449750-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Rengøring – Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Osielsku i Szczecinie.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelWykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Osielsku i Szczecinie.
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Osielsku i Szczecinie. 2. Zamówienie podzielone zostało na 2 zadania: 1) Zadanie 1 - Osielsko, ul. Tymiankowa 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2) Zadanie 2 - Szczecin, ul. Sadowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, dla zadania nr 1 i 2, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZw zakresie danego zadania.
Intern ID082.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelZadanie 1 - Osielsko, ul. Tymiankowa 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Osielsku, ul. Tymiankowa 5, 7, 9, 11, 13, 15. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZw zakresie danego zadania.
Intern ID082.2026 - Zadanie 1
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie 2 - Szczecin, ul. Sadowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Szczecinie, ul. Sadowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZw zakresie danego zadania.
Intern ID082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό082.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό082.2026 - Zadanie 1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno082.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno082.2026 - Zadanie 1
LoteLOT-0002
Identificador interno082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste082.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste082.2026 - Zadanie 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste082.2026 - Zadanie 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 082.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 082.2026 - Zadanie 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka082.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka082.2026 - Zadanie 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka082.2026 - Zadanie 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 082.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 082.2026 - Zadanie 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno082.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
449750-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius082.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius082.2026 - Zadanie 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators082.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators082.2026 - Zadanie 1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 082.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 082.2026 - Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor082.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor082.2026 - Zadanie 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor082.2026 - Zadanie 2
449750-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator082.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator082.2026 - Zadanie 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator082.2026 - Zadanie 2