424751-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Edb-maskiner og -artikler – Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelZakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o.
Beskrivelse1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o. Część I Zakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Część II Przedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7a-7b do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8a-8b do SWZ.
Intern IDBZZ.261.21.2026.KA
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i proceduren1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę.2.Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.3.Kompletna oferta powinna zawierać:1)Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ(...)2)Formularz cenowy sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1a-1b(...).3.Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego złożone elektronicznie oraz opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym– w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z nich(...).4)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy)(...)5)Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (jeżeli dotyczy) (...)6)Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę(...).7)W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (złożone zgodnie z zapisami ust. 8 niniejszego rozdziału), ewentualnie umowę o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo (...).8)Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa, w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczeniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.U. 2026r., poz. 85), które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, winny być załączone na Platformie w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.9)Przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale 7 SWZ. 10)Dowód wniesienia wadium, wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia(...)4.Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (zwany dalej: „Jednolity Dokument” lub „JEDZ”) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona.5.W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy)następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 5.1 informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) - h)ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 5.2 oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej(…)5.2 zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,(…); w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp;5.3 odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem(...)w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp;5.4 oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp(...) 6.W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale 6 pkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.6 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu (…)7.Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelZakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o.
BeskrivelseCzęść I Zakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7a do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8a do SWZ.
Intern IDCzęść I
DelkontraktLOT-0002
TitelPrzedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o.
BeskrivelseCzęść II Przedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8b do SWZ.
Intern IDCzęść II
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
424751-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόBZZ.261.21.2026.KA
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść I
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść II
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
424751-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusBZZ.261.21.2026.KA
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusCzęść I
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusCzęść II
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BZZ.261.21.2026.KA
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Aicmiú breise (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część I
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część II
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BZZ.261.21.2026.KA
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część I
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część II
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BZZ.261.21.2026.KA
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część II
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Interne identificatiecode: BZZ.261.21.2026.KA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część I
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część II
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BZZ.261.21.2026.KA
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: BZZ.261.21.2026.KA
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część I
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część II
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BZZ.261.21.2026.KA
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Część I
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Część II
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice