Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79714000 Overvågningstjenester
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Cádiz (ES612)
Land: Spanien
Generelle oplysninger
Reserveret deltagelse:
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Cádiz (ES612)
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79714000 Servicios de vigilancia
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Cádiz (ES612)
País: España
Información general
Participación reservada:
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79714000 Usluge nadzora
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Cádiz (ES612)
Zemlja: Španjolska
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79714000 Felügyeleti szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Cádiz (ES612)
Ország: Spanyolország
Általános információk
Fenntartott részvétel:
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79714000 Servizi di sorveglianza
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Cádiz (ES612)
Paese: Spagna
Informazioni generali
Partecipazione riservata:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79714000 Stebėjimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Cádiz (ES612)
Šalis: Ispanija
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79714000 Novērošanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Cádiz (ES612)
Valsts: Spānija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 48 Mēneši
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79714000 Servizzi ta' sorveljanza
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Cádiz (ES612)
Pajjiż: Spanja
Informazzjoni ġenerali
Parteċipazzjoni riżervata:
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79714000 Surveillancediensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Cádiz (ES612)
Land: Spanje
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79714000 Usługi w zakresie nadzoru
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Cádiz (ES612)
Kraj: Hiszpania
Szacowany okres obowiązywania
Okres obowiązywania: 48 Miesiące
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79714000 Serviços de vigilância
Local de execução
País: Espanha
Informações gerais
Participação reservada:
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79714000 Servicii de supraveghere
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Cádiz (ES612)
Țara: Spania
Informații generale
Participare rezervată:
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79714000 Dozor
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Cádiz (ES612)
Krajina: Španielsko
Všeobecné informácie
Vyhradená účasť:
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79714000 Storitve nadzorovanja
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Cádiz (ES612)
Država: Španija
Splošne informacije
Pridržana udeležba:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Cádiz (ES612)
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling: