See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Beskrivelse: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Intern ID: JN-74189
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493225
Supplerende klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: SLADOLED
Beskrivelse: SLADOLED
Intern ID: 493226
Supplerende klassifikation (cpv): 15555100 Konsumis
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Beskrivelse: MESO IN MESNI IZDELKI
Intern ID: 493227
Supplerende klassifikation (cpv): 15110000 Kød, 15130000 Kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: EKOLOŠKO MESO IN EKOLOŠKI MESNI IZDELKI
Beskrivelse: EKOLOŠKO MESO IN EKOLOŠKI MESNI IZDELKI
Intern ID: 493228
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Beskrivelse: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Intern ID: 493229
Supplerende klassifikation (cpv): 15130000 Kødprodukter, 15112000 Fjerkrækød
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: RIBE ZAMRZNJENE
Beskrivelse: RIBE ZAMRZNJENE
Intern ID: 493230
Supplerende klassifikation (cpv): 15220000 Frossen fisk, fiskefileter og andet fiskekød
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: KONZERVIRANE RIBE
Beskrivelse: KONZERVIRANE RIBE
Intern ID: 493231
Supplerende klassifikation (cpv): 15200000 Tilberedt og konserveret fisk
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: JAJCA
Beskrivelse: JAJCA
Intern ID: 493232
Supplerende klassifikation (cpv): 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: SOKOVI IN PIJAČE
Beskrivelse: SOKOVI IN PIJAČE
Intern ID: 493233
Supplerende klassifikation (cpv): 15320000 Frugt- og grøntsagssaft
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493234
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Beskrivelse: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Intern ID: 493235
Supplerende klassifikation (cpv): 15330000 Forarbejdet frugt og grønt
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Beskrivelse: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Intern ID: 493236
Supplerende klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Beskrivelse: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Intern ID: 493237
Supplerende klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beskrivelse: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Intern ID: 493238
Supplerende klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Beskrivelse: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Intern ID: 493239
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Beskrivelse: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Intern ID: 493240
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493241
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493242
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 493225
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Beschreibung: SLADOLED
Interne Kennung: 493226
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0003
Beschreibung: MESO IN MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 493227
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 493228
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 493229
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Beschreibung: RIBE ZAMRZNJENE
Interne Kennung: 493230
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0007
Beschreibung: KONZERVIRANE RIBE
Interne Kennung: 493231
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0008
Beschreibung: JAJCA
Interne Kennung: 493232
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Beschreibung: SOKOVI IN PIJAČE
Interne Kennung: 493233
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0010
Beschreibung: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 493234
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 493235
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 493236
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 493237
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0014
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 493238
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0015
Beschreibung: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Interne Kennung: 493239
Los: LOT-0016
Beschreibung: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Interne Kennung: 493240
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 493241
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 493242
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74189
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Περιγραφή: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493225
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: SLADOLED
Περιγραφή: SLADOLED
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493226
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15555100 Παγωτό
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: MESO IN MESNI IZDELKI
Περιγραφή: MESO IN MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493227
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15110000 Κρέας, 15130000 Προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493228
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493229
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15130000 Προϊόντα κρέατος, 15112000 Πουλερικά
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: RIBE ZAMRZNJENE
Περιγραφή: RIBE ZAMRZNJENE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493230
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15220000 Κατεψυγμένα ψάρια, φιλέτα ψαριών και άλλα κρέατα ψαριών
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: KONZERVIRANE RIBE
Περιγραφή: KONZERVIRANE RIBE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493231
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15200000 Παρασκευασμένα και διατηρημένα ψάρια
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: JAJCA
Περιγραφή: JAJCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493232
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: SOKOVI IN PIJAČE
Περιγραφή: SOKOVI IN PIJAČE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493233
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15320000 Χυμοί φρούτων και λαχανικών
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Περιγραφή: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493234
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493235
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15330000 Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493236
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Περιγραφή: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493237
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Περιγραφή: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493238
