425804-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Mainframemaskinel – Zakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelZakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o.
Beskrivelse1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część, na kilka albo na wszystkie części zamówienia). Część 1: Rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator Część 2: Dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym 1.2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 1.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Złożona oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia w danej części. 1.4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców. 1.5. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Alternatywy zawarte w treści oferty spowodują jej odrzucenie. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert. 1.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.7. 3.7. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Intern IDP/1400/21127310/00002440/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30211200 Mainframemaskinel
Supplerende klassifikation (cpv): 48820000 Servere
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść 1: Rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator
Beskrivelse1.1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Intern IDP/1400/21127310/00002440/2026 - część 1
DelkontraktLOT-0002
TitelCzęść 2: Dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym
Beskrivelse1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Intern IDP/1400/21127310/00002440/2026 - część 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: P/1400/21127310/00002440/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211200 Hardware für Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30211200 Εξοπλισμός κεντρικού ηλεκτρονικού υπολογιστή
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Miasto Poznań (PL415)
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P/1400/21127310/00002440/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30211200 Equipo informático de unidad central
Clasificación adicional (cpv): 48820000 Servidores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
425804-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30211200 Suurarvuti riistvara
Täiendav liigitus (cpv): 48820000 Serverid
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
425804-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30211200 Keskuskonelaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30211200 Matériel pour unité centrale
Nomenclature complémentaire (cpv): 48820000 Serveurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
425804-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachP/1400/21127310/00002440/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30211200 Mainframe hardware
Aicmiú breise (cpv): 48820000 Servers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
425804-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaP/1400/21127310/00002440/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30211200 Strojna oprema za veliko računalo
Dodatna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaP/1400/21127310/00002440/2026 - część 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaP/1400/21127310/00002440/2026 - część 2
425804-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoP/1400/21127310/00002440/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30211200 Circuiteria per unità centrale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48820000 Server
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
425804-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusP/1400/21127310/00002440/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30211200 Pagrindinė techninė kompiuterio įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48820000 Serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
425804-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsP/1400/21127310/00002440/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30211200 Lieldatora aparatūra
Papildu klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30211200 Mainframe hardware
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48820000 Servres
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: P/1400/21127310/00002440/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30211200 Osprzęt do dużych systemów komputerowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
425804-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30211200 Hardware para mainframe
Classificação adicional (cpv): 48820000 Servidores
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30211200 Hardware pentru unitatea centrală
Clasificare suplimentară (cpv): 48820000 Servere
425804-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareP/1400/21127310/00002440/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30211200 Maskinvara för stordatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 48820000 Servrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002