421026-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Brændselsolier – Dostawy oleju opałowego grzewczego
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawy oleju opałowego grzewczego
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego grzewczego do celów opałowych, zwaną dalej „dostawą”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 nw. zadania: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa oleju napędowego grzewczego do celów opałowych do CSU. 2) Zadanie nr 2 - Dostawa oleju napędowego grzewczego do celów opałowych do KP Jadów, PP Zakroczym, WAG KSP, WT KSP, KP Rzeczny, PP Prażmów, obiekt KSP ul. Marsa 84. 4. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Termin realizacji zamówienia (w każdym zadaniu): w godzinach 8.00 - 15.00 w dni robocze, w terminie nie dłuższym niż 2 dni robocze, licząc od dnia następnego od dnia złożenia zamówienia. 8. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 9. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 10. Rodzaj i zakres zmian umowy zostały wskazane w Rozdz. XIX SWZ. 11. Wykonawca jest związany ofertą 90 dni od upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, tj. do dnia 14.10.2026 r.
Intern IDWZP-1462/26/72/AG
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i proceduren1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) ze zm., dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4. Zamawiający (w każdym zadaniu) wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Wykonawca musi posiadać aktualną koncesję uprawniającą do obrotu paliwami, wystawioną zgodnie z obowiązkiem wynikającym z ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. 2026 r. poz. 43 ze zm.).
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09135000 Brændselsolier
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa oleju napędowego grzewczego do celów opałowych do CSU
BeskrivelseSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ.
Intern IDWZP-1462/26/72/AG/1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa oleju napędowego grzewczego do celów opałowych do KP Jadów, PP Zakroczym, WAG KSP, WT KSP, KP Rzeczny, PP Prażmów, obiekt KSP ul. Marsa 84
Intern IDWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Πετρέλαιο εξωτερικής καύσης – Dostawy oleju opałowego grzewczego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDostawy oleju opałowego grzewczego
Εσωτερικό αναγνωριστικόWZP-1462/26/72/AG
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09135000 Πετρέλαιο εξωτερικής καύσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόWZP-1462/26/72/AG/1
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
TitleDostawy oleju opałowego grzewczego
Internal identifierWZP-1462/26/72/AG
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09135000 Fuel oils
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierWZP-1462/26/72/AG/1
Options
LotLOT-0002
Internal identifierWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Licitación
Polonia – Aceites combustibles – Dostawy oleju opałowego grzewczego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoWZP-1462/26/72/AG
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09135000 Aceites combustibles
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoWZP-1462/26/72/AG/1
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador internoWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWZP-1462/26/72/AG
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09135000 Loživa ulja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaWZP-1462/26/72/AG/1
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWZP-1462/26/72/AG
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09135000 Mazutas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusWZP-1462/26/72/AG/1
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsWZP-1462/26/72/AG
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09135000 Mazuts
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsWZP-1462/26/72/AG/1
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Żjut karburanti – Dostawy oleju opałowego grzewczego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawy oleju opałowego grzewczego
Identifikatur internWZP-1462/26/72/AG
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09135000 Żjut karburanti
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internWZP-1462/26/72/AG/1
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułDostawy oleju opałowego grzewczego
Wewnętrzny identyfikatorWZP-1462/26/72/AG
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09135000 Oleje opałowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorWZP-1462/26/72/AG/1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorWZP-1462/26/72/AG/2
421026-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorWZP-1462/26/72/AG
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09135000 Kurilna olja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
SklopLOT-0002