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15810000 Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Περιγραφή: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493239
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Περιγραφή: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493240
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493241
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Περιγραφή: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493242
Internal identifier: JN-74189
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493225
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: SLADOLED
Description: SLADOLED
Internal identifier: 493226
Additional classification (cpv): 15555100 Ice cream
Lot: LOT-0003
Title: MESO IN MESNI IZDELKI
Description: MESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier: 493227
Additional classification (cpv): 15110000 Meat, 15130000 Meat products
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 493228
Lot: LOT-0005
Title: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Internal identifier: 493229
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15112000 Poultry
Lot: LOT-0006
Title: RIBE ZAMRZNJENE
Description: RIBE ZAMRZNJENE
Internal identifier: 493230
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Lot: LOT-0007
Title: KONZERVIRANE RIBE
Description: KONZERVIRANE RIBE
Internal identifier: 493231
Additional classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
Lot: LOT-0008
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 493232
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0009
Title: SOKOVI IN PIJAČE
Description: SOKOVI IN PIJAČE
Internal identifier: 493233
Additional classification (cpv): 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0010
Title: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Description: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493234
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0011
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Internal identifier: 493235
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 493236
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0013
Title: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Internal identifier: 493237
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0014
Title: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Description: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 493238
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0015
Title: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Description: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Internal identifier: 493239
Lot: LOT-0016
Title: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Internal identifier: 493240
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0017
Title: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493241
Lot: LOT-0018
Title: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493242
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74189
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kuvaus: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493225
Lisäluokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: SLADOLED
Kuvaus: SLADOLED
Sisäinen tunniste: 493226
Lisäluokitus (cpv): 15555100 Jäätelö
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: MESO IN MESNI IZDELKI
Kuvaus: MESO IN MESNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493227
Lisäluokitus (cpv): 15110000 Liha, 15130000 Lihatuotteet
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 493228
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 493229
Lisäluokitus (cpv): 15130000 Lihatuotteet, 15112000 Siipikarjanliha
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: RIBE ZAMRZNJENE
Kuvaus: RIBE ZAMRZNJENE
Sisäinen tunniste: 493230
Lisäluokitus (cpv): 15220000 Pakastettu kala, kalafileet ja muu kalanliha
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: KONZERVIRANE RIBE
Kuvaus: KONZERVIRANE RIBE
Sisäinen tunniste: 493231
Lisäluokitus (cpv): 15200000 Kalavalmisteet ja -säilykkeet
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: JAJCA
Kuvaus: JAJCA
Sisäinen tunniste: 493232
Lisäluokitus (cpv): 03142500 Munat
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: SOKOVI IN PIJAČE
Kuvaus: SOKOVI IN PIJAČE
Sisäinen tunniste: 493233
Lisäluokitus (cpv): 15320000 Hedelmä- ja vihannesmehut
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Kuvaus: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 493234
Lisäluokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Osa: LOT-0011
Kuvaus: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Sisäinen tunniste: 493235
Lisäluokitus (cpv): 15330000 Hedelmä- ja vihannesjalosteet
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 493236
Lisäluokitus (cpv): 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet
Osa: LOT-0013
Kuvaus: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Sisäinen tunniste: 493237
Lisäluokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Kuvaus: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Sisäinen tunniste: 493238
Lisäluokitus (cpv): 15810000 Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Kuvaus: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Sisäinen tunniste: 493239
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Kuvaus: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Sisäinen tunniste: 493240
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 493241
Osa: LOT-0018
Kuvaus: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 493242
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74189
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 493225
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers
Titre: SLADOLED
Identifiant interne: 493226
Nomenclature complémentaire (cpv): 15555100 Crème glacée
Titre: MESO IN MESNI IZDELKI
Identifiant interne: 493227
Nomenclature complémentaire (cpv): 15110000 Viande, 15130000 Produits à base de viande
Identifiant interne: 493228
Titre: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Identifiant interne: 493229
Nomenclature complémentaire (cpv): 15130000 Produits à base de viande, 15112000 Volaille
Titre: RIBE ZAMRZNJENE
Identifiant interne: 493230
Nomenclature complémentaire (cpv): 15220000 Poisson, filets de poisson et autre chair de poisson congelés
Titre: KONZERVIRANE RIBE
Identifiant interne: 493231
Nomenclature complémentaire (cpv): 15200000 Poisson préparé et conserves de poisson
Titre: JAJCA
Identifiant interne: 493232
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
Titre: SOKOVI IN PIJAČE
Identifiant interne: 493233
Nomenclature complémentaire (cpv): 15320000 Jus de fruits et de légumes
Titre: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 493234
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Titre: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Identifiant interne: 493235
Nomenclature complémentaire (cpv): 15330000 Fruits et légumes transformés
Identifiant interne: 493236
Nomenclature complémentaire (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Titre: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identifiant interne: 493237
Nomenclature complémentaire (cpv): 15896000 Produits surgelés
Titre: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 493238
Nomenclature complémentaire (cpv): 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
Titre: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Identifiant interne: 493239
Titre: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Identifiant interne: 493240
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Titre: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 493241
Titre: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 493242
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74189
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Cur síos: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493225
Aicmiú breise (cpv): 15500000 Dairy products
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: SLADOLED
Cur síos: SLADOLED
Aitheantóir inmheánach: 493226
Aicmiú breise (cpv): 15555100 Ice cream
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: MESO IN MESNI IZDELKI
Cur síos: MESO IN MESNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493227
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 493228
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 493229
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: RIBE ZAMRZNJENE
Cur síos: RIBE ZAMRZNJENE
Aitheantóir inmheánach: 493230
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: KONZERVIRANE RIBE
Cur síos: KONZERVIRANE RIBE
Aitheantóir inmheánach: 493231
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: JAJCA
Cur síos: JAJCA
Aitheantóir inmheánach: 493232
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: SOKOVI IN PIJAČE
Cur síos: SOKOVI IN PIJAČE
Aitheantóir inmheánach: 493233
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Cur síos: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 493234
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Cur síos: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Aitheantóir inmheánach: 493235
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 493236
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Cur síos: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Aitheantóir inmheánach: 493237
Aicmiú breise (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Cur síos: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Aitheantóir inmheánach: 493238
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Cur síos: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Aitheantóir inmheánach: 493239
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Cur síos: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Aitheantóir inmheánach: 493240
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 493241
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Cur síos: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 493242
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74189
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493225
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: SLADOLED
Opis: SLADOLED
Interna identifikacijska oznaka: 493226
Dodatna klasifikacija (cpv): 15555100 Sladoled
Grupa: LOT-0003
Naslov: MESO IN MESNI IZDELKI
Opis: MESO IN MESNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493227
Dodatna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 493228
Grupa: LOT-0005
Opis: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493229
Dodatna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi, 15112000 Perad
Grupa: LOT-0006
Naslov: RIBE ZAMRZNJENE
Opis: RIBE ZAMRZNJENE
Interna identifikacijska oznaka: 493230
Dodatna klasifikacija (cpv): 15220000 Zamrznuta riba, riblji fileti i ostalo riblje meso
Grupa: LOT-0007
Naslov: KONZERVIRANE RIBE
Opis: KONZERVIRANE RIBE
Interna identifikacijska oznaka: 493231
Dodatna klasifikacija (cpv): 15200000 Riblji pripravci i konzerve
Grupa: LOT-0008
Naslov: JAJCA
Opis: JAJCA
Interna identifikacijska oznaka: 493232
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jaja
Grupa: LOT-0009
Naslov: SOKOVI IN PIJAČE
Opis: SOKOVI IN PIJAČE
Interna identifikacijska oznaka: 493233
Dodatna klasifikacija (cpv): 15320000 Voćni sokovi i sokovi od povrća
Grupa: LOT-0010
Naslov: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Opis: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 493234
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0011
Naslov: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Opis: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Interna identifikacijska oznaka: 493235
Dodatna klasifikacija (cpv): 15330000 Prerađeno voće i povrće
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 493236
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi
Grupa: LOT-0013
Naslov: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Opis: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Interna identifikacijska oznaka: 493237
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0014
Naslov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Opis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 493238
Dodatna klasifikacija (cpv): 15810000 Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači
Grupa: LOT-0015
Naslov: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Opis: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 493239
Grupa: LOT-0016
Naslov: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Opis: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Interna identifikacijska oznaka: 493240
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Grupa: LOT-0017
Opis: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493241
Grupa: LOT-0018
Naslov: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 493242
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74189
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Leírás: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 493225
További osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
Rész: LOT-0002
Cím: SLADOLED
Leírás: SLADOLED
Belső azonosító: 493226
További osztályozás (cpv): 15555100 Jégkrém
Rész: LOT-0003
Cím: MESO IN MESNI IZDELKI
Leírás: MESO IN MESNI IZDELKI
Belső azonosító: 493227
További osztályozás (cpv): 15110000 Hús, 15130000 Hústermékek
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 493228
Rész: LOT-0005
