449521-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Diverse lægemidler – Dostawa produktów leczniczych, kosmetyku, produktów farmaceutycznych, leków do programów lekowych oraz chemioterapii dla USK-1 w Szczecinie
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa produktów leczniczych, kosmetyku, produktów farmaceutycznych, leków do programów lekowych oraz chemioterapii dla USK-1 w Szczecinie
BeskrivelseSzczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Intern IDZP-261-50/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler, 33711500 Hudplejeprodukter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPAKIET NR 1 - Program lekowy - B.79, B.12.FM
BeskrivelseSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Intern IDPAKIET NR 1 - Program lekowy - B.79, B.12.FM
DelkontraktLOT-0002
TitelPAKIET NR 2 - Program lekowy - B. 114
Intern IDPAKIET NR 2 - Program lekowy - B. 114
DelkontraktLOT-0003
TitelPAKIET NR 3 - Program lekowy - B.142
Intern IDPAKIET NR 3 - Program lekowy - B.142
DelkontraktLOT-0004
TitelPAKIET NR 4 - Program lekowy - LECZENIE CHORYCH NA PRZEWLEKŁĄ BIAŁACZKĘ SZPIKOWĄ (B.14), LECZENIE CHORYCH NA OSTRĄ BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ (B.65)
Intern IDPAKIET NR 4 - Program lekowy - LECZENIE CHORYCH NA PRZEWLEKŁĄ BIAŁACZKĘ SZPIKOWĄ (B.14), LECZENIE CHORYCH NA OSTRĄ BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ (B.65)
DelkontraktLOT-0005
TitelPAKIET NR 5 - leki
Intern IDPAKIET NR 5 - leki
DelkontraktLOT-0006
TitelPAKIET NR 6 - leki
Intern IDPAKIET NR 6 - leki
DelkontraktLOT-0007
TitelPAKIET NR 7 - Program lekowy - B.141.FM, B.117
Intern IDPAKIET NR 7 - Program lekowy - B.141.FM, B.117
DelkontraktLOT-0008
TitelPAKIET NR 8 - Program lekowy - B.4, B.58, B.9.FM ,B.159
Intern IDPAKIET NR 8 - Program lekowy - B.4, B.58, B.9.FM ,B.159
DelkontraktLOT-0009
TitelPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
Intern IDPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
DelkontraktLOT-0010
TitelPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
Intern IDPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
DelkontraktLOT-0011
TitelPAKIET NR 11 - leki
Intern IDPAKIET NR 11 - leki
DelkontraktLOT-0012
TitelPAKIET NR 12 - leki
Intern IDPAKIET NR 12 - leki
DelkontraktLOT-0013
TitelPAKIET NR 13 - leki
Intern IDPAKIET NR 13 - leki
DelkontraktLOT-0014
TitelPAKIET NR 14 - Program lekowy - B.29
Intern IDPAKIET NR 14 - Program lekowy - B.29
DelkontraktLOT-0015
TitelPAKIET NR 15 - Program lekowy - B.33, B.35, B.36, B.55 - poz.1, B.55 - poz. 2
Intern IDPAKIET NR 15 - Program lekowy - B.33, B.35, B.36, B.55 - poz.1, B.55 - poz. 2
DelkontraktLOT-0016
TitelPAKIET NR 16 - leki
Intern IDPAKIET NR 16 - leki
DelkontraktLOT-0017
TitelPAKIET NR 17- Produkt farmaceutyczny
Intern IDPAKIET NR 17- Produkt farmaceutyczny
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
DelkontraktLOT-0018
TitelPAKIET NR 18- Kosmetyk
Intern IDPAKIET NR 18- Kosmetyk
Primær klassifikation (cpv): 33711500 Hudplejeprodukter
DelkontraktLOT-0019
TitelPAKIET NR 19 - Produkt farmaceutyczny
Intern IDPAKIET NR 19 - Produkt farmaceutyczny
DelkontraktLOT-0020
TitelPAKIET NR 20 - leki
Intern IDPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierZP-261-50/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products, 33711500 Skin-care products
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
TitlePAKIET NR 5 - leki
Internal identifierPAKIET NR 5 - leki
LotLOT-0006
TitlePAKIET NR 6 - leki
Internal identifierPAKIET NR 6 - leki
LotLOT-0007
LotLOT-0008
LotLOT-0009
TitlePAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
LotLOT-0010
TitlePAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
LotLOT-0011
TitlePAKIET NR 11 - leki
Internal identifierPAKIET NR 11 - leki
LotLOT-0012
TitlePAKIET NR 12 - leki
Internal identifierPAKIET NR 12 - leki
LotLOT-0013
TitlePAKIET NR 13 - leki
Internal identifierPAKIET NR 13 - leki
LotLOT-0014
LotLOT-0015
LotLOT-0016
TitlePAKIET NR 16 - leki
Internal identifierPAKIET NR 16 - leki
LotLOT-0017
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
LotLOT-0018
TitlePAKIET NR 18- Kosmetyk
Internal identifierPAKIET NR 18- Kosmetyk
Main classification (cpv): 33711500 Skin-care products
LotLOT-0019
LotLOT-0020
TitlePAKIET NR 20 - leki
Internal identifierPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP-261-50/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos, 33711500 Productos para el cuidado de la piel
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
TítuloPAKIET NR 5 - leki
Identificador internoPAKIET NR 5 - leki
LoteLOT-0006
TítuloPAKIET NR 6 - leki
Identificador internoPAKIET NR 6 - leki
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
LoteLOT-0011
TítuloPAKIET NR 11 - leki
Identificador internoPAKIET NR 11 - leki
LoteLOT-0012
TítuloPAKIET NR 12 - leki
Identificador internoPAKIET NR 12 - leki
LoteLOT-0013
TítuloPAKIET NR 13 - leki
Identificador internoPAKIET NR 13 - leki
LoteLOT-0014
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
TítuloPAKIET NR 16 - leki
Identificador internoPAKIET NR 16 - leki
LoteLOT-0017
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
LoteLOT-0018
TítuloPAKIET NR 18- Kosmetyk
Identificador internoPAKIET NR 18- Kosmetyk
Clasificación principal (cpv): 33711500 Productos para el cuidado de la piel
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
TítuloPAKIET NR 20 - leki
Identificador internoPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP-261-50/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet, 33711500 Ihonhoitotuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 5 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 5 - leki
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 6 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 6 - leki
OsaLOT-0007
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
OsaLOT-0011
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 11 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 11 - leki
OsaLOT-0012
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 12 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 12 - leki
OsaLOT-0013
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 13 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 13 - leki
OsaLOT-0014
OsaLOT-0015
OsaLOT-0016
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 16 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 16 - leki
OsaLOT-0017
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
OsaLOT-0018
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 18- Kosmetyk
Sisäinen tunnistePAKIET NR 18- Kosmetyk
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33711500 Ihonhoitotuotteet
OsaLOT-0019
OsaLOT-0020
Ilmoituksen nimiPAKIET NR 20 - leki
Sisäinen tunnistePAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP-261-50/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques, 33711500 Produits de soins de la peau
TitrePAKIET NR 5 - leki
Identifiant internePAKIET NR 5 - leki
TitrePAKIET NR 6 - leki
Identifiant internePAKIET NR 6 - leki
TitrePAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
TitrePAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
TitrePAKIET NR 11 - leki
Identifiant internePAKIET NR 11 - leki
TitrePAKIET NR 12 - leki
Identifiant internePAKIET NR 12 - leki
TitrePAKIET NR 13 - leki
Identifiant internePAKIET NR 13 - leki
TitrePAKIET NR 16 - leki
Identifiant internePAKIET NR 16 - leki
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
TitrePAKIET NR 18- Kosmetyk
Identifiant internePAKIET NR 18- Kosmetyk
Nomenclature principale (cpv): 33711500 Produits de soins de la peau
TitrePAKIET NR 20 - leki
Identifiant internePAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP-261-50/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
TeidealPAKIET NR 5 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 5 - leki
LuchtógLOT-0006
TeidealPAKIET NR 6 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 6 - leki
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
LuchtógLOT-0011
TeidealPAKIET NR 11 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 11 - leki
LuchtógLOT-0012
TeidealPAKIET NR 12 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 12 - leki
LuchtógLOT-0013
TeidealPAKIET NR 13 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 13 - leki
LuchtógLOT-0014
LuchtógLOT-0015
LuchtógLOT-0016
TeidealPAKIET NR 16 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 16 - leki
LuchtógLOT-0017
LuchtógLOT-0018
TeidealPAKIET NR 18- Kosmetyk
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 18- Kosmetyk
LuchtógLOT-0019
LuchtógLOT-0020
TeidealPAKIET NR 20 - leki
Aitheantóir inmheánachPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP-261-50/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi, 33711500 Proizvodi za njegu kože
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 1 - Program lekowy - B.79, B.12.FM
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 2 - Program lekowy - B. 114
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 3 - Program lekowy - B.142
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
NaslovPAKIET NR 5 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 5 - leki
GrupaLOT-0006
NaslovPAKIET NR 6 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 6 - leki
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 7 - Program lekowy - B.141.FM, B.117
GrupaLOT-0008
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
GrupaLOT-0011
NaslovPAKIET NR 11 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 11 - leki
GrupaLOT-0012
NaslovPAKIET NR 12 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 12 - leki
GrupaLOT-0013
NaslovPAKIET NR 13 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 13 - leki
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 14 - Program lekowy - B.29
GrupaLOT-0015
GrupaLOT-0016
NaslovPAKIET NR 16 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 16 - leki
GrupaLOT-0017
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 17- Produkt farmaceutyczny
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
GrupaLOT-0018
NaslovPAKIET NR 18- Kosmetyk
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 18- Kosmetyk
Glavna klasifikacija (cpv): 33711500 Proizvodi za njegu kože
GrupaLOT-0019
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 19 - Produkt farmaceutyczny
GrupaLOT-0020
NaslovPAKIET NR 20 - leki
Interna identifikacijska oznakaPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP-261-50/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
További osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek, 33711500 Bőrápoló termékek
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
CímPAKIET NR 3 - Program lekowy - B.142
RészLOT-0004
RészLOT-0005
CímPAKIET NR 5 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 5 - leki
RészLOT-0006
CímPAKIET NR 6 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 6 - leki
RészLOT-0007
RészLOT-0008
RészLOT-0009
CímPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
RészLOT-0010
CímPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
RészLOT-0011
CímPAKIET NR 11 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 11 - leki
RészLOT-0012
CímPAKIET NR 12 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 12 - leki
RészLOT-0013
CímPAKIET NR 13 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 13 - leki
RészLOT-0014
CímPAKIET NR 14 - Program lekowy - B.29
RészLOT-0015
RészLOT-0016
CímPAKIET NR 16 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 16 - leki
RészLOT-0017
CímPAKIET NR 17- Produkt farmaceutyczny
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
RészLOT-0018
CímPAKIET NR 18- Kosmetyk
Belső azonosítóPAKIET NR 18- Kosmetyk
Fő osztályozás (cpv): 33711500 Bőrápoló termékek
RészLOT-0019
RészLOT-0020
CímPAKIET NR 20 - leki
Belső azonosítóPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP-261-50/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici, 33711500 Preparati per la cura della pelle
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
TitoloPAKIET NR 5 - leki
Identificativo internoPAKIET NR 5 - leki
LottoLOT-0006
TitoloPAKIET NR 6 - leki
Identificativo internoPAKIET NR 6 - leki
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
LottoLOT-0010
LottoLOT-0011
TitoloPAKIET NR 11 - leki
LottoLOT-0012
TitoloPAKIET NR 12 - leki
LottoLOT-0013
TitoloPAKIET NR 13 - leki
LottoLOT-0014
LottoLOT-0015
LottoLOT-0016
TitoloPAKIET NR 16 - leki
LottoLOT-0017
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
LottoLOT-0018
TitoloPAKIET NR 18- Kosmetyk
Classificazione principale (cpv): 33711500 Preparati per la cura della pelle
LottoLOT-0019
LottoLOT-0020
TitoloPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP-261-50/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33600000 Farmacijos produktai, 33711500 Odos priežiūros priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasPAKIET NR 5 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 5 - leki
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPAKIET NR 6 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 6 - leki
Pirkimo dalisLOT-0007
Pirkimo dalisLOT-0008
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasPAKIET NR 11 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 11 - leki
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasPAKIET NR 12 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 12 - leki
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasPAKIET NR 13 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 13 - leki
Pirkimo dalisLOT-0014
Pirkimo dalisLOT-0015
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasPAKIET NR 16 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 16 - leki
Pirkimo dalisLOT-0017
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasPAKIET NR 18- Kosmetyk
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 18- Kosmetyk
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33711500 Odos priežiūros priemonės
Pirkimo dalisLOT-0019
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasPAKIET NR 20 - leki
Vidaus identifikatoriusPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsZP-261-50/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
Papildu klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi, 33711500 Ādas kopšanas līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
NosaukumsPAKIET NR 5 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 5 - leki
DaļaLOT-0006
NosaukumsPAKIET NR 6 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 6 - leki
DaļaLOT-0007
DaļaLOT-0008
DaļaLOT-0009
DaļaLOT-0010
DaļaLOT-0011
NosaukumsPAKIET NR 11 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 11 - leki
DaļaLOT-0012
NosaukumsPAKIET NR 12 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 12 - leki
DaļaLOT-0013
NosaukumsPAKIET NR 13 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 13 - leki
DaļaLOT-0014
DaļaLOT-0015
DaļaLOT-0016
NosaukumsPAKIET NR 16 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 16 - leki
DaļaLOT-0017
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
DaļaLOT-0018
NosaukumsPAKIET NR 18- Kosmetyk
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 18- Kosmetyk
Galvenā klasifikācija (cpv): 33711500 Ādas kopšanas līdzekļi
DaļaLOT-0019
DaļaLOT-0020
NosaukumsPAKIET NR 20 - leki
Iekšējais identifikatorsPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeZP-261-50/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten, 33711500 Huidverzorgingsproducten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodePAKIET NR 2 - Program lekowy - B. 114
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodePAKIET NR 3 - Program lekowy - B.142
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodePAKIET NR 5 - leki
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodePAKIET NR 6 - leki
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecodePAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecodePAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecodePAKIET NR 11 - leki
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecodePAKIET NR 12 - leki
PerceelLOT-0013
Interne identificatiecodePAKIET NR 13 - leki
PerceelLOT-0014
Interne identificatiecodePAKIET NR 14 - Program lekowy - B.29
PerceelLOT-0015
PerceelLOT-0016
Interne identificatiecodePAKIET NR 16 - leki
PerceelLOT-0017
Interne identificatiecodePAKIET NR 17- Produkt farmaceutyczny
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
PerceelLOT-0018
Interne identificatiecodePAKIET NR 18- Kosmetyk
Belangrijkste classificatie (cpv): 33711500 Huidverzorgingsproducten
PerceelLOT-0019
Interne identificatiecodePAKIET NR 19 - Produkt farmaceutyczny
PerceelLOT-0020
Interne identificatiecodePAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP-261-50/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33711500 Produkty do pielęgnacji skóry
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPAKIET NR 5 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 5 - leki
Część zamówieniaLOT-0006
TytułPAKIET NR 6 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 6 - leki
Część zamówieniaLOT-0007
Część zamówieniaLOT-0008
Część zamówieniaLOT-0009
TytułPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
Część zamówieniaLOT-0010
TytułPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
Część zamówieniaLOT-0011
TytułPAKIET NR 11 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 11 - leki
Część zamówieniaLOT-0012
TytułPAKIET NR 12 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 12 - leki
Część zamówieniaLOT-0013
TytułPAKIET NR 13 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 13 - leki
Część zamówieniaLOT-0014
Część zamówieniaLOT-0015
Część zamówieniaLOT-0016
TytułPAKIET NR 16 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 16 - leki
Część zamówieniaLOT-0017
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Część zamówieniaLOT-0018
TytułPAKIET NR 18- Kosmetyk
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 18- Kosmetyk
Główna klasyfikacja (cpv): 33711500 Produkty do pielęgnacji skóry
Część zamówieniaLOT-0019
Część zamówieniaLOT-0020
TytułPAKIET NR 20 - leki
Wewnętrzny identyfikatorPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP-261-50/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Clasificare suplimentară (cpv): 33600000 Produse farmaceutice, 33711500 Produse pentru îngrijirea pielii
TitluPAKIET NR 5 - leki
Identificator internPAKIET NR 5 - leki
TitluPAKIET NR 6 - leki
Identificator internPAKIET NR 6 - leki
TitluPAKIET NR 9 - Program lekowy - B.4
TitluPAKIET NR 10 - Program lekowy B.47
TitluPAKIET NR 11 - leki
Identificator internPAKIET NR 11 - leki
TitluPAKIET NR 12 - leki
Identificator internPAKIET NR 12 - leki
TitluPAKIET NR 13 - leki
Identificator internPAKIET NR 13 - leki
TitluPAKIET NR 16 - leki
Identificator internPAKIET NR 16 - leki
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
TitluPAKIET NR 18- Kosmetyk
Identificator internPAKIET NR 18- Kosmetyk
Clasificarea principală (cpv): 33711500 Produse pentru îngrijirea pielii
TitluPAKIET NR 20 - leki
Identificator internPAKIET NR 20 - leki
449521-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP-261-50/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
Dodatna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi, 33711500 Izdelki za nego kože
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorPAKIET NR 5 - leki
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorPAKIET NR 6 - leki
SklopLOT-0007
SklopLOT-0008
SklopLOT-0009
SklopLOT-0010
SklopLOT-0011
SklopLOT-0012
SklopLOT-0013
SklopLOT-0014
SklopLOT-0015
SklopLOT-0016
SklopLOT-0017
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
SklopLOT-0018
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33711500 Izdelki za nego kože
SklopLOT-0019
SklopLOT-0020