See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa czterech samochodów ciężarowych czteroosiowych o DMC do 34t - zamówienie udzielane w częściach
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 4 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: DPZP/271/602/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34130000 Motorkøretøjer til godstransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: Część 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DPZP/271/602/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Internal identifier: DPZP/271/602/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DPZP/271/602/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DPZP/271/602/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34130000 Mootorsõidukid kaubaveoks
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część 4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DPZP/271/602/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34130000 Tavarakuljetuksiin tarkoitetut moottoriajoneuvot
Sisäinen tunniste: Część 1
Sisäinen tunniste: Część 2
Sisäinen tunniste: Część 3
Sisäinen tunniste: Część 4
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DPZP/271/602/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34130000 Véhicules à moteur servant au transport de marchandises
Identifiant interne: Część 1
Identifiant interne: Część 2
Identifiant interne: Część 3
Identifiant interne: Część 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DPZP/271/602/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DPZP/271/602/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34130000 Motorna vozila za prijevoz robe
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DPZP/271/602/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34130000 Áruszállító gépjárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część 4
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34130000 Veicoli a motore per trasporto merci
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część 4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DPZP/271/602/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
Iekšējais identifikators: DPZP/271/602/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DPZP/271/602/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34130000 Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część 4
Interne identificatiecode: DPZP/271/602/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: DPZP/271/602/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34130000 Pojazdy silnikowe do transportu towarów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34130000 Veículos a motor para o transporte de mercadorias
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DPZP/271/602/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34130000 Autovehicule pentru transportul de mărfuri
Identificator intern: Część 1
Identificator intern: Część 2
Identificator intern: Część 3
Identificator intern: Część 4
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DPZP/271/602/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34130000 Motorové vozidlá na prepravu tovaru
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DPZP/271/602/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4