425767-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Rengøring – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelGyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
BeskrivelseAjánlatkérő vállalkozási keretszerződést kíván kötni takarítás, hó- és síkosságmentesítés, zöldterület karbantartás, vasúti jármű tisztítás, üzemeltetési, karbantartási szolgáltatásokra az alábbiak szerint: 1. Gyermekvasút – épületen belüli takarítás (nettó Ft/hónap; mindösszesen 3451,2 m2 terület folyamatos takarítása): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 2. Gyermekvasút – épületen kívüli takarítás (nettó Ft/hónap ; mindösszesen 11714 m2 terület folyamatos takarítása): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 3. Téli időszakban hó és síkosságmentesítés (nettó Ft/nap; mindösszesen 5125 m2 területen): 75 nap/év, összesen: 225 nap 4. Zöldterület karbantartás, falevél és kaszálék elszállítás (nettó Ft/hónap; mindösszesen 5125 m2): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 5. Perontető, lapostető, lépcsőlefedések, ereszcsatornák takarítása (nettó Ft/hónap; mindösszesen 5354 m2): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 6. Szilárdtüzelésű fűtőberendezések előfűtési feladatai (fűtési szezonban) (nettó Ft/hónap): 8 hónap/év, összesen 24 hónap 7. Vasúti járművek külső és belső takarítása (nettó Ft/hónap/vasúti jármű): 250 vasúti jármű/év, összesen 750 db vasúti jármű 8. Vasúti járművek tisztítási nemhez nem köthető, rendkívüli tisztításai (nettó Ft/jármű): 10 vasúti jármű/év, összesen 30 vasúti jármű 9. Alaptakarításon felüli rendkívüli takarítás /nagytakarítás (épület belső takarítás) (nettó Ft/óra): 72 óra/év, összesen 216 óra 10. Pandémiás, vágányzári vagy egyéb leállás esetén alkalmazandó elszámolás tovább egyéb m2 alapú eseti takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 11. Fertőtlenítő takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 12. Rendkívüli pandémiás takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 13. Rendkívüli zöldterület karbantartás (havária, jégkár, hatósági elrendelések, stb.) (nettó Ft/óra): 48 óra/év, összesen: 144 óra 14. Matracok, ágybetétek, kárpitozott bútorok magasnyomású gőztisztítása (nettó Ft/db): 250 db/év, összesen 750 db 15. Táboroztatásra használt szállásépületek idényjellegű takarítása (nettó Ft/szoba/alkalom): 192 alkalom/év, összesen: 576 alkalom 16. Graffiti eltávolítás (nettó Ft/m2): 25 m2/év, összesen 75m2 17. Rendkívüli hó- és síkosságmentesítés (nettó Ft/nap): 10 nap/év, összesen 30 nap 18. Rendkívüli nagytakarítás (nettó Ft/óra): 48 óra/év, összesen 144 nap Az Ajánlattevő által felhasznált tisztítószereknek meg kell felelniük a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024 (VIII.8.) Korm. rendelet. 5.§ a) pontjában meghatározott kritériumoknak. Ennek tényét az Ajánlatkérő jogosult ellenőrizni. Az Ajánlattevő által biztosított szappanok, egészségügyi és háztartási papírtermékek, illetve háztartáshigiéniai papírok tisztítószereknek meg kell felelniük a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024 (VIII.8.) Korm. rendelet. 6.§ (1) bekezdésében meghatározott kritériumoknak. Ennek tényét az Ajánlatkérő jogosult ellenőrizni. A közbeszerzés tárgyának és az egyes feladatok részletes leírását a Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a fentiekben rögzített, tervezett mennyiségek a tényleges felhasználás során változhatnak, a szerződéses keretösszeg mértékén belül. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a fenti feladatok ellátására a szerződésben biztosított keretösszeg nettó 260.000.000 Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára, összesen nettó 182.000.000 Ft-nak megfelelő értékű megrendelés lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő a szerződés időbeli hatálya alatt a döntésének megfelelő részletekben és ütemezés szerint hívhatja le a fenti feladatok elvégzését a keretösszeg mértékéig azzal, hogy a keretösszeg kötelező lehívással érintett hányadát köteles lehívni. Ajánlatkérő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának kimerítésére kötelezettséget nem vállal, az ebből eredő bevételkiesés a nyertes Ajánlattevő kockázatát képezi, így nyertes Ajánlattevő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának le nem hívása esetén semmilyen kártérítési, kártalanítási vagy egyéb igénnyel nem léphet fel Ajánlatkérővel szemben. Ajánlatkérő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának részbeni, vagy egészbeni felhasználására a nyertes Ajánlattevő felé történő külön jelzés nélkül, a szerződésben meghatározott eseti megrendelések leadásával jogosult.
Intern IDEKR001012352026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenAjánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelseAjánlatkérő vállalkozási keretszerződést kíván kötni takarítás, hó- és síkosságmentesítés, zöldterület karbantartás, vasúti jármű tisztítás, üzemeltetési, karbantartási szolgáltatásokra az alábbiak szerint: A szerződés várható mennyisége: 1. Gyermekvasút – épületen belüli takarítás (nettó Ft/hónap; mindösszesen 3451,2 m2 terület folyamatos takarítása): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 2. Gyermekvasút – épületen kívüli takarítás (nettó Ft/hónap ; mindösszesen 11714 m2 terület folyamatos takarítása): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 3. Téli időszakban hó és síkosságmentesítés (nettó Ft/nap; mindösszesen 5125 m2 területen): 75 nap/év, összesen: 225 nap 4. Zöldterület karbantartás, falevél és kaszálék elszállítás (nettó Ft/hónap; mindösszesen 5125 m2): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 5. Perontető, lapostető, lépcsőlefedések, ereszcsatornák takarítása (nettó Ft/hónap; mindösszesen 5354 m2): 12 hónap/év, összesen 36 hónap 6. Szilárdtüzelésű fűtőberendezések előfűtési feladatai (fűtési szezonban) (nettó Ft/hónap): 8 hónap/év, összesen 24 hónap 7. Vasúti járművek külső és belső takarítása (nettó Ft/hónap/vasúti jármű): 250 vasúti jármű/év, összesen 750 db vasúti jármű 8. Vasúti járművek tisztítási nemhez nem köthető, rendkívüli tisztításai (nettó Ft/jármű): 10 vasúti jármű/év, összesen 30 vasúti jármű 9. Alaptakarításon felüli rendkívüli takarítás /nagytakarítás (épület belső takarítás) (nettó Ft/óra): 72 óra/év, összesen 216 óra 10. Pandémiás, vágányzári vagy egyéb leállás esetén alkalmazandó elszámolás tovább egyéb m2 alapú eseti takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 11. Fertőtlenítő takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 12. Rendkívüli pandémiás takarítás (nettó Ft/m2): 800 m2/év, összesen: 2 400 m2 13. Rendkívüli zöldterület karbantartás (havária, jégkár, hatósági elrendelések, stb.) (nettó Ft/óra): 48 óra/év, összesen: 144 óra 14. Matracok, ágybetétek, kárpitozott bútorok magasnyomású gőztisztítása (nettó Ft/db): 250 db/év, összesen 750 db 15. Táboroztatásra használt szállásépületek idényjellegű takarítása (nettó Ft/szoba/alkalom): 192 alkalom/év, összesen: 576 alkalom 16. Graffiti eltávolítás (nettó Ft/m2): 25 m2/év, összesen 75m2 17. Rendkívüli hó- és síkosságmentesítés (nettó Ft/nap): 10 nap/év, összesen 30 nap 18. Rendkívüli nagytakarítás (nettó Ft/óra): 48 óra/év, összesen 144 nap Az Ajánlattevő által felhasznált tisztítószereknek meg kell felelniük a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024 (VIII.8.) Korm. rendelet. 5.§ a) pontjában meghatározott kritériumoknak. Ennek tényét az Ajánlatkérő jogosult ellenőrizni. Az Ajánlattevő által biztosított szappanok, egészségügyi és háztartási papírtermékek, illetve háztartáshigiéniai papírok tisztítószereknek meg kell felelniük a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024 (VIII.8.) Korm. rendelet. 6.§ (1) bekezdésében meghatározott kritériumoknak. Ennek tényét az Ajánlatkérő jogosult ellenőrizni. A közbeszerzés tárgyának és az egyes feladatok részletes leírását a Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a fentiekben rögzített, tervezett mennyiségek a tényleges felhasználás során változhatnak, a szerződéses keretösszeg mértékén belül. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a fenti feladatok ellátására a szerződésben biztosított keretösszeg nettó 260.000.000 Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára, összesen nettó 182.000.000 Ft-nak megfelelő értékű megrendelés lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő a szerződés időbeli hatálya alatt a döntésének megfelelő részletekben és ütemezés szerint hívhatja le a fenti feladatok elvégzését a keretösszeg mértékéig azzal, hogy a keretösszeg kötelező lehívással érintett hányadát köteles lehívni. Ajánlatkérő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának kimerítésére kötelezettséget nem vállal, az ebből eredő bevételkiesés a nyertes Ajánlattevő kockázatát képezi, így nyertes Ajánlattevő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának le nem hívása esetén semmilyen kártérítési, kártalanítási vagy egyéb igénnyel nem léphet fel Ajánlatkérővel szemben. Ajánlatkérő a keretösszeg kötelezettségvállalással nem érintett hányadának részbeni, vagy egészbeni felhasználására a nyertes Ajánlattevő felé történő külön jelzés nélkül, a szerződésben meghatározott eseti megrendelések leadásával jogosult.
Intern IDEKR001012352026/1
425767-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungEKR001012352026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR001012352026/1
425767-2026 - Διαγωνισμός
Ουγγαρία – Υπηρεσίες καθαρισμού – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001012352026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001012352026/1
425767-2026 - Licitación
Hungría – Servicios de limpieza – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEKR001012352026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR001012352026/1
425767-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEKR001012352026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEKR001012352026/1
425767-2026 - Mise en concurrence
Hongrie – Services de nettoyage – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneEKR001012352026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureAjánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneEKR001012352026/1
425767-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachEKR001012352026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachEKR001012352026/1
425767-2026 - Verseny
Magyarország – Takarítási szolgáltatások – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóEKR001012352026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóEKR001012352026/1
425767-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR001012352026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoEKR001012352026/1
425767-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR001012352026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusEKR001012352026/1
425767-2026 - Konkurss
Ungārija – Uzkopšanas pakalpojumi – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsEKR001012352026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsEKR001012352026/1
425767-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Servizzi tat-tindif – Gyermekvasút takarítási gondnoki feladatok
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001012352026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internEKR001012352026/1
425767-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorEKR001012352026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorEKR001012352026/1
425767-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001012352026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Identificator internEKR001012352026/1
425767-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR001012352026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEKR001012352026/1