See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa liczników energii elektrycznej w 2026-2028 r.
Beskrivelse: Dostawa liczników energii elektrycznej w 2026-2028 r.
Intern ID: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38550000 Målere
Supplerende klassifikation (cpv): 38551000 Energimålere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – liczniki bezpośrednie 1 fazowe z modemem i anteną
Beskrivelse: Część nr 1 – liczniki bezpośrednie 1 fazowe z modemem i anteną
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa Opcji polegającego na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia w ramach danej części postępowania w wysokości do 10 % umowy podstawowej. Szczegóły dotyczące Prawa Opcji zostały opisane w załączonym Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – liczniki bezpośrednie 3 fazowe z modemem i anteną
Beskrivelse: Część nr 2 – liczniki bezpośrednie 3 fazowe z modemem i anteną
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – liczniki półpośrednie z modemem i antenką
Beskrivelse: Część nr 3 – liczniki półpośrednie z modemem i antenką
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Internal identifier: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
Additional classification (cpv): 38551000 Energy meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38550000 Contadores
Clasificación adicional (cpv): 38551000 Medidores de energía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38550000 Mõõturid
Täiendav liigitus (cpv): 38551000 Energiamõõturid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
425316-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePOST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38550000 Mittarit
Lisäluokitus (cpv): 38551000 Energiamittarit
OsaLOT-0001
Optiot
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38550000 Compteurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 38551000 Compteurs d'énergie
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38550000 Meters
Aicmiú breise (cpv): 38551000 Energy meters
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38550000 Mjerači
Dodatna klasifikacija (cpv): 38551000 Energetski mjerači
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38550000 Mérőműszerek
További osztályozás (cpv): 38551000 Energiamérő műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38550000 Contatori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38551000 Contatori elettrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38550000 Skaitikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38551000 Energijos skaitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
425316-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsPOST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38550000 Skaitītāji
Papildu klasifikācija (cpv): 38551000 Energoskaitītāji
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38550000 Arloġġi tal-kejl
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38551000 Arloġġi ta' l-enerġija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38550000 Liczniki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38551000 Liczniki energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 38551000 Contadores de energia
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38550000 Contoare
Clasificare suplimentară (cpv): 38551000 Contoare de energie
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38550000 Števci
Dodatna klasifikacija (cpv): 38551000 Energetski števci
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POST/HZ/EO/HZL/00217/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38550000 Mätare
Ytterligare klassificering (cpv): 38551000 Energimätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003