2. Procedure
Procedure
Titel: Rekonstrukce žst. Turnov – Technologie
Beskrivelse: Předmětem plnění Veřejné zakázky „Rekonstrukce žst. Turnov – Technologie“ je: • zhotovení stavby dle zadávací dokumentace, • zpracování Realizační dokumentace stavby, • zajištění ES prohlášení o ověření subsystému, a to pro celou Investiční akci, včetně částí zhotovovaných v rámci ostatních zakázek (na základě podkladů dodaných od jednotlivých zhotovitelů), • vypracování kompletní Dokumentace skutečného provedení stavby pro část Technologie včetně geodetické části a dokladů pro kolaudaci (popis odchylek a dokumentaci pro povolení stavby s vyznačením odchylek), • aktivní koordinace a součinnost s ostatními zhotoviteli Investiční akce. Předmětem Veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Intern ID: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45234115 Arbejder i forbindelse med signaludstyr til jernbaner
Supplerende klassifikation (cpv): 45234110 Intercityjernbanearbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě o dílo a ve Smlouvě o poskytování součinnosti. Vyhrazenou změnou závazku ve Smlouvě o dílo je zejména doměření množství položky ve Výkazu výměr podle článku 12 Smluvních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace podle článku 13 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení Veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými touto smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Vyhrazenou změnou je i výhrada změny dodavatele dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele a výhrada změny závazku spočívající v oprávnění učinit změnu ve složení dodavatele dle 1.14 a 15.2 písm. n) Smluvních podmínek. Vyhrazenou změnou závazku je prodloužení doby splatnosti daňových dokladů a stanovených termínů plnění, pokud k nim dojde v případech a v rozsahu stanoveném ve Smlouvě o dílo, stejně jako vypořádání finančních nároků obou smluvních stran v rámci uplatněných claimů. Zadavatel si ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45234115 Εργασίες σηματοδότησης σιδηροδρομικών γραμμών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45234110 Εργασίες σε υπεραστικούς σιδηρόδρομους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234115 Railway signalling works
Additional classification (cpv): 45234110 Intercity railway works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45234115 Trabajos de señalización ferroviaria
Clasificación adicional (cpv): 45234110 Obras en vías férreas interurbanas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45234115 Raudtee signalisatsioonitööd
Täiendav liigitus (cpv): 45234110 Linnadevahelise raudtee rajatised
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45234115 Rautateiden merkinantojärjestelmään liittyvät työt
Lisäluokitus (cpv): 45234110 Kaupunkien välisten junaratojen työt
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45234115 Travaux de signalisation ferroviaire
Nomenclature complémentaire (cpv): 45234110 Chemin de fer interurbain
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45234115 Vasúti jelzések szerelése
További osztályozás (cpv): 45234110 Helyközi (intercity) vasút építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45234115 Su geležinkelio signalizacija susiję darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45234110 Tarpmiestinių geležinkelių tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45234115 Xogħlijiet tas-sinjalar tal-ferroviji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45234110 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji ta’ bejn il-bliet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45234115 Roboty w zakresie sygnalizacji kolejowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45234110 Budowa kolei międzymiastowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45234115 Práce na stavbe železničnej signalizácie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45234110 Práce na stavbe medzimestských železníc
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45234115 Dela na železniški signalizaciji
Dodatna klasifikacija (cpv): 45234110 Dela na medkrajevni železnici
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
449780-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Arbeten med järnvägssignaler – Rekonstrukce žst. Turnov – Technologie
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare79792/2026-SŽ-GŘ-O7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234115 Arbeten med järnvägssignaler
Ytterligare klassificering (cpv): 45234110 Arbeten för intercity-linjer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner