2. Procedure
Procedure
Titel: ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Beskrivelse: Предмет на настоящата обществена поръчка е извършване на строително- монтажните работи по текущ ремонт на уличната и пътната инфраструктура на територията на гр. Плевен, кметствата без самостоятелен бюджет, общинската пътна мрежа и местни пътища: 1/ За град. Плевен - Централна градска част с граници на района и включително улиците: ул. ”Българска авиация” от граница гр. Плевен, ул. ”Иван Миндиликов”, ул. ”Г.М.Димитров” до граница гр. Плевен, ул. ”Ал. Стамболийски”, ул. ”Дойран”, ул. ”Ген. Ат. Стефанов”, бул. ”Хр. Ботев”, ул. ”Пробуда”, ул. ”Ст. Михайловски”, ул. ”Кл. Охридски”, бул. ”Европа”, бул. ”Русе” до граница гр. Плевен; 2/ Други населени места от Община Плевен - с. Къртожабене; Общинска пътна мрежа (ОбПМ) - LOV1054, PVN1147, PVN3149, PVN1150, PVN3143; Други- местни пътища и алеи в з.м. ”Кайлъка”. Основните групи дейности, подлежащи на изпълнение са, както следва: - Подготвителни работи - демонтаж, разкъртване, изкоп и превоз (прогнозно количество – 6000 кв.м. ) - Бордюри и тротоари - доставка и монтаж на различни видове бордюри; направа и ремонт на тротоарни настилки превоз (прогнозно количество: бордюри – 500 лин.м., тротоари – 400 кв.м ) - Пътна основа от инертни материали превоз (прогнозно количество – 200 куб.м. ) - Подготовка асфалтова настилка - Асфалтиране - ръчно и машинно с различни видове асфалтобетонови смеси превоз (прогнозно количество – 6000 кв.м. ) - Съоръжения - ремонт и направа на бетонови канали, РШ, оттоци превоз (прогнозно количество – 40 бр. ) - Механизация и превози Предметът на обществената поръчка включва изпълнението и на следните дейности, които са свързани с реализирането на строежите: - доставка и влагане в строителството на необходимите и съответстващи на техническите спецификации строителни продукти (строителни материали); - извършване на необходимите изпитвания и лабораторни изследвания; - съставянето на строителни книжа; - отстраняване на недостатъците, установени при предаването на работите; Количествата (Коефициент на тежест), посочени в Ценовата листа, са прогнозни и служат само за оценка на подадените оферти.
Intern ID: 589570
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: Предмет на настоящата обществена поръчка е извършване на строително- монтажните работи по текущ ремонт на уличнПредмет на настоящата обществена поръчка е извършване на строително- монтажните работи по текущ ремонт на уличната и пътната инфраструктура на територията на гр. Плевен, кметствата без самостоятелен бюджет, общинската пътна мрежа и местни пътища: 1/ За град. Плевен - Централна градска част с граници на района и включително улиците: ул. ”Българска авиация” от граница гр. Плевен, ул. ”Иван Миндиликов”, ул. ”Г.М.Димитров” до граница гр. Плевен, ул. ”Ал. Стамболийски”, ул. ”Дойран”, ул. ”Ген. Ат. Стефанов”, бул. ”Хр. Ботев”, ул. ”Пробуда”, ул. ”Ст. Михайловски”, ул. ”Кл. Охридски”, бул. ”Европа”, бул. ”Русе” до граница гр. Плевен; 2/ Други населени места от Община Плевен - с. Къртожабене; Общинска пътна мрежа (ОбПМ) - LOV1054, PVN1147, PVN3149, PVN1150, PVN3143; Други- местни пътища и алеи в з.м. ”Кайлъка”. Основните групи дейности, подлежащи на изпълнение са, както следва: - Подготвителни работи - демонтаж, разкъртване, изкоп и превоз (прогнозно количество – 6000 кв.м. ) - Бордюри и тротоари - доставка и монтаж на различни видове бордюри; направа и ремонт на тротоарни настилки превоз (прогнозно количество: бордюри – 500 лин.м., тротоари – 400 кв.м ) - Пътна основа от инертни материали превоз (прогнозно количество – 200 куб.м. ) - Подготовка асфалтова настилка - Асфалтиране - ръчно и машинно с различни видове асфалтобетонови смеси превоз (прогнозно количество – 6000 кв.м. ) - Съоръжения - ремонт и направа на бетонови канали, РШ, оттоци превоз (прогнозно количество – 40 бр. ) - Механизация и превози Предметът на обществената поръчка включва изпълнението и на следните дейности, които са свързани с реализирането на строежите: - доставка и влагане в строителството на необходимите и съответстващи на техническите спецификации строителни продукти (строителни материали); - извършване на необходимите изпитвания и лабораторни изследвания; - съставянето на строителни книжа; - отстраняване на недостатъците, установени при предаването на работите; Количествата (Коефициент на тежест), посочени в Ценовата листа, са прогнозни и служат само за оценка на подадените оферти.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 589570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 589570
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
427633-2026 - Hange
Bulgaaria – Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd – ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589570
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
5. Osa
OsaLOT-0001
427633-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt – ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589570
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt
427633-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Construction, foundation and surface works for highways, roads – ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589570
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 589570
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 589570
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
427633-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija – ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589570
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 589570
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 589570
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
427633-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor – ,,Текущ ремонт и поддръжка на уличните и тротоарните настилки на всички улици и пътища на територията на Община Плевен
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589570
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001