416728-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Senge til medicinsk brug – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelTransportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
BeskrivelsePředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks transportních mobilních lehátek pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz zadávací dokumentace.
Intern IDVZ 72/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33192100 Senge til medicinsk brug
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks Transportních mobilních lehátek pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz. zadávací dokumentace
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Licitación
Chequia – Camas para uso médico – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoVZ 72/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33192100 Camas para uso médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Hange
Tšehhi – Meditsiinilised voodid – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusVZ 72/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33192100 Meditsiinilised voodid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneVZ 72/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33192100 Lits médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Beds for medical use – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ 72/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33192100 Beds for medical use
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Verseny
Csehország – Gyógyászati felhasználású ágyak – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóVZ 72/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33192100 Gyógyászati felhasználású ágyak
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásaBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Konkurss
Čehija – Medicīniskās gultas – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsVZ 72/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192100 Medicīniskās gultas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Łóżka do użytku medycznego – Transportní mobilní lehátka 2ks-opakovaná
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorVZ 72/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33192100 Łóżka do użytku medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
416728-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33192100 Camas para medicina
Opções
416728-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ 72/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33192100 Paturi medicale
Opțiuni
Descrierea opțiunilorBlíže viz zadávací dokumentace
416728-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ 72/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenBlíže viz zadávací dokumentace