416560-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Rengørings-, pudse- og poleringsmidler – Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване за нуждите на Агенцията за социално подпомагане, с четири обособени позиции
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelДоставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване за нуждите на Агенцията за социално подпомагане, с четири обособени позиции
BeskrivelseОбществената поръчка по обособена позиция № 1 обхваща изпълнение периодични доставки по заявка на възложителя на 9 вида хигиенни материали и помощни средства за почистване. Обществената поръчка по обособена позиция № 2 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 5 вида хигиенни материали и помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Обществената поръчка по обособена позиция № 3 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 2 вида помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Обществената поръчка по обособена позиция № 4 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 2 вида хигиенни материали за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Срокът за изпълнение на обществената поръчка е 12 /дванадесет/ месеца, считано от датата на регистрирането в деловодната система на Възложителя на договора за обществена поръчка, сключен с участника, определен за изпълнител по съответната обособена позиция или до достигане на максималната финансова стойност на договора за съответната обособена позиция, което от събитията настъпи по-рано. Срокът за извършване на доставката на заявените от Възложителя по вид и количество артикули е 10 (десет) работни дни от получаване на заявката. Място на изпълнение: На територията на Република България, в Централно управление на АСП с адрес гр. София, ул. „Триадица“ № 2 и 28-те Регионални дирекции за социално подпомагане, разположени в областните градове в страната, съгласно приложен списък – Приложение № 4 към документацията за участие.
Intern ID581089
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39800000 Rengørings-, pudse- og poleringsmidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titel„Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване за нуждите на Агенцията за социално подпомагане“
BeskrivelseИзпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 9 вида хигиенни материали и помощни средства за почистване.
Intern ID581255
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerВъзложителят предвижда следната възможност за изменение на договора: В случай, че преди изтичане на срока на договора се установи, че е останал наличен финансов ресурс, срокът на договора може да се удължи с до 6 месеца или до достигане на общата стойност по договора, което от двете настъпи първо. При възникване на тази хипотеза, Възложителят има право да измени съответния договор на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП, с оглед реализиране на посочената опция. Стойността на опциите по-горе са включени в прогнозната стойност на поръчката.
DelkontraktLOT-0002
Titel"Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП - хигиенни материали"
BeskrivelseОбществената поръчка по обособена позиция № 2 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 5 вида хигиенни материали и помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. На основание чл. 80, ал. 1 от ППЗОП поръчката по обособена позиция № 2 е запазена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, тъй като в обособената позиция се съдържат стоки, включени в Списък на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591/18.07.2016 г. „Специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания" са тези по смисъла на чл. 28, ал. 1 от Закона за интеграция на хората с увреждания или техният еквивалент съгласно законодателството на държава членка (§ 2, т. 46 от ДР на ЗОП).
Intern ID581260
DelkontraktLOT-0003
Titel"Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП - кофи и кърпи за почистване“
BeskrivelseОбществената поръчка по обособена позиция № 3 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 2 вида помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. На основание чл. 80, ал. 1 от ППЗОП поръчката по обособена позиция № 3 е запазена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, тъй като в обособената позиция се съдържат стоки, включени в Списък на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591/18.07.2016 г. „Специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания" са тези по смисъла на чл. 28, ал. 1 от Закона за интеграция на хората с увреждания или техният еквивалент съгласно законодателството на държава членка (§ 2, т. 46 от ДР на ЗОП).
Intern ID585370
DelkontraktLOT-0004
Titel"Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП – пликове за смет“
BeskrivelseОбществената поръчка по обособена позиция № 4 обхваща изпълнение на периодични доставки по заявка на възложителя на 2 вида хигиенни материали за почистване, включени в Списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. На основание чл. 80, ал. 1 от ППЗОП поръчката по обособена позиция № 4 е запазена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, тъй като в обособената позиция се съдържат стоки, включени в Списък на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591/18.07.2016 г. „Специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания" са тези по смисъла на чл. 28, ал. 1 от Закона за интеграция на хората с увреждания или техният еквивалент съгласно законодателството на държава членка (§ 2, т. 46 от ДР на ЗОП).
Intern ID585371
416560-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung581089
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung581255
Optionen
LosLOT-0002
Interne Kennung581260
LosLOT-0003
Interne Kennung585370
LosLOT-0004
Interne Kennung585371
416560-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό581089
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39800000 Είδη καθαρισμού και στίλβωσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό581255
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό581260
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό585370
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό585371
416560-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier581089
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier581255
Options
LotLOT-0002
Internal identifier581260
LotLOT-0003
Internal identifier585370
LotLOT-0004
Internal identifier585371
416560-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus581089
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39800000 Puhastus- ja poleerimisvahendid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus581255
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus581260
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus585370
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus585371
416560-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste581089
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39800000 Puhdistus- ja kiillotustuotteet
Sisäinen tunniste581255
Optiot
Sisäinen tunniste581260
Sisäinen tunniste585370
Sisäinen tunniste585371
416560-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach581089
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach581255
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach581260
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach585370
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach585371
416560-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka581089
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39800000 Proizvodi za čišćenje i poliranje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka581255
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka581260
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka585370
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka585371
416560-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno581089
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39800000 Prodotti per pulire e lucidare
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno581255
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo interno581260
LottoLOT-0003
Identificativo interno585370
LottoLOT-0004
Identificativo interno585371
416560-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius581089
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39800000 Valikliai ir poliravimo priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius581255
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius581260
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius585370
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius585371
416560-2026 - Konkurss
Bulgārija – Tīrīšanas un spodrināšanas līdzekļi – Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване за нуждите на Агенцията за социално подпомагане, с четири обособени позиции
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators581089
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39800000 Tīrīšanas un spodrināšanas līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators581255
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators581260
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators585370
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators585371
416560-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern581089
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39800000 Prodotti tat-tindif u l-lustrar
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern581255
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur intern581260
LottLOT-0003
Identifikatur intern585370
LottLOT-0004
Identifikatur intern585371
416560-2026 - Mededinging
Bulgarije – Producten voor schoonmaken en poetsen – Доставка на хигиенни материали и помощни средства за почистване за нуждите на Агенцията за социално подпомагане, с четири обособени позиции
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode581089
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode581255
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode581260
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode585370
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode585371
416560-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator581089
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39800000 Środki czyszczące i polerujące
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator581255
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator581260
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator585370
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator585371
416560-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno581089
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39800000 Produtos de limpeza e polimento
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno581255
Opções
LoteLOT-0002
Identificador interno581260
LoteLOT-0003
Identificador interno585370
LoteLOT-0004
Identificador interno585371
416560-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern581089
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39800000 Produse de curăţat şi de lustruit
Identificator intern581255
Opțiuni
Identificator intern581260
Identificator intern585370
Identificator intern585371
416560-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor581089
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39800000 Čistiace a leštiace výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor581255
Možnosti
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor581260
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor585370
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor585371
416560-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator581089
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39800000 Izdelki za čiščenje in poliranje
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator581255
SklopLOT-0002
Notranji identifikator581260
SklopLOT-0003
Notranji identifikator585370
SklopLOT-0004
Notranji identifikator585371
416560-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare581089
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare581255
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare581260
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare585370
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare585371