Cím: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Belső azonosító: 493229
További osztályozás (cpv): 15130000 Hústermékek, 15112000 Baromfi
Rész: LOT-0006
Cím: RIBE ZAMRZNJENE
Leírás: RIBE ZAMRZNJENE
Belső azonosító: 493230
További osztályozás (cpv): 15220000 Fagyasztott hal, halfilé és egyéb halhús
Rész: LOT-0007
Cím: KONZERVIRANE RIBE
Leírás: KONZERVIRANE RIBE
Belső azonosító: 493231
További osztályozás (cpv): 15200000 Halkészítmények és tartósított halak
Rész: LOT-0008
Cím: JAJCA
Leírás: JAJCA
Belső azonosító: 493232
További osztályozás (cpv): 03142500 Tojás
Rész: LOT-0009
Cím: SOKOVI IN PIJAČE
Leírás: SOKOVI IN PIJAČE
Belső azonosító: 493233
További osztályozás (cpv): 15320000 Gyümölcs- és zöldséglevek
Rész: LOT-0010
Cím: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 493234
További osztályozás (cpv): 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0011
Cím: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Leírás: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Belső azonosító: 493235
További osztályozás (cpv): 15330000 Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek
Rész: LOT-0012
Cím: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Belső azonosító: 493236
További osztályozás (cpv): 15600000 Malomipari termékek, keményítők és keményítő termékek
Rész: LOT-0013
Cím: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Leírás: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Belső azonosító: 493237
További osztályozás (cpv): 15896000 Mélyfagyasztott termékek
Rész: LOT-0014
Cím: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Leírás: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 493238
További osztályozás (cpv): 15810000 Kenyér, friss péksütemények és cukrászsütemények
Rész: LOT-0015
Cím: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Leírás: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Belső azonosító: 493239
Rész: LOT-0016
Cím: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Leírás: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Belső azonosító: 493240
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
Rész: LOT-0017
Cím: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 493241
Rész: LOT-0018
Cím: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 493242
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74189
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrizione: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 493225
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
Lotto: LOT-0002
Titolo: SLADOLED
Descrizione: SLADOLED
Identificativo interno: 493226
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15555100 Gelati
Lotto: LOT-0003
Titolo: MESO IN MESNI IZDELKI
Descrizione: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificativo interno: 493227
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 493228
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 493229
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15130000 Prodotti a base di carne, 15112000 Pollame
Lotto: LOT-0006
Titolo: RIBE ZAMRZNJENE
Descrizione: RIBE ZAMRZNJENE
Identificativo interno: 493230
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15220000 Pesce, filetti di pesce ed altre carni di pesce congelati
Lotto: LOT-0007
Titolo: KONZERVIRANE RIBE
Descrizione: KONZERVIRANE RIBE
Identificativo interno: 493231
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15200000 Pesci preparati e conserve di pesce
Lotto: LOT-0008
Titolo: JAJCA
Descrizione: JAJCA
Identificativo interno: 493232
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova
Lotto: LOT-0009
Titolo: SOKOVI IN PIJAČE
Descrizione: SOKOVI IN PIJAČE
Identificativo interno: 493233
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15320000 Succhi di frutta e di verdura
Lotto: LOT-0010
Titolo: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Descrizione: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 493234
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0011
Titolo: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Identificativo interno: 493235
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15330000 Frutta e verdura trasformata
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 493236
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei
Lotto: LOT-0013
Titolo: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificativo interno: 493237
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15896000 Prodotti surgelati
Lotto: LOT-0014
Titolo: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descrizione: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificativo interno: 493238
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci
Lotto: LOT-0015
Titolo: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Descrizione: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Identificativo interno: 493239
Lotto: LOT-0016
Titolo: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Descrizione: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Identificativo interno: 493240
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 493241
Lotto: LOT-0018
Titolo: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 493242
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74189
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aprašymas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493225
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: SLADOLED
Aprašymas: SLADOLED
Vidaus identifikatorius: 493226
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15555100 Valgomieji ledai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: MESO IN MESNI IZDELKI
Aprašymas: MESO IN MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493227
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15110000 Mėsa, 15130000 Mėsos gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 493228
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 493229
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15130000 Mėsos gaminiai, 15112000 Naminiai paukščiai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: RIBE ZAMRZNJENE
Aprašymas: RIBE ZAMRZNJENE
Vidaus identifikatorius: 493230
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15220000 Sušaldyta žuvis, žuvies filė ir kiti žuvies produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: KONZERVIRANE RIBE
Aprašymas: KONZERVIRANE RIBE
Vidaus identifikatorius: 493231
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15200000 Paruošta ir konservuota žuvis
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: JAJCA
Aprašymas: JAJCA
Vidaus identifikatorius: 493232
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03142500 Kiaušiniai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: SOKOVI IN PIJAČE
