realizován v souladu se schváleným plánem společných zařízení komplexních pozemkových úprav v k.ú. Všeliby.
Intern ID: SP5972/2026-514101
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn změnit dodavatele v průběhu plnění smlouvy, a to v případě, že smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena některým z dále uvedených důvodů: • důvody uvedené v čl. XIII. odst. 1 a 3 smlouvy; • odstoupení od smlouvy z důvodů dle § 223 odst.2 zákona; • z důvodu zániku závazku pro následnou nemožnost plnění, zánikem právnické osoby dodavatele bez právního nástupce; • v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 zákona, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu; • v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele nebo nastane-li u dodavatele obdobná situace podle právního řádu země jeho sídla; • v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle ust. § 83 zákona.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SP5972/2026-514101
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: SP5972/2026-514101
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SP5972/2026-514101
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SP5972/2026-514101
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Optiot:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SP5972/2026-514101
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
416160-2026 - Konkurss
Čehija – Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsSP5972/2026-514101
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Interne identificatiecode: SP5972/2026-514101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
416160-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorSP5972/2026-514101
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
416160-2026 - Concurso
Chéquia – Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoSP5972/2026-514101
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
416160-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internSP5972/2026-514101
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
LotLOT-0001
Opțiuni
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SP5972/2026-514101
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
416160-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Plantering och skötsel av grönområden – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareSP5972/2026-514101
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner