427419-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Diverse medicinske apparater og produkter – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy akcesoriów do aparatury medycznej w podziale na następujące części: PAKIET 1 – UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF PAKIET 2 – UKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRZ Z AKCESORIAMI PAKIET 3 – AKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA PAKIET 4 – OKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA PAKIET 5 – AKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Intern ID13/06/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPAKIET 1 – UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF
BeskrivelseUKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
DelkontraktLOT-0002
TitelPAKIET 2 – UKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRAZ Z AKCESORIAMI
BeskrivelseUKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRAZ Z AKCESORIAMI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
DelkontraktLOT-0003
TitelPAKIET 3 – AKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA
BeskrivelseAKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
DelkontraktLOT-0004
TitelPAKIET 4 – OKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA
BeskrivelseOKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
DelkontraktLOT-0005
TitelPAKIET 5 – AKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN
BeskrivelseAKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
427419-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung13/06/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
LosLOT-0005
427419-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό13/06/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
427419-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier13/06/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
427419-2026 - Hange
Poola – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus13/06/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
427419-2026 - Nadmetanje
Poljska – Razne medicinske naprave i proizvodi – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka13/06/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
427419-2026 - Verseny
Lengyelország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító13/06/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
427419-2026 - Gara
Polonia – Dispositivi e prodotti medici vari – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno13/06/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
427419-2026 - Konkursas
Lenkija – Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius13/06/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
427419-2026 - Konkurss
Polija – Dažādas medicīniskās ierīces – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators13/06/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
427419-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparat u prodotti mediċi varji – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern13/06/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
427419-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne urządzenia i produkty medyczne – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator13/06/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
427419-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Diverse aparate şi produse medicale – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern13/06/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
427419-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Diverse medicinktekniska produkter – DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare13/06/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005