Aprašymas: SOKOVI IN PIJAČE
Vidaus identifikatorius: 493233
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15320000 Vaisių ir daržovių sultys
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Aprašymas: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 493234
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 493235
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15330000 Perdirbti vaisiai ir daržovės
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 493236
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Aprašymas: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Vidaus identifikatorius: 493237
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Aprašymas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Vidaus identifikatorius: 493238
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15810000 Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Aprašymas: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Vidaus identifikatorius: 493239
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Aprašymas: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Vidaus identifikatorius: 493240
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 493241
Pirkimo dalis: LOT-0018
Aprašymas: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 493242
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74189
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493225
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0002
Titlu: SLADOLED
Deskrizzjoni: SLADOLED
Identifikatur intern: 493226
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15555100 Ġelat
Lott: LOT-0003
Titlu: MESO IN MESNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MESO IN MESNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493227
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15110000 Laħam, 15130000 Prodotti tal-laħam
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 493228
Lott: LOT-0005
Titlu: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Identifikatur intern: 493229
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15130000 Prodotti tal-laħam, 15112000 Tjur
Lott: LOT-0006
Titlu: RIBE ZAMRZNJENE
Deskrizzjoni: RIBE ZAMRZNJENE
Identifikatur intern: 493230
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15220000 Ħut frisk, filetti tal-ħut u laħam ieħor tal-ħut
Lott: LOT-0007
Titlu: KONZERVIRANE RIBE
Deskrizzjoni: KONZERVIRANE RIBE
Identifikatur intern: 493231
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat
Lott: LOT-0008
Titlu: JAJCA
Deskrizzjoni: JAJCA
Identifikatur intern: 493232
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03142500 Bajd
Lott: LOT-0009
Titlu: SOKOVI IN PIJAČE
Deskrizzjoni: SOKOVI IN PIJAČE
Identifikatur intern: 493233
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15320000 Ġuleppi tal-frott u l-ħxejjex
Lott: LOT-0010
Titlu: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Deskrizzjoni: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 493234
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
Lott: LOT-0011
Titlu: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Identifikatur intern: 493235
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15330000 Frott u ħxejjex ta' l-ikel ipproċessati
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 493236
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Lott: LOT-0013
Titlu: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identifikatur intern: 493237
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
Lott: LOT-0014
Titlu: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Deskrizzjoni: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 493238
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0015
Titlu: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Deskrizzjoni: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Identifikatur intern: 493239
Lott: LOT-0016
Titlu: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Deskrizzjoni: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Identifikatur intern: 493240
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Lott: LOT-0017
Titlu: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493241
Lott: LOT-0018
Titlu: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 493242
Interne identificatiecode: JN-74189
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 493225
Aanvullende classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: SLADOLED
Interne identificatiecode: 493226
Aanvullende classificatie (cpv): 15555100 Roomijs
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: MESO IN MESNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 493227
Aanvullende classificatie (cpv): 15110000 Vlees, 15130000 Vleesproducten
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 493228
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 493229
Aanvullende classificatie (cpv): 15130000 Vleesproducten, 15112000 Pluimvee
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: RIBE ZAMRZNJENE
Interne identificatiecode: 493230
Aanvullende classificatie (cpv): 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: KONZERVIRANE RIBE
Interne identificatiecode: 493231
Aanvullende classificatie (cpv): 15200000 Toebereide en geconserveerde vis
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: JAJCA
Interne identificatiecode: 493232
Aanvullende classificatie (cpv): 03142500 Eieren
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: SOKOVI IN PIJAČE
Interne identificatiecode: 493233
Aanvullende classificatie (cpv): 15320000 Vruchten- en groentensappen
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interne identificatiecode: 493234
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 493235
Aanvullende classificatie (cpv): 15330000 Verwerkte groenten en fruit
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 493236
Aanvullende classificatie (cpv): 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 493237
Aanvullende classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne identificatiecode: 493238
Aanvullende classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Interne identificatiecode: 493239
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Interne identificatiecode: 493240
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 493241
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 493242
Wewnętrzny identyfikator: JN-74189
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493225
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: SLADOLED
Wewnętrzny identyfikator: 493226
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15555100 Lody
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: MESO IN MESNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493227
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15110000 Mięso, 15130000 Produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 493228
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493229
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15130000 Produkty mięsne, 15112000 Drób
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: RIBE ZAMRZNJENE
Wewnętrzny identyfikator: 493230
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15220000 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: KONZERVIRANE RIBE
Wewnętrzny identyfikator: 493231
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15200000 Ryby przetworzone i konserwowane
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: JAJCA
Wewnętrzny identyfikator: 493232
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: SOKOVI IN PIJAČE
Wewnętrzny identyfikator: 493233
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15320000 Soki owocowe i warzywne
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 493234
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Wewnętrzny identyfikator: 493235
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15330000 Przetworzone owoce i warzywa
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 493236
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Wewnętrzny identyfikator: 493237
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 493238
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 493239
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Wewnętrzny identyfikator: 493240
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493241
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 493242
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74189
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrição: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 493225
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios
Lote: LOT-0002
Título: SLADOLED
Descrição: SLADOLED
Identificador interno: 493226
Classificação adicional (cpv): 15555100 Gelados
Lote: LOT-0003
Título: MESO IN MESNI IZDELKI
Descrição: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificador interno: 493227
Classificação adicional (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produtos à base de carne
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 493228
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 493229
Classificação adicional (cpv): 15130000 Produtos à base de carne, 15112000 Carne de aves de capoeira
Lote: LOT-0006
Título: RIBE ZAMRZNJENE
Descrição: RIBE ZAMRZNJENE
Identificador interno: 493230
Classificação adicional (cpv): 15220000 Peixe, filetes de peixe e outras carnes de peixe, congelados
Lote: LOT-0007
Título: KONZERVIRANE RIBE
Descrição: KONZERVIRANE RIBE
Identificador interno: 493231
Classificação adicional (cpv): 15200000 Preparações e conservas à base de peixe
Lote: LOT-0008
Título: JAJCA
Descrição: JAJCA
Identificador interno: 493232
Classificação adicional (cpv): 03142500 Ovos
Lote: LOT-0009
Título: SOKOVI IN PIJAČE
Descrição: SOKOVI IN PIJAČE
Identificador interno: 493233
Classificação adicional (cpv): 15320000 Sumos de fruta e de produtos hortícolas
Lote: LOT-0010
Título: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Descrição: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493234
Classificação adicional (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Lote: LOT-0011
Título: ZAMRZNJENA ZELENJAVA in SADJE
Identificador interno: 493235
Classificação adicional (cpv): 15330000 Frutos e produtos hortícolas transformados
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 493236
Classificação adicional (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Lote: LOT-0013
Título: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Descrição: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificador interno: 493237
Classificação adicional (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
Lote: LOT-0014
Título: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descrição: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 493238
Classificação adicional (cpv): 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos
Lote: LOT-0015
Título: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Descrição: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Identificador interno: 493239
Lote: LOT-0016
Título: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Descrição: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Identificador interno: 493240
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 493241
Lote: LOT-0018
Título: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Descrição: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493242
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74189
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 493225
Clasificare suplimentară (cpv): 15500000 Produse lactate
Descriere: SLADOLED
Identificator intern: 493226
Clasificare suplimentară (cpv): 15555100 Îngheţată
Descriere: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificator intern: 493227
Clasificare suplimentară (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produse din carne
Identificator intern: 493228
Identificator intern: 493229
Clasificare suplimentară (cpv): 15130000 Produse din carne, 15112000 Carne de pasăre
Descriere: RIBE ZAMRZNJENE
Identificator intern: 493230
Clasificare suplimentară (cpv): 15220000 Peşte, file de peşte şi alte tipuri de carne de peşte congelate
Descriere: KONZERVIRANE RIBE
Identificator intern: 493231
Clasificare suplimentară (cpv): 15200000 Peşte preparat şi conserve de peşte
Descriere: JAJCA
Identificator intern: 493232
Clasificare suplimentară (cpv): 03142500 Ouă
Descriere: SOKOVI IN PIJAČE
Identificator intern: 493233
Clasificare suplimentară (cpv): 15320000 Sucuri de fructe şi de legume
Descriere: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 493234
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Identificator intern: 493235
Clasificare suplimentară (cpv): 15330000 Fructe şi legume transformate
Identificator intern: 493236
Clasificare suplimentară (cpv): 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Descriere: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificator intern: 493237
Clasificare suplimentară (cpv): 15896000 Produse congelate
Descriere: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificator intern: 493238
Clasificare suplimentară (cpv): 15810000 Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Descriere: EKOLOŠKI KRUH IN PECIVO
Identificator intern: 493239
Descriere: OSTALO PREHRABENO BLAGO
Identificator intern: 493240
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Identificator intern: 493241
Descriere: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 493242