Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72262000 Programmeludvikling
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d., Kupska 4, Zagreb
Fornyelse
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72262000 Tarkvara arendusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Riik: Horvaatia
Uuendamine
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72262000 Services de développement de logiciels
Lieu d’exécution
Pays: Croatie
Durée estimée
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72262000 Software development services
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Fad measta
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72262000 Usluge razvoja programske podrške
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72262000 Servizi di sviluppo di software
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Durata stimata
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Valsts: Horvātija
Paredzamais ilgums
427986-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Servizzi ta' l-iżvulupp tas-software – Održavanje SCADA/EMS sustava
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
TitluOdržavanje SCADA/EMS sustava
DeskrizzjoniPredmet nabave su usluge prilagodbe, modernizacije i uvođenja novih programskih sustava radi optimizacije tehnologija za razvoj aplikacija i arhitekture sustava radi uspostave standardiziranog, sigurnog i održivog tehnološkog okvira za razvoj, isporuku i održavanje IT rješenja koja pružaju podršku tržišnim funkcijama Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d.
Identifikatur intern3000-V-16/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72262000 Servizzi ta' l-iżvulupp tas-software
5. Lott
LottLOT-0000
DeskrizzjoniPredmet nabave su usluge korektivnog i preventivnog održavanja kompletne programske i sklopovske opreme isporučene kroz projekt „Revitalizacija centralnih sustava vođenja EES-a na novu verziju“, osim Oracle licenci koje Naručitelj produljuje kroz drugi predmet nabave. Microsoft, Oracle i VMWare licence nisu dio opsega Okvirnog sporazuma koji se sklapa u ovom predmetu nabave. U opsegu nabave je postojeći Network Manager i Proza AGC sustav u punom opsegu kao i pripadajuća vezana sklopovska i programska podrška. Obuhvaćene su usluge odzivnosti, isporuke kritičnih zakrpa i produljenja licenci sustava u opsegu isporuke te usluge preventivnog i korektivnog održavanja.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72262000 Ontwikkeling van software
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Verlenging
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72262000 Serviços de desenvolvimento de software
Local de execução
País: Croácia
Duração estimada
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72262000 Servicii de dezvoltare software
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Durata estimată
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72262000 Vývoj softvéru
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72262000 Storitve razvoja programske opreme
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje