425643-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenesteydelser i forbindelse med affald – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk w okresie od dnia 01.01.2027r. –31.12.2028 r.
Intern IDZP.271.13.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelse4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk w okresie od dnia 01.01.2027r. –31.12.2028r. 4.2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne przyjmowanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości zamieszkałych, które zostały odebrane przez podmiot świadczący usługę odbierania odpadów komunalnych i dostarczone do Wykonawcy. 4.3. Zamawiający określa maksymalną odległość instalacji wykonawcy od siedziby Zamawiającego 150 km. Przez odległość instalacji Wykonawcy od siedziby Zamawiającego rozumie się najkrótszą trasę wyznaczoną za pomocą narzędzia Google Maps dla pojazdu o następujących parametrach: DMC pojazdu 25 4.4. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do zagospodarowania w ramach niniejszego zamówienia wynosi 9 767,948 Mg. (zakres podstawowy) oraz dodatkowo 2 930,3844 Mg (objęta prawem opcji). 4.6. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4) ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że minimalna wartość świadczenia wynosi 70% łącznej ilości zakresu podstawowego (minimalny wolumen przedmiotu zamówienia). 4.7. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr 8 do SWZ) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – dalej „SOPZ” oraz Projekt umowy stanowiący (Załącznik nr 1 do SWZ).
Primær klassifikation (cpv): 90533000 Forvaltning af losseplads
Supplerende klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald, 90510000 Bortskaffelse og behandling af affald, 90514000 Affaldsgenvinding
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb – po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji w ramach realizacji umowy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z któregomoże, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Wykonanie świadczenia w ilości przekraczającej prawo opcji wymaga zmiany umowy. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie w formie oświadczenia woli. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do zagospodarowania 2 930,3844 Mg (objęta prawem opcji).
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Rynek 1
Baile: Dominów
Cód poist: 20-388
Foroinn tíre (NUTS): Lubelski (PL814)
425643-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP.271.13.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart, 90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart, 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart
Għażliet
425643-2026 - Mededinging
Polen – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeZP.271.13.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 90533000 Beheer van afvalstortplaats
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
Opties
425643-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP.271.13.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
5. Lote
LoteLOT-0001
Classificação principal (cpv): 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos
Classificação adicional (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos, 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos, 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos
Opções
425643-2026 - Súťaž
Poľsko – Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Głusk
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.271.13.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 90533000 Správa odvalov odpadu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom, 90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu, 90514000 Služby na recyklovanie kalu
Možnosti
425643-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP.271.13.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90514000 Återvinning av avfall
Optioner