450057-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Skovning – Почистване на сервитут на ВЛ 110 kV Устина - Каблешков, обслужван от управление МЕР „Пловдив“, отдел „Пловдив“
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelПочистване на сервитут на ВЛ 110 kV Устина - Каблешков, обслужван от управление МЕР „Пловдив“, отдел „Пловдив“
BeskrivelseПредметът на поръчката е услуга включваща почистване на сервитутната зона (сервитута), засягаща поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на електропровод (Въздушна Линия (ВЛ)) 110 kV Устина - Каблешков, част от преносната мрежа на Р България ВЛ 110 kV Устина - Каблешков е въведена в експлоатация през 1972 г. г., представлява връзката междуп/ст ВЕЦ Въча 1 и п/ст Христо Смирненски и се обслужва от Управление МЕР Пловдив, отдел Пловдив. ВЛ 110 kV Устина - Каблешков ​​е с номинално напрежение 110 kV, с две тройки на стълбовната линия и с разположение на фазовите проводници - тип бъчва. Трасето на ВЛ 110 kV Устина - Каблешков предвидено за почистване преминава през различни категории територии, в т.ч. планински или пресечен терен, до част от които липсват пътища, и достъпът с механизация е затруднен. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дърво, храсти и клони в сервитута, върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просека; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитута върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървена маса в лявата и/или дясна граница на сервитута, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена; - сеч и извоз на дървесина до временен склад (дърводобив). Почистването на сервитута (просеката) се налага във връзка с изискванията на чл. 765 от НТЕЕЦМ и Наредба № 16 от 2004 г. за сервитутите на енергийните обекти, чрез премахване на дървото, храсти и издънки и изнасяне на отсеченото дърво, клони, храсти, издънки, вършина, отпад, сухата дървесна маса и неизползваема дървесина извън просеката, съгласно изискванията на ЗГ и другите подзаконови нормативни документи.
Intern ID585310
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211400 Skovning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
450057-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό585310
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
450057-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier585310
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
LotLOT-0001
450057-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne585310
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 77211400 Services d'abattage d'arbres
450057-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators585310
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
450057-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern585310
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar
5. Lott
LottLOT-0001
450057-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor585310
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211400 Orezávanie stromov
5. Časť
ČasťLOT-0001
450057-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator585310
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211400 Storitve sečnje dreves
5. Sklop
SklopLOT